prsi chvilkama pokud sis nevsiml:) a trava nebo spise zem je nasakla vodou, takze by to hriste spis jen znicili:) muzu se zeptat na nahradni termin?

K.,14. 9. 2013 20:18

doufám, že nebude zrušený i zítřejší zápas žen.

PROGRAM NA 14.-15. 9. 2013

Albert,12. 9. 2013 19:06

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 14.9. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráčů je v 14.30 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 14.9. v 16.00 hod na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Veselé B. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 15. 9. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Příluku. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod.
na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Marčík Zdeněk

ŽENY - hrají v neděli 15. 9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Val.Klobouk. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Dolina Karel.

Výsledky utkání

Richter,9. 9. 2013 11:06

Lužkovice-Želechovice "A":Příluky - 5:0 (2x Samko Martin, Ronza Jakub, Turýn Jan, Polepil Zdeněk)
Lužkovice-Želechovice "B"-Volno
Březůvky:DFK Lužkovice-Želechovice - 0:2(2x Kučerová Veronika)
Lužkovice-Želechovice "Žáci":Trnava - 5:2 (2x Novotný, Halová, Hejtmánek A., Hejtmánek D. )
Lužkovice-Želechovice "Mladší Žáci":Všemina - 4:7
Halenkovice:"Dorost" - 0:6 (2x Žaludek J., 2x Trávník, Hoferek, Mikel)

Předchozí výsledky mladších žáků:
Lužkovice-Želechovice "Mladší Žáci":Podkopná Lhota - 2:1
Březová:Lužkovice-Želechovice "Mladší Žáci"-2:3

Referát z utkání I. B třídy, skupiny „B“

Ždanov,9. 9. 2013 10:57

Referát z utkání I.B třídy skupiny B
FK Lužkovice-Želechovice – FK Příluky 5 : 0 ( 2:0 )

Frolek D., Nesvadba, Dederle, Šuta.
Střídali : Mezírka, Frolek M., Polanský.

V místním derby se střetly celky před početnou diváckou kulisou, Začalo se pěkně zostra s pěknými kombinacemi obou soupeřů. Byli to hosté, kteří v 7 minutě Zedníčkem nastřelili břevno domácí branky. V 8 minutě po kolmé přihrávce do vápna přehodil Ronza vyběhnuvšího brankáře – 1:0. Domácí se na dlouhé minuty stali pány na hřišti a dostávali se díky pěkným kombinacím do dalších šancí. Ronza po samostatném úniku jen těsně minul prázdnou bránu hostů, v zápětí Polepil z malého vápna z otočky přestřelil. Ve 24 minutě kopal Ronza trestňák, brankář Metela vyrazil, ale dobíhající Samko zvýšil na – 2:0. Další šanci Samka zlikvidoval brankář hostů včasným vyběhnutím. Platonické centry hostů před bránu s jistotou likvidoval brankář domácích Jenček.
Ve druhé půli již po minutě hry se zbavil dvou obránců Ronza, nahrál do běhu nabíhajícímu Polepilovi, který dal do prázdné brány – 3:0. Domácí dál pokračovali v pěkných kombinacích a byl to Polepil, který mohl přidat další gól, ale jeho střela jen lízla tyč bezmocného brankáře Metely. V 65 minutě byl sražen ve velkém vápně Ronza a z pokutového kopu zvýšil Samko – 4:0. V 75 minutě našel pěknou přihrávkou Ronza nabíhajícího Turýna a ten přesnou střelou k tyči nedal šanci brankáři hostů – 5:0 . Hosté se po jednom z protiútoků v 85 minutě dočkali za faul ve vápně penalty, ale umístěnou střelu k tyči Machalíčka bravurně vytěsnil na roh brankář Jenček. Stav utkání se již nezměnil a tak se mohli domácí radovat z prvního zaslouženého vítězství.

PROGRAM NA 8.-9. ZÁŘÍ 2013

Albert,7. 9. 2013 6:29

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 8. 9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – má volno

ŽÁCI - hrají v neděli 8. 9. ve 13.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je ve 12.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Marčík Zdeněk

ŽENY - hrají v sobotu 7. 9. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Březůvek. Sraz všech hráček je
v 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Výsledky 1.9.2013

Richter,2. 9. 2013 9:50

Roštění:Lužkovice-Želechovice "A" - 6:2 (2x Ronza Jakub)
Lužkovice-Želechovice "B":Neubuz - 1:3 (Turýn Jan)
DFK Lužkovice-Želechovice:Sokol Žalkovice - 7:0(5x Kučerová Veronika, 2x Ševčíková Nela)
"Dorost":Štípa - 6:0 (3x Hoferek, Klečka, Žaludek J., Večeřa J.)

Referát z utkání I. B třídy skup. „B“

Ždanov,26. 8. 2013 9:04

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice - SK Lukov 2:2 (1:0)
Na střídání : Kovář, Štolba, Bartoň.

Zápas začal ve vlažném tempu. Soupeři, kteří nemají body na rozdávání se snažili neudělat zbytečnou chybu a nedovolit protivníkovi skórovat. Bojovalo se většinou ve středu hřiště bez důrazného zakončení. Po čtvrthodině se přece jen domácí vzchopili a v 17. minutě po centru do vápna hlavou skóroval Holý 1:0. Potom domácí sevřeli soupeře, ale byl to brankář Jokl, který v bráně Lukova doslova čaroval a chytil tři vyložené šance domácím útočníkům. Před koncem poločasu z protiútoku nastřeli Šumšal tyč domácí brány. Ve druhé půli to byli opět domácí, kteří si vypracovali další šance, ale opět bez zakončení. Zvláště tu v 57 minutě, kdy míč poskakoval na brankové čáře a ani na třikrát ho nebyli schopní dopravit do sítě. Opět se potvrdilo heslo nedáš – dostaneš ! V 60 minutě po chybě obrany se zmocnil míče Smetana a své sólo proměnil -1:1. Domácí tato branka tak rozhodila, že přenechali iniciativu soupeři a mnohdy jen přihlíželi jeho pěkným kombinacím.V 80 minutě se k odraženému míči dostal Šumšal a střelou k tyči zvýšil na – 1:2. Domácí se v závěru utkání přece jen vzchopili, zlepšili rozehrávku a 85 minutě po centru do vápna nabíhající Holý srovnal na 2:2. Dělba bodů byla nakonec spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti.

Výsledky 25.8.2013

Richter,25. 8. 2013 22:25

Lužkovice-Želechovice "A":Lukov - 2:2 (2x Holý Tomáš)
Zádveřice:Lužkovice-Želechovice "B" - 1:4 (4x Žaludek Martin)
DFK Kroměříž:DFK Lužkovice-Želechovice - 1:1(Kučerová Veronika)
Lužkovice-Želechovice "Žáci":Kostelec - 16:0 (3x Hejtmánek D., 3x Novotný, 2x Hejtmánek A., 2x Světlík, 2x Šarman, 2x Špendlík , Tichý, Matlachová)
"Dorost":Jaroslavice - 4:1 (3x Hoferek, Klečka)

PROGRAM NA NEDĚLI 25. 8. 2013

Albert,20. 8. 2013 7:54

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 25. 8. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 25. 8. v 16.30 hod.na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Zádveřic. Sraz všech hráčů je
ve 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 25. 8. v 13.30 hod.na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Kostelce. Sraz všech hráčů je
ve 12.30 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Marčík Zdeněk

ŽENY - hrají v neděli 25. 8. v 10.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Kroměříže.Sraz všech hráčů je

Výsledky 16.8.-17.8.2013

Richter,19. 8. 2013 11:11

Lužkovice-Želechovice "B":Hvozdná "B" - Hosté se nedostavili k utkání
Tečovice:Lužkovice-Želechovice "A" - 2:1 (Zámorský Ondřej)
DFK Lužkovice-Želechovice:DFK Nezdenice - (Zeťková Lenka, Strachoňová)

PROGRAM NA SOBOTU 17. 8. 2013

Albert,16. 8. 2013 5:57

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.8. ve 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Tečovic. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17. 8. ve 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Hvozdné B. Sraz všech hráčů je v 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

TJ Moravan Kostelec u Holešova :
Michalec – Kovalda L., Darebník, Marek, Bartošek, Kovalda M., Gerát.
Salajka, Marek, Čuzy J., Hradil.
Na střídání : Čuzy R., Zmeškal, Odložilík.

Domácí se nechali zaskočit rychlým nástupem hostů a již v 5 minutě prohrávali po nepřesné přihrávce a následujícím protiútoku, kterého využil agilní Kovalda, který vstřelil úvodní gól 0:1. Hosté nadále zle zatápěli domácímu, značně omlazenému mužstvu, hlavně v 10. minutě, kdy brankář Jenček vyboxoval jistou šanci hostů. Postupně se probudili i domácí hráči a začali se dostávat do hry. V 15 minutě pronikl přes obranu hostů Holý a jeho křížnou přihrávku před bránu si před nabíhajícím Ronzou srazil obránce do vlastní branky – 1:1.
Dále hosté přehrávali domácí hlavně ve středu hřiště a vytvořili si několik šancí, které musel likvidovat brankář Jenček. Nestačil však na hlavičku Kovaldy, který ve 33 minutě zvýšil na - 1:2.
Ve druhém poločase začali lépe domácí a již ve 49 minutě nastřelil Ronza břevno hostující branky. V 69 minutě unikl obraně hostů nejlepší hráč domácích Ronza, byl faulován a nařízený pokutový kop sám proměnil – 2:2.
Potom se hra vyrovnala a hrálo se nahoru – dolů bez větších šancí. Zvrat utkání přišel v samém závěru. Nejdříve centr Křepelky téměř z půli hřiště podcenil brankář Michalec a míč mu mezi rukama propadl do sítě – 3:2. V poslední minutě šli do protiútoku hosté, byli zastaveni faulem a centr do vápna tečoval hlavou Gerát – 3:3.

Výsledky 11.8.2013

Richter,12. 8. 2013 15:49

Lužkovice-Želechovice "A":Kostelec u Holešova - 3:3 (Ronza J., Křepelka, Vlastní)
Lutonina:Lužkovice-Želechovice "B" - 4:0

PROGRAM NA NEDĚLI 11. 8. 2013

Albert,8. 8. 2013 17:06

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 11. 8. ve 16.30 hod. na domácím hřišti úvodní mistrovské utkání s družstvem Kostelec u Holešova. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 11.8. ve 16.30 hod. na hřišti soupeře úvodní mistrovské utkání s družstvem Lutoniny. Sraz všech hráčů je
ve 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Richter Zd.

Výsledky přátelských utkání

Richter,5. 8. 2013 9:39

V pátek 2. srpna sehrálo družstvo žen přátelské utkání proti týmu žen z Valašských Kloubouk. Naše děvčata zvítězila v poměru 9:3. Autorkami branek našeho týmu jsou: 4x Veronika Kučerová, 2x Marie Uhlířová, 2x Lenka Zeťková a 1x Jana Bobálová.

V neděli 4.srpna sehrálo přátelské utkání také naše "Áčko", které se utkalo se soupeřem z Nevšové. Také v tomto utkání zvítězilo naše družstvo a to v poměru 4:1, když branky vstřelili 2x Ronza Jakub, 1x Holý Tomáš a 1x Křepelka Vašek.

Referát z utkání O Pohár hejtmana Zlínského kraje

Ždanov,22. 7. 2013 11:36

FK Lužkovice-Želechovice vs FC Fryšták 0 : 3 ( 0:2)

Střídali : Holomek, Velikovský

Domácí předehrávali první kolo O Pohár hejtmana Zlínského kraje z důvodu V. ročníku Pivních slavností, které proběhnou 27. července v jeho areálu.
Za soupeře měli nováčka Krajského přeboru mužstvo FC Fryšták. Domácí byli
oslabeni o několik opor „A“ mužstva, kteří nemohli z důvodů nevyřízené nové registrace v tomto utkání nastoupit.
Byli to hosté, kteří svým pohybem domácí přehrávali a již v 8 minutě se dostal
před domácího brankáře Hrnčiřík, ale Jenček bravurně vyrazil jeho střelu.
Také domácí se dostávali postupně do hry a byl to Jakub Ronza, který mohl v
10 a 25 minutě po samostatných akcích překonat brankáře Balážika. Jenže
stále platí pravidlo : nedáš – dostaneš ! Hosté začali mít postupně navrch a
začali trestat v závěru prvního poločasu agilním Josefem Křenkem, který ve
40 a 44 minutě vstřelil dva góly Fryštáku. Domácí zahrozili v samém závěru,
ale centr na hranici malého vápna promáchl nabíhající Zámorský.
Ve druhém poločase začali náporem domácí, ve snaze něco s tím udělat, ale centr Langera neproměnil osamocený J. Ronza.
V 54. minutě to byl naopak hostující J. Křenek, kterého nadvakrát vychytal
brankář Jenček. Potom hosté postupně zvolnili tempo a hrál se i za úmorného
vedra pohledný fotbal. Střídající brankář domácích Vala měl v závěru utkání
několik výborných zákroků, ale na hlavičku Hubáčka po centru z rohu již
nedosáhl – 0:3.
Závěr utkání přece jen patřil domácím, ale ve vyložené šanci se J. Ronza sám
probil obranou hostů, jenže jeho tutovku nadvakrát vychytal Balážik.

Oslavy začaly již v sobobu, kdy se hrál turnaj žáků systémem každý s každým
za účasti celků Tescomy Zlín, Mladcové, Příluků a pořádajícího FK Lužkovice.
Celkovým vítězem se stali žáci Tescomy Zlín před pořádajícím klubem, třetí se
umístila Mladcová před žáky Příluků.
Odpoledne proběhl Dětský den pod názvem „ Cesta do pohádky“ za velkého
zájmu přítomných diváků. Tradiční akcí bylo mimo jiné shazování žvýkaček z letadla pilotovaným místním občanem Stanislavem Ševčíkem s manželkou.
Po této akci proběhlo fotbalové utkání mezi pořádajícím Fotbalovým klubem
a prvoligovým hokejovým mužstvem PSG Zlín.
V utkání za přítomnosti snad 500 diváků skončil zápas vítězstvím domácích
hráčů 4:3. Je nutno podotknout, že domácí FK byli posíleni o své odchovance
Rudolfa Otepku, Milana Otepku a Ivo Světlíka. V zápase mimořádné kvality se
hrálo nahoru, dolů a přítomní diváci museli mnohdy zatleskat pěkným akcím na
obou stranách.
Branky domácích dali : Milan Otepka 2, Jakub Ronza a Rudolf Otepka po 1.
Za hokejisty PSG Zlín stříleli Kohler, Melenovský a Ondráček.
FK Lužkovice – Želechovice:
Vala, Jenček – Langer, Čala, Punčochář, Novák, Ševčík, Šimera, Rudolf Otepka, Milan Otepka, Polepil, Jakub Ronza, Holý, Světlík, Slavík, Zdeněk
Richter
Hokejisté PSG Zlín :
Okál – Horák, Balaštík, Matějíček, Marušák, Melenovský, Leška, Ondráček,
Holík, Kohler, Valenta, Jurík, Zámorský, Janota, Řezníček, Tesařík.

Oslavy pokračovaly v neděli 30. června za účasti bývalých hráčů, funkcionářů a příznivců v místním Sportklubu.
Desítku vybraných odměnil předseda FK Jiří Jurčák věcnými cenami.
Největší potlesk přítomných sklidil jubilant Stanislav Březík ( 85 roků),
který vede dlouhodobě kroniku a zasloužil se o všechny sportovní a společenské akce pořádané v obci během své aktivní činnosti.