Přidat komentář

Přehled komentářů

Výsledky utkání

Richter,9. 9. 2013 11:06

Lužkovice-Želechovice "A":Příluky - 5:0 (2x Samko Martin, Ronza Jakub, Turýn Jan, Polepil Zdeněk)
Lužkovice-Želechovice "B"-Volno
Březůvky:DFK Lužkovice-Želechovice - 0:2(2x Kučerová Veronika)
Lužkovice-Želechovice "Žáci":Trnava - 5:2 (2x Novotný, Halová, Hejtmánek A., Hejtmánek D. )
Lužkovice-Želechovice "Mladší Žáci":Všemina - 4:7
Halenkovice:"Dorost" - 0:6 (2x Žaludek J., 2x Trávník, Hoferek, Mikel)

Předchozí výsledky mladších žáků:
Lužkovice-Želechovice "Mladší Žáci":Podkopná Lhota - 2:1
Březová:Lužkovice-Želechovice "Mladší Žáci"-2:3

Referát z utkání I. B třídy, skupiny „B“

Ždanov,9. 9. 2013 10:57

Referát z utkání I.B třídy skupiny B
FK Lužkovice-Želechovice – FK Příluky 5 : 0 ( 2:0 )

Frolek D., Nesvadba, Dederle, Šuta.
Střídali : Mezírka, Frolek M., Polanský.

V místním derby se střetly celky před početnou diváckou kulisou, Začalo se pěkně zostra s pěknými kombinacemi obou soupeřů. Byli to hosté, kteří v 7 minutě Zedníčkem nastřelili břevno domácí branky. V 8 minutě po kolmé přihrávce do vápna přehodil Ronza vyběhnuvšího brankáře – 1:0. Domácí se na dlouhé minuty stali pány na hřišti a dostávali se díky pěkným kombinacím do dalších šancí. Ronza po samostatném úniku jen těsně minul prázdnou bránu hostů, v zápětí Polepil z malého vápna z otočky přestřelil. Ve 24 minutě kopal Ronza trestňák, brankář Metela vyrazil, ale dobíhající Samko zvýšil na – 2:0. Další šanci Samka zlikvidoval brankář hostů včasným vyběhnutím. Platonické centry hostů před bránu s jistotou likvidoval brankář domácích Jenček.
Ve druhé půli již po minutě hry se zbavil dvou obránců Ronza, nahrál do běhu nabíhajícímu Polepilovi, který dal do prázdné brány – 3:0. Domácí dál pokračovali v pěkných kombinacích a byl to Polepil, který mohl přidat další gól, ale jeho střela jen lízla tyč bezmocného brankáře Metely. V 65 minutě byl sražen ve velkém vápně Ronza a z pokutového kopu zvýšil Samko – 4:0. V 75 minutě našel pěknou přihrávkou Ronza nabíhajícího Turýna a ten přesnou střelou k tyči nedal šanci brankáři hostů – 5:0 . Hosté se po jednom z protiútoků v 85 minutě dočkali za faul ve vápně penalty, ale umístěnou střelu k tyči Machalíčka bravurně vytěsnil na roh brankář Jenček. Stav utkání se již nezměnil a tak se mohli domácí radovat z prvního zaslouženého vítězství.

PROGRAM NA 8.-9. ZÁŘÍ 2013

Albert,7. 9. 2013 6:29

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 8. 9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – má volno

ŽÁCI - hrají v neděli 8. 9. ve 13.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je ve 12.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Marčík Zdeněk

ŽENY - hrají v sobotu 7. 9. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Březůvek. Sraz všech hráček je
v 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Výsledky 1.9.2013

Richter,2. 9. 2013 9:50

Roštění:Lužkovice-Želechovice "A" - 6:2 (2x Ronza Jakub)
Lužkovice-Želechovice "B":Neubuz - 1:3 (Turýn Jan)
DFK Lužkovice-Želechovice:Sokol Žalkovice - 7:0(5x Kučerová Veronika, 2x Ševčíková Nela)
"Dorost":Štípa - 6:0 (3x Hoferek, Klečka, Žaludek J., Večeřa J.)

Referát z utkání I. B třídy skup. „B“

Ždanov,26. 8. 2013 9:04

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice - SK Lukov 2:2 (1:0)
Na střídání : Kovář, Štolba, Bartoň.

Zápas začal ve vlažném tempu. Soupeři, kteří nemají body na rozdávání se snažili neudělat zbytečnou chybu a nedovolit protivníkovi skórovat. Bojovalo se většinou ve středu hřiště bez důrazného zakončení. Po čtvrthodině se přece jen domácí vzchopili a v 17. minutě po centru do vápna hlavou skóroval Holý 1:0. Potom domácí sevřeli soupeře, ale byl to brankář Jokl, který v bráně Lukova doslova čaroval a chytil tři vyložené šance domácím útočníkům. Před koncem poločasu z protiútoku nastřeli Šumšal tyč domácí brány. Ve druhé půli to byli opět domácí, kteří si vypracovali další šance, ale opět bez zakončení. Zvláště tu v 57 minutě, kdy míč poskakoval na brankové čáře a ani na třikrát ho nebyli schopní dopravit do sítě. Opět se potvrdilo heslo nedáš – dostaneš ! V 60 minutě po chybě obrany se zmocnil míče Smetana a své sólo proměnil -1:1. Domácí tato branka tak rozhodila, že přenechali iniciativu soupeři a mnohdy jen přihlíželi jeho pěkným kombinacím.V 80 minutě se k odraženému míči dostal Šumšal a střelou k tyči zvýšil na – 1:2. Domácí se v závěru utkání přece jen vzchopili, zlepšili rozehrávku a 85 minutě po centru do vápna nabíhající Holý srovnal na 2:2. Dělba bodů byla nakonec spravedlivým vyjádřením poměru sil na hřišti.

Výsledky 25.8.2013

Richter,25. 8. 2013 22:25

Lužkovice-Želechovice "A":Lukov - 2:2 (2x Holý Tomáš)
Zádveřice:Lužkovice-Želechovice "B" - 1:4 (4x Žaludek Martin)
DFK Kroměříž:DFK Lužkovice-Želechovice - 1:1(Kučerová Veronika)
Lužkovice-Želechovice "Žáci":Kostelec - 16:0 (3x Hejtmánek D., 3x Novotný, 2x Hejtmánek A., 2x Světlík, 2x Šarman, 2x Špendlík , Tichý, Matlachová)
"Dorost":Jaroslavice - 4:1 (3x Hoferek, Klečka)

PROGRAM NA NEDĚLI 25. 8. 2013

Albert,20. 8. 2013 7:54

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 25. 8. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 25. 8. v 16.30 hod.na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Zádveřic. Sraz všech hráčů je
ve 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 25. 8. v 13.30 hod.na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Kostelce. Sraz všech hráčů je
ve 12.30 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Marčík Zdeněk

ŽENY - hrají v neděli 25. 8. v 10.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Kroměříže.Sraz všech hráčů je

Výsledky 16.8.-17.8.2013

Richter,19. 8. 2013 11:11

Lužkovice-Želechovice "B":Hvozdná "B" - Hosté se nedostavili k utkání
Tečovice:Lužkovice-Želechovice "A" - 2:1 (Zámorský Ondřej)
DFK Lužkovice-Želechovice:DFK Nezdenice - (Zeťková Lenka, Strachoňová)

PROGRAM NA SOBOTU 17. 8. 2013

Albert,16. 8. 2013 5:57

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.8. ve 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Tečovic. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17. 8. ve 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Hvozdné B. Sraz všech hráčů je v 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

TJ Moravan Kostelec u Holešova :
Michalec – Kovalda L., Darebník, Marek, Bartošek, Kovalda M., Gerát.
Salajka, Marek, Čuzy J., Hradil.
Na střídání : Čuzy R., Zmeškal, Odložilík.

Domácí se nechali zaskočit rychlým nástupem hostů a již v 5 minutě prohrávali po nepřesné přihrávce a následujícím protiútoku, kterého využil agilní Kovalda, který vstřelil úvodní gól 0:1. Hosté nadále zle zatápěli domácímu, značně omlazenému mužstvu, hlavně v 10. minutě, kdy brankář Jenček vyboxoval jistou šanci hostů. Postupně se probudili i domácí hráči a začali se dostávat do hry. V 15 minutě pronikl přes obranu hostů Holý a jeho křížnou přihrávku před bránu si před nabíhajícím Ronzou srazil obránce do vlastní branky – 1:1.
Dále hosté přehrávali domácí hlavně ve středu hřiště a vytvořili si několik šancí, které musel likvidovat brankář Jenček. Nestačil však na hlavičku Kovaldy, který ve 33 minutě zvýšil na - 1:2.
Ve druhém poločase začali lépe domácí a již ve 49 minutě nastřelil Ronza břevno hostující branky. V 69 minutě unikl obraně hostů nejlepší hráč domácích Ronza, byl faulován a nařízený pokutový kop sám proměnil – 2:2.
Potom se hra vyrovnala a hrálo se nahoru – dolů bez větších šancí. Zvrat utkání přišel v samém závěru. Nejdříve centr Křepelky téměř z půli hřiště podcenil brankář Michalec a míč mu mezi rukama propadl do sítě – 3:2. V poslední minutě šli do protiútoku hosté, byli zastaveni faulem a centr do vápna tečoval hlavou Gerát – 3:3.

Výsledky 11.8.2013

Richter,12. 8. 2013 15:49

Lužkovice-Želechovice "A":Kostelec u Holešova - 3:3 (Ronza J., Křepelka, Vlastní)
Lutonina:Lužkovice-Želechovice "B" - 4:0

PROGRAM NA NEDĚLI 11. 8. 2013

Albert,8. 8. 2013 17:06

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 11. 8. ve 16.30 hod. na domácím hřišti úvodní mistrovské utkání s družstvem Kostelec u Holešova. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 11.8. ve 16.30 hod. na hřišti soupeře úvodní mistrovské utkání s družstvem Lutoniny. Sraz všech hráčů je
ve 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Richter Zd.

Výsledky přátelských utkání

Richter,5. 8. 2013 9:39

V pátek 2. srpna sehrálo družstvo žen přátelské utkání proti týmu žen z Valašských Kloubouk. Naše děvčata zvítězila v poměru 9:3. Autorkami branek našeho týmu jsou: 4x Veronika Kučerová, 2x Marie Uhlířová, 2x Lenka Zeťková a 1x Jana Bobálová.

V neděli 4.srpna sehrálo přátelské utkání také naše "Áčko", které se utkalo se soupeřem z Nevšové. Také v tomto utkání zvítězilo naše družstvo a to v poměru 4:1, když branky vstřelili 2x Ronza Jakub, 1x Holý Tomáš a 1x Křepelka Vašek.

Referát z utkání O Pohár hejtmana Zlínského kraje

Ždanov,22. 7. 2013 11:36

FK Lužkovice-Želechovice vs FC Fryšták 0 : 3 ( 0:2)

Střídali : Holomek, Velikovský

Domácí předehrávali první kolo O Pohár hejtmana Zlínského kraje z důvodu V. ročníku Pivních slavností, které proběhnou 27. července v jeho areálu.
Za soupeře měli nováčka Krajského přeboru mužstvo FC Fryšták. Domácí byli
oslabeni o několik opor „A“ mužstva, kteří nemohli z důvodů nevyřízené nové registrace v tomto utkání nastoupit.
Byli to hosté, kteří svým pohybem domácí přehrávali a již v 8 minutě se dostal
před domácího brankáře Hrnčiřík, ale Jenček bravurně vyrazil jeho střelu.
Také domácí se dostávali postupně do hry a byl to Jakub Ronza, který mohl v
10 a 25 minutě po samostatných akcích překonat brankáře Balážika. Jenže
stále platí pravidlo : nedáš – dostaneš ! Hosté začali mít postupně navrch a
začali trestat v závěru prvního poločasu agilním Josefem Křenkem, který ve
40 a 44 minutě vstřelil dva góly Fryštáku. Domácí zahrozili v samém závěru,
ale centr na hranici malého vápna promáchl nabíhající Zámorský.
Ve druhém poločase začali náporem domácí, ve snaze něco s tím udělat, ale centr Langera neproměnil osamocený J. Ronza.
V 54. minutě to byl naopak hostující J. Křenek, kterého nadvakrát vychytal
brankář Jenček. Potom hosté postupně zvolnili tempo a hrál se i za úmorného
vedra pohledný fotbal. Střídající brankář domácích Vala měl v závěru utkání
několik výborných zákroků, ale na hlavičku Hubáčka po centru z rohu již
nedosáhl – 0:3.
Závěr utkání přece jen patřil domácím, ale ve vyložené šanci se J. Ronza sám
probil obranou hostů, jenže jeho tutovku nadvakrát vychytal Balážik.

Oslavy začaly již v sobobu, kdy se hrál turnaj žáků systémem každý s každým
za účasti celků Tescomy Zlín, Mladcové, Příluků a pořádajícího FK Lužkovice.
Celkovým vítězem se stali žáci Tescomy Zlín před pořádajícím klubem, třetí se
umístila Mladcová před žáky Příluků.
Odpoledne proběhl Dětský den pod názvem „ Cesta do pohádky“ za velkého
zájmu přítomných diváků. Tradiční akcí bylo mimo jiné shazování žvýkaček z letadla pilotovaným místním občanem Stanislavem Ševčíkem s manželkou.
Po této akci proběhlo fotbalové utkání mezi pořádajícím Fotbalovým klubem
a prvoligovým hokejovým mužstvem PSG Zlín.
V utkání za přítomnosti snad 500 diváků skončil zápas vítězstvím domácích
hráčů 4:3. Je nutno podotknout, že domácí FK byli posíleni o své odchovance
Rudolfa Otepku, Milana Otepku a Ivo Světlíka. V zápase mimořádné kvality se
hrálo nahoru, dolů a přítomní diváci museli mnohdy zatleskat pěkným akcím na
obou stranách.
Branky domácích dali : Milan Otepka 2, Jakub Ronza a Rudolf Otepka po 1.
Za hokejisty PSG Zlín stříleli Kohler, Melenovský a Ondráček.
FK Lužkovice – Želechovice:
Vala, Jenček – Langer, Čala, Punčochář, Novák, Ševčík, Šimera, Rudolf Otepka, Milan Otepka, Polepil, Jakub Ronza, Holý, Světlík, Slavík, Zdeněk
Richter
Hokejisté PSG Zlín :
Okál – Horák, Balaštík, Matějíček, Marušák, Melenovský, Leška, Ondráček,
Holík, Kohler, Valenta, Jurík, Zámorský, Janota, Řezníček, Tesařík.

Oslavy pokračovaly v neděli 30. června za účasti bývalých hráčů, funkcionářů a příznivců v místním Sportklubu.
Desítku vybraných odměnil předseda FK Jiří Jurčák věcnými cenami.
Největší potlesk přítomných sklidil jubilant Stanislav Březík ( 85 roků),
který vede dlouhodobě kroniku a zasloužil se o všechny sportovní a společenské akce pořádané v obci během své aktivní činnosti.
Po skončení setkání bylo podáno občerstvení a bylo sehráno fotbalové utkání
mezi zúčastněnými bývalými hráči, kteří si mezi sebe vzali i nadějné hráče z
místních žáků a dorostenců, nastoupily i tři ženy z nově vzniklého týmu žen.

FK Lužkovice,26. 6. 2013 16:39

70. LET FOTBALU V LUŽKOVICÍCH

fotbalový klub zve bývalé hráče a své příznivce na oslavy,
které se uskuteční o víkendu 29.-30. 6. 2013 na hřišti v Lužkovicích.

Ždanov,24. 6. 2013 12:03

FK Lužkovice-Želechovice – TJ Skaštice 0:1 (0:0)
TJ Skaštice :
Barcuch – Blanarovič, Kvasnička, Sedlák, Frýdl, Bubla, Motal, Sova, Uličný, Chorý, Janalík.
Střídal : Čepica

Zápas se hrál v režii domácích, kteří začali tradičním náporem, ale byli to hosté, kteří mohli jít do vedení v 5. minutě, ale Frýdl hlavičkoval těsně vedle. Domácí
začali mít herní převahu a přišly jejich velké brankové příležitosti. Hosté měli
obrovskou oporu v bývalém prvoligovém brankáři Pavlu Barcuchovi, který svými zákroky znepříjemňoval život domácím útočníkům. V rozmezí od 20 do 35 minuty zlikvidoval samostatné úniky dvakrát Polepilovi, poté Turýnovi. Další šanci spálil Škrabal, který z malého vápna střílel vysoko nad.
Ve druhém poločase se hrálo opět podle not domácích, ale neschopnost domácích útočníků vstřelit gól bylo až do nebe volající. Polepil z malého vápna
střílel zbrkle a minul bránu. Zámorský hlavičkoval těsně vedle.
Hosté se postupně dostali do hry a mohli jít do vedení po střele Chorého, ale
Jenček jeho střelu vyrazil na roh. Střídající hráč hostů Čepica se stal hrdinou zápasu. Nejdříve jeho šanci opět zlikvidoval brankář domácích, ale v 65 minutě
vystihl nesmyslnou malou domů od Zámorského, a svoji šanci proměnil v jediný
gól zápasu – 0:1.
V závěru se domácí ve snaze vyrovnat vrhli do útoku, měli několik slibných šancí, ale byl to opět Polepil, který ve výhodné pozici hlavičkoval těsně vedle již překonaného Barcucha. Šťastnější hosté si tak odvezli nečekaně 3 body.

PROGRAM NA NEDĚLI 23. 6. 2013

Albert,22. 6. 2013 6:47

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 23. 6. v 16.30 hod. na domácím hřišti poslední
mistrovské utkání této sezony s družstvem Skaštic. Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef,Kovařík Zd.