Přehled komentářů

PROGRAM NA 18 - 19. 5. 2013

Albert,16. 5. 2013 17:05

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 18. 5. v 15.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Těšňovice. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef,Kovařík Zd.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 19. 5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Trnava. Sraz všech hráčů je
ve 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - mají volno

DRUŽSTVO ŽEN – hraje neděli 19. 5. ve 13.30 hod. na domácím hřišti
přátelské utkání s družstvem Napajedel. Sraz všech hráček je
ve 13.00 hod na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Dolina Karel

VÝSLEDKY 11.-12. 5.2013

Richter,14. 5. 2013 9:45

Lubná:Lužkovice-Želechovice "A" - odloženo na 6.6.2013 18:00 (Čtvrtek)
Vizovice "B" : Lužkovice-Želechovice "B" - 3:4 (Turýn, Kovařík, Šranko, Vlastní)
Hvozdná : Lužkovice-Želechovice "Dorost" - 0:6 (2x Klečka, 2x Bartoš, Dlabaja, Hoferek)
Jaroslavice : Lužkovice-Želechovice "Žáci" - 3:5 (3x Marčík, Vítek, Novotný)

ODLOŽENÍ ZÁPASU

Albert,12. 5. 2013 13:07

Dnešní utkání I.mužstva LUBNÁ- LŮŽKOVICE je pro nespůsobilý terén odloženo.

PROGRAM NA 11- 12. 5. 2013

Albert,11. 5. 2013 7:08

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 12. 4. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Lubné. Sraz všech hráčů je
ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.

mistrovské utkání s družstvem Jaroslavic. Sraz všech hráčů je
ve 12.30 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Marčík Zdeněk

VÝSLEDKY 8. 5.2013

Richter,9. 5. 2013 17:39

Neubuz:Lužkovice-Želechovice "B" - 0:1 (Slavík)
Lužkovice-Želechovice "Žáci":Jaroslavice - 6:3 (4x Vítek, Hejtmánek, Tichý)

VÝSLEDKY 1.-5. 5.2013

Richter,7. 5. 2013 12:05

Lužkovice-Želechovice "A" : Malenovice - 1:1 (Holý)
Lužkovice-Želechovice "A" : Louky - 3:2 (2x Samko, Holý)
Lutonina : Lužkovice-Želechovice "B" - 2:5 (2x Turýn, 2x Slavík, Hamšík)
Lužkovice-Želechovice "Dorost" : Březnice - 3:0 (Kořének, Žaludek L. Večeřa V.)
Dolní Lhota : Lužkovice-Želechovice "Žáci" - 4:3 (2x Tichý, Vítek)

Referát z utkání I. B třídy, skupiny „B“

Ždanov,7. 5. 2013 11:20

FK Lužkovice – Želechovice vs SK Louky 3:2 (1:1)
Branky : 2 Samko, Holý – vlastní, Plachý
Rozhodčí: Ponížil – Štěpánek, Krajča
Diváci: 150

Sestavy mužstev:

FK Lužkovice – Želechovice :
Vala – Langer, Čala, Punčochář, Škrabal, Zámorský, Samko, Gruber, Polepil, Holý, J. Ronza.
Střídali: T. Ronza, Kovařík

SK Louky :
Hodulík – Kadlec, Machala, Plachý, Mikač, Landt, Lendler, Štěpán, Kujan,
Michlovský, Mičola.
Na střídání: Kadlík, Lacina, Sebera.

Na perfektním pažitu se utkala dvě mužstva s různými starostmi o výsledek.Zápas začal ve vlažném tempu, útoky se střídaly nahoru, dolů bez viditelných vyložených šancí. Až v 10 minutě a 25 minutě stříleli domácí J. Ronza a Samko jen do brankáře hostů Hodulíka. Hosté, kteří bojují o záchranu, se vzpamatovali z úvodní letargie a začali hrát jako o život. Ve 31 minutě po průniku po pravém křídle si prudký centr srazil domácí obránce do vlastní sítě – 0:1. Ihned po rozehrávce šli do útoku domácí a Samko z hranice velkého vápna po odraženém míči prudkou střelou vyrovnal na 1:1. Velkou šanci měl ve 45 minutě J. Ronza, ale z hranice malého vápna jen těsně minul bránu hostů.Druhý poločas začali náporem domácích a již ve 49 minutě rána z voleje Holého skončila na břevně branky hostů. Další šance J. Ronzy a následně Grubera zůstaly nevyužité. V 53 minutě byl ve vápně faulován útočník hostů a z nařízeného pokutového kopu zvýšil Plachý na 1:2 pro hosty. V 58 minutě byl po průniku do obrany sražen útočník domácích a z nařízeného pokutového kopu dal svůj druhý gól Samko a srovnal skóre na 2:2. Také hosté nezůstali domácím nic dlužni a několikrát musel zasahovat brankář Vala, zvláště při bombě Kadlíka se zaskvěl skvělým zákrokem a jeho bombu pod břevno vytěsnil nad břevno. Když se již zdálo, že se soupeři rozejdou s nerozhodným výsledkem, udeřili domácí. V 80 minutě se probil přes bránící hráče Louk Tomáš Holý a nevídanou bombou z voleje vymetl pavučinu brány brankáře Hodulíka – 3:2. Domácí se uklidnili a své vítězství si již pohlídali. Hosté se představili jako sympatický celek a mají na víc, než ukazuje tabulka.

Změna termínu utkání

Albert,6. 5. 2013 19:53

Dohrávka mistr. utkání Otrokovice B - Lužkovice, která se měla hrát ve středu 8.5.2013 v Otrokovicích, je odložena na středu 22.5.2013 v 17.00 hod.

Referát z utkání I. B třídy skupiny „B“

Ždanov,3. 5. 2013 9:50

FK Lužkovice-Želechovice – FC Malenovice 1 : 1 ( 0:1)

Mařák, Bičan, Blaha, Struška.
Na střídání: Torma, Rosinec, Zbranek, Vítek.

Domácí tým s novým názvem FK Lužkovice-Želechovice začal tradičním
náporem a již ve 2. minutě měl obrovskou šanci, ale obránce hostů vykopl
míč z brankové čáry. Tlak domácích trval do 20 minuty a když z vyložené
šance těsně minul Holý, začala se karta obracet. Hostující značně omlazený tým začal svou rychlostí a pohybem domácí přehrávat a vytvořil si slibné šance, které likvidoval výbornými zákroky brankář Jenček. Ve 44. minutě nedosáhl na střelu Mařáka, kterou ještě tečoval jeden z obránců a změnil směr a hosté šli do vedení 0:1. Vzápětí mohl vyrovnat Holý, ale ze tří kroků sám před brankářem svou šanci promarnil.
Začátek druhého poločasu opět zvládly lépe Malenovice a jen díky Jenčekovi, který doslova čaroval v bráně se skóre nezměnilo. Domácí se postupně začali dostávat do hry a vytvořili si i oni dobré šance. Samko hlavičkoval těsně mimo, ovšem největším smolařem byl Holý, který hlavičkoval koníkem, míč přeskočil brankáře Mňačka a ke zděšení domácích i břevno brány hostů. V 80 minutě opět zabránil gólu Jenček a to nakoplo domácí k závěrečnému náporu. V 89 minutě byl faulován při průniku obranou hostů J. Ronza a domácí měli výhodu trestného kopu. Všichni hráči hostů se stáhli do obrany a pokutové území bylo neprodyšně uzavřeno. Trestný kop asi ze 20metrů prováděl Holý, který přízemní střelou k tyči přece jen naše skulinku v obranném valu a vyrovnal na konečných 1:1.

PROGRAM NA 4 - 5. 5. 2013

Albert,2. 5. 2013 20:27

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 5. 5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Louky. Sraz všech hráčů
je ve 15.30 hod na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Kaška Josef,Kovařík Zd.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 5. 5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Lutoniny. Sraz všech hráčů je

DOROST Veselá - hraje sobotu 4. 5. v 10.15 hod. na hřišti v Lužkovicích další mistrovské utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráčů je ve 9.30 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Gajdošík Tomáš

ŽÁCI - hrají v sobotu 4. 5. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Dolní Lhota. Sraz všech hráčů je

ML.ŽÁCI - hrají v sobotu 4.5. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Kostelce. Sraz všech hráčů je
ve 9.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Světlík Jan

PROGRAM NA 1. 5. 2013

Albert,30. 4. 2013 20:09

I.MUŽSTVO – hraje v středu 1. 5. v 16.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Malenovic. Sraz všech hráčů
je ve 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

VÝSLEDKY 25.-27. 4.2013

Richter,29. 4. 2013 11:15

Baťov : Lužkovice-Želechovice - 2:2 (Ronza Jakub 2x)
Lužkovice-Želechovice "B" : Hvozdná "B" - 7:1 (Turýn 3x, Kovařík, Slavík Tvrdoň, Gruber)
Ženy - Volno
Fryšták : Lužkovice Dorost - 5:1 (Bartoš)
Březnice : Lužkovice-Želechovice Žáci - 0:8 (Hejtmánek 2x, Vítek 2x, Tichý 2x, Marčík 2x)

PROGRAM NA 25.-27. 4. 2013

Albert,25. 4. 2013 16:28

I.MUŽSTVO – hraje v pátek 16. 4. v 18.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Baťov Otrokovice. Sraz všech hráčů je
ve 17.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 27. 4. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Hvozdná B. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v sobotu 27. 4. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráčů je ve 12.45 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Marčík Zdeněk

MLADŠÍ ŽÁCI - hrají ve čtvrtek 25. 4. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Rackové. Sraz všech hráčů je
ve 16.00 hod na hřišti v Lužkovicích.

VÝSLEDKY 20-21.4

Richter,23. 4. 2013 9:44

Lužkovice "A" : Lukov - 6:1 (Branky: Holý 3, Polepil, Zámorský, Škrabal)

SK Lukov :
Jokl – Králík,Vítovský, Smetana, Teplý M., Svozil, Teplý T., Brázda, Macík, Šimčík,Šumšal.
Střídali : Štolba, Drábek, Bartoň.

V derby před početnou diváckou kulisou začali lépe domácí a již v 5 minutě
se ujali vedení 1 : 0, když brankář hostů podběhl centr a osamocený Polepil
uklidil míč do sítě. Hosty to nezlomilo a začali mít převahu v poli, ale na bránu
domácích ani nevystřelili. Naopak v 10 minutě po samostatném úniku minul
J. Ronza bránu hostů. Totéž si zopakoval v 19 minutě Polepil. Domácí udeřili
ve 27 minutě, když po průniku obranou hostů se chystal ke střele J. Ronza, ale
dřív u míče byl Holý a střelou k tyči zvýšil na 2 : 0.
Ve druhém poločase to byli opět hosté, kteří měli optickou převahu v poli, ale
brankáře domácích ohrozili jen sporadicky.
V 55 minutě hlavičkoval Holý, brankář Jokl vyboxoval před nabíhajícího
Zámorského a ten zvýšil na 3 : 0. V 67 minutě šli tři domácí hráči na osamoceného obránce, ale střelu J. Ronzy bravurně zlikvidoval brankář Jokl.
Nejkrásnější akci předvedl střelecky disponovaný Holý, který po samostatném úniku obešel tři obránce hostů a pohodlně zvýšil na 4:0.

II.MUŽSTVO – má volno

DOROST Veselá - hraje sobotu 20. 4. v 10.15 hod. na hřišti v Lužkovicích další mistrovské utkání s družstvem Provodova. Sraz všech hráčů je ve 9.30 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Gajdošík Tomáš

Lužkovice "B" : Jasenná - 0:3
Admira Hulín : Lužkovice "A" - 0:2 (Branky: Punčochář, Ronza)

OPRAVA PROGRAMU NA 13.-14. 4.

Albert,12. 4. 2013 7:46

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 14. 4. ve 16.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Hulína. Sraz všech hráčů je
ve 14.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 13. 4. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Jasenná. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

DRUŽSTVO ŽEN – nehraje

PROGRAM NA 13.-14. 4. 2013

Albert,11. 4. 2013 18:30

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 14. 4. ve 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Jasenná. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.