Přidat komentář

Přehled komentářů

PROGRAM NA 8.- 9. 10. 2016

Albert,8. 10. 2016 12:30

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 9.10. v 10.15 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Otrokovic "B". Sraz všech hráčů je ve 9.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 9.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Jaroslavic "B". Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 8.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Val.klobouk. Sraz všech hráčů je v 11.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 8.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem DFK Holešov. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Dolina Karel.

ŽÁCI - hrají v neděli 9.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Nedašova. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 1.- 2. 10. 2016

Albert,1. 10. 2016 6:14

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 2.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Kostelce u Holešova. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 1.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Lhoty. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 2.10. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Vigantic. Sraz všech hráčů je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 1.10. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Juřinky. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 1.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Babic. Sraz všech hráček je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,29. 9. 2016 13:08

Referát z utkání I. B třídy – dohrávka utkání 2 kola

FK Lužkovice-Želechovice vs FC Příluky 0:3 (0:0)

Branky : Votava 2, Pinkas

Rozhodčí : Liška – Ruman, Pospíšil

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice- Želechovice :

Vala – Gruber, Čala, Šuba, T. Ronza, Škrabal, Zámorský, Světlík, J. Ronza, Novotný, Dominik

Na střídání : Jenček, Novák, Fojtů, Křepelka.

FC Příluky :

Metela – Humpál, Machalíček, Vlček, Pinkas, Votava, Frolek, Bittner,Machač, Kolínek, Kobolka

Na střídání : Janků, Holásek, Šranko

V místním derby se 28. září dohrávalo utkání 2 kola ze dne 14. srpna, kdy vinou průtrže mračen byl za stavu 3:3 zápas ukončen. Utkání odvěkých rivalů sousedních obcí se hrálo od začátku v rychlém tempu . domácí si v první čtvrthodině vytvořili dobré pozice ke vstřelení branky, ale J. Ronza a v zápětí Zámorský jen těsně minuli branku Metely. Poté zaúřadovali hosté a střely Machalíčka a Votavy se minuly účinkem. Domácí chvíli nato podržel brankář Vala, který vytáhl ze šibenice střelu Votavy. Domácí ohrozili bránu hostů ve 38 minutě, ale Světlík těsně minul, vzápětí střelu Zámorského vykopl obránce z brankové čáry. V samém závěru první půle vytěsnil střelu Votavy Vala na roh a ještě mladý Dominik po průniku obranou obstřelil brankáře Metelu, ale těsně minul. Druhý poločas začali lépe domácí, mohli jít dovedení , ale obrana hostů na třikrát vykopla míč z brankové čáry. Nedáš-dostaneš opět platilo ve 49 minutě, kdy se ve vápně uvolnil Votava a z otočky střelou l tyči zaznamenal první gól – 0:1. Domácími to silně zatřepalo a začali chybovat, čehož využil opět Votava a z půlky hřiště šel sám na gólmana. Tentokrát se zaskvěl Vala, který ho bravurně vychytal.Hosté v těchto chvílích měli více ze hry, jenže z jednoho z protiútoků mohl srovnat Zámorský, ale trefil jenom tyč Metelovy brány. Hosté udeřili v 63 minutě Pinkasem, který střelou od břevna do sítě zvýšil na -0:2. V 67 minutě střelec hostů Votava zvýšil střelou na – 0:3. Hosté vyhráli díky lepší střelecké potenci a taky lepší fyzické připravenosti.

Ždanov,26. 9. 2016 8:57

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Němčice (0:0) - 0:1 np

Rozhodčí : Skalický – Kovářová, Zpěvák

Diváci : 100

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Gruber, Čala, Šuba, Procházka, Škrabal, T. Ronza, Kučera, Světlík, Dominik, J. Ronza. Na střídání : Jenček. Fojtů,Novák,Zámorský, Křepelka.

TJ Sokol Němčice :

Sklenář – Vymětal, Lejsek, Němec, Kříž, Darebníček, Kadlec, Holý, Cejpek, Pospíšilík, Nehoda, Na střídání : Čechák, Darebník, Jakvid, Vojkůnka, Švec, Niedermertl.

Domácí, kterým se vrátil do sestavy Ivo Světlík z hostování ve Fryštáku začali od začátku ve velkém stylu a mohli jít do vedení již v 7 minutě. Po rychlé kombinaci po ose Světlík, Dominik, Jakub Ronza zachránil na brankové čáře brankář Sklenář. Ten se později stal hlavní postavou hostujícího celku. V 10 minutě šel sám na bránu Jakub Ronza , brankář hostů vyběhl a na hranici velkého vápna stylem kung – fu poslal k zemi nevybíravým způsobem pronikajícího Ronzu. To vše jen za žlutou kartu ! Do poločasu zlikvidoval brankář hostů minimálně tři čisté gólové šance domácích. Ve druhém poločase začali lépe hosté a kombinační hrou přehrávali domácí. Hrálo se hlavně uprostřed hřiště s množstvím faulů na obou stranách. Rozhodčí rozdal devět žlutých karet a za druhou žlutou vyloučil v 82 minutě domácího Procházku. Na skóre se již nic nezměnilo a tak došlo na penalty, ve kterých byli šťastnější hosté a odvážejí si dva body.

PROGRAM NA 24.- 25. 9. 2016

Albert,24. 9. 2016 6:46

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 25.9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Němčic. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 25.9. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Všemíny. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 25.9. ve 12.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Břestu. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - zápas s Val.Klobouky je odložen na 28.9. ve 12.00 hod.

ŽÁCI - hrají v sobotu 24.9. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Val.Klobouky. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 17.- 18. 9. 2016

AM,16. 9. 2016 10:20

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.9. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Vlčkové. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 18.9. ve 12.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Fryštáku. Sraz všech hráčů je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 18.9. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Vel.Karlovic. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 17.9. ve 10.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Uh.Brodu. Sraz všech hráček je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Ždanov,12. 9. 2016 8:52

Referát z utkání I.B třídy

FK Lužkovice-Želechovice vs SK Tlumačov 2:1 (2:1)

Branky : Gruber, Škrabal – Zálešák

Rozhodčí : Mičkal – Zubek, Šimoník

Sestavy mužstev : FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Gruber, Čala, Mičola, Šuba, Zámorský, Škrabal, Kučera, Novák, Dominik, T. Ronza. Střídání : Kovařík

SK Tlumačov :

Škrabal – Sedlář, Dvořák, Mouka, Juhaňák, Duroň, Jonášek, Zálešák, Šimoník, Daněk, Otevřel. Střídání : Franco, Barwig, Houser.

Utkání začalo oboustranně opatrně se snahou neinkasovat gól. Hrálo se více ve středu hřiště, střely z dálky s jistotou likvidovali oba brankáři. Domácí mohli jít do vedení v 7 minutě, když dorostenec Dominik prošel obranou, ale jeho střela z úhlu jen těsně minula bránu hostů. Hosté šli do vedení ve 25 minutě Zálešákem, který se prokličkoval středem obrany a prudkou ranou nedal Jenčekovi šanci. Chvíli nato aktivní Dominik centroval do prostoru malého vápna, jenže nabíhající Ronza dal přímo do náruče brankáři Škrabalovi. Ve 38 minutě opět zářil Dominik, který utekl obraně, jeho prudký centr po zemi šel přes celou bránu a nabíhající Gruber z kroku před bránou zavěsil pod břevno – 1:1. Vzápětí domácí brankář Jenček zlikvidoval tutovku hostů. V samém závěru poločasu byl ve skrumáži před velkým vápnem faulován domácí hráč, míč si postavil Jiří Škrabal a prudkou střelou vedle zdi trefil přesně k tyči a zvýšil na 2:1 pro domácí. Ve druhé půli mohli domácí zvýšit náskok, ale trestňák Škrabala ze 30 metrů orazítkoval tyč Škrabalovy brány.

Zápas se i v úmorném vedru hrál nahoru dolů s několika šancemi hostujícího mužstva, které však bravurně likvidoval brankář Jenček. Závěr utkání patřil hostům, ale domácí si vydřené vítězství uhájili. Nejlepšími hráči byli u domácích Jenček a Dominik, u hostů Škrabal a Dvořák.

PROGRAM NA 10.- 11. 9. 2016

Albert,10. 9. 2016 6:28

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 11.9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Tlumačova. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 11.9. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Komárova. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 11.9. ve 13.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Chopyně. Sraz všech hráčů je ve 12.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 10.9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Žalkovic. Sraz všech hráček je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v sobotu 10.9. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Napajedel. Sraz všech hráčů je v 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA SOBOTU 3. 9. 2016

Albert,3. 9. 2016 7:12

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 3.9. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Nevšové. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 3.9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Veselé. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 3.9. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lidečka. Sraz všech hráčů je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 3.9. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Bystřice p/H. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 3.9. ve 12.30 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Březůvek. Sraz všech hráček je ve 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Ždanov,29. 8. 2016 10:22

Referát z utkání I. B třídy skup. B

FK Lužkovice – Želechovice vs TJ Sokol Veselá 1:4 ( 1:1 )

Branky : Dominik – 2 Divoký, Manďák, Dujka

Rozhodčí : Blažek – Nohavica, Dobiáš

Diváci : 150

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Gruber, Čala, Procházka, Mičola, T. Ronza, Zámorský, Kučera, Polepil, Janík, Dominik. Na střídání : Vala – Novák, Šuba, J. Ronza

TJ Sokol Veselá :

Červenka P. – Dujka, Červenka J., Čoček, Žaludek, Manďák, Šumšal, Odstrčilík, Divoký, Sokol, Štěpánek. Na střídání : Gajdošík J., Dlabaja, Šarman, Večeřa, Gajdošík T., Machalíček.

V tomto derby začali lépe domácí, když se ve 3 minutě prosadil důrazný Dominik a vstřelil, jak se později ukázalo jedinou branku domácích – 1:0. Hosty to do kolen nesrazilo, přidali na důrazu a herně domácí hráče přehrávali. V 17 minutě zachránil Jenček gólovou šanci hostů, jenže z následného rohu obrana nepokryla nabíhajícího Divokého, který z hranice velkého vápna srovnal na 1:1. Hosté byli v těchto fázích herně lepší a díky pohybu a kombinaci zle zatápěli domácí obraně. Domácím po celý zápas zachraňoval co se dalo brankář Jenček. Ve druhé půli se domácím zranil Polepil a zvýšil tak počet zraněných hráčů na 5. Přesto se Lužkovice snažili o zlepšení výkonu, ale na rozjetou Veselou to nestačilo. V 58 minutě

se Kučera dostal do vápna, před bránu nabíhající Janík míč nestačil poslat za Červenkova záda. Nedáš – dostaneš platilo i tentokrát. Manďák z protiútoku zvýšil na – 1:2. Domácí mohli srovnat v 60 minutě Zámorským, ale jeho střela těsně minula bránu hostů. V 77 minutě se prosadil Divoký a střelou z velkého vápna zvýšil na – 1:3. Tentýž hráč byl v 85 minutě vyloučen za urážku rozhodčího. Domácí zcela rezignovali a přes rozhozenou obranu se dostal exligový Dujka a v 89 minutě střelou k tyči zvýšil na – 1:4. Domácí by se měli zamyslet nad posledními výkony, když ze dvou zápasů mají hrozivé skóre 1:11.

PROGRAM NA 27.- 28. 8. 2016

Albert,27. 8. 2016 6:48

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 28.8. v 17.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Veselé. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 28.8. v 17.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Kudlova. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 28.8. ve 14.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Újezda. Sraz všech hráčů je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 27.8. v 17.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráček je ve 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy FK Lužkovice – Želechovice vs FK Příluky 3:3

Ždanov,15. 8. 2016 7:25

Zápas byl z důvodu průtrže mračen nedohrán

Rozhodčí : Toman – Mitáček, Richter

Diváci : 190

Vala - Gruber, Čala, T. Ronza, Novák, Kučera, Polepil, Světlík, Škrabal, Janík, Dominik. Na střídání : Jenček – Šuba, J. Ronza, Zámorský.

FK Příluky :

Holásek – Machalíček, Hronek, Janků, Vlček, Pinkas, Dederle, Votava, Frolek, Machač, Seifert. Na střídání : Kotík, Humpál, Bittner, Šimurda.

V derby, které přilákalo do ochozů hodně diváků se začalo pěkně zostra. Po faulu zahrával ve 2 minutě trestný kop Světlík, ale jeho střelu pod břevno vytěsnil na roh Holásek. Domácí se dočkali první trefy v 5 minutě, kdy po průniku Dominika skóroval Janík – 1:0. Hosté kontrovali v 11 minutě Votavou po centru do rozhozené obrany – 1:1. Vzápětí střelu Janíka do šibenice vyrazil brankář hostů na roh. Chvíli nato v prostoru velkého vápna propálil obranu hostů Škrabal a zvýšil na – 2:1. Hosté udeřili ve 22 minutě, když obrana domácích vyrobila několik kiksů a nikdo nešel do centru a hlavou nad vybíhajícím Valou vyrovnal Votava. Vzápětí Kučerovu střelu k tyči brankář Holásek zlikvidoval na roh. Ve 37 minutě neudržel vysoký centr do malého vápna Holásek a agilní dorostenec Dominik patičkou zvýšil na – 3:2. Začala průtrž mračen a hosté na mokrém terénu z dálky vyrovnali střelou do šibenice opět Votavou. Rozhodčí ukončil zápas ve 45 minutě, kdy v průtrži mračen šlo doslova o zdraví hráčů. Náhradní termín nového zápasu bude 28. září.

PROGRAM NA 13.- 14. 8. 2016

Albert,13. 8. 2016 7:17

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 14.8. v 17.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je v 16.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 14.8. v 17.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lutoniny. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 14.8. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Dolní Lhoty. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 6.- 7. 8. 2016

Albert,5. 8. 2016 21:17

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 6.8. v 17.30 hod. na domácím hřišti úvodní mistrovském utkání s družstvem Tečovic. Sraz všech hráčů je v 16.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 7.8. v 17.30 hod. na hřišti soupeře úvodní mistrovské utkání s družstvem Rackové. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 7.8. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Vlachovic. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

Los 1.B 2016/17

Lidovky,30. 6. 2016 19:23

Ždanov,19. 6. 2016 10:19

FK Lužkovice – Želechovice vs FK Příluky 1:3 ( 0:2 )

Branky : Světlík – Frolek, P. Votava, Lošťák

Rozhodčí : Zicháček – Zapletal, Novák

Vala – Gruber, Čala, Čech, Procházka, Paták, Novotný, Světlík, Polepil, Tichý, T. Ronza . Na střídání : Jenček – Okál, Novák, Šuba.

Kupka – Janků, Machalíček, Vlček, Lošťák, P. Votava, Dederle, Zedníček, Frolek, M. Votava, Zahradnický. Na střídání : Šuta, Sobotka, Prokop, Lošťák st.

Utkání, které se hrálo netradičně v 10,30 hod z důvodu Dětského dne, který se konal odpoledne v areálu Fotbalového klubu . Trenér domácích při absenci klíčových hráčů J. Ronzy, Holého, Škrabala, Mičoly a Janíka byl nucený postavit čtyři dorostence , aby si okusili jak chutná hra proti dospělým. Hosté začali náporem ve 2 minutě, ale střelu P. Votavy brankář Vala vyrazil na roh. Po akci domácích střela z voleje Grubera v 6 minutě jen těsně minula šibenici . V 10 minutě udeřili hosté, když do rozhozené obrany po rychlé kombinaci skóroval Frolek. Hosté měli v těchto fázích herně navrch a mladému mužstvu domácích zle zatápěli. Prosadili se až ve ve 38 minutě P. Votavou, který po rychlém průniku středem obrany zvýšil na – 0:2. Domácí odpověděli střelami Procházky a Čecha, ale bez úspěchu. Ve druhé půli se dostal do šance dorostenec Tichý, ale svou šanci neproměnil. V 62 minutě zahrával nejlepší hráč domácích Ivo Světlík trestný kop a střelou k tyči snížil na – 1:2. Hosté přitvrdili hru a výsledkem byly nesmyslné fauly, po kterých odešli ze hřiště zranění Polepil a v závěru utkání Procházka, kterého po desetimetrovém sprintu zezadu sestřelil Zahradnický, jen za žlutou kartu! Bravo Příluky!! Nastoupil další dorostenec Okál, ale hosté, kteří byli herně lepší Lošťákem ml. zvýšili na 1:3. V zápase, ve které oběma mužstvům o nic nešlo zůstává rozum stát, proč byli hosté a kým tak vyhecovaní. Domácím tak ke stávajícím zraněným přibyli bohužel další.

PROGRAM NA 18.- 19. 6. 2016

Albert,17. 6. 2016 6:09

MUŽSTVO – hraje v sobotu 18.6. v 10.30 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Příluk .Sraz všech hráčů je v 9.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

DOROST - hraje v neděli 19.6. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Spytihněvi.Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI - hrají v sobotu 18.6. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Hošťálkové. Sraz všech hráčů je v 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

Ždanov,13. 6. 2016 8:19

K zápasu Tečovice – FK Lužkovice – Želechovice

1:3 ( 1:1 )

Branky : 30 min. Frkal – 24 min. Gruber, 47 min. Janík, 52 min. Procházka

Naši hráči šli do zápasu s obavami o výsledek, protože postrádali hned tři opory svého mužstva – Tomáš Holý je po operaci kolena, Jakub Ronza je po zápase s Nevšovou zraněný a Ivo Světlík koučoval Fryšták v domácím zápase krajského přeboru. Ve 24 minutě vstřelil Gruber první gól – 0:1. Chvíli na to jsme zvýšili na 0:2, ale po protestech domácích nebyl gól uznán pro domnělý ofsajd. Ve 30 minutě vyrovnal Frkal na 1:1 a s tímto skóre se šlo do kabin. Ve druhé půli se rozehrál k maximálnímu výkonu Zdeněk Polepil a po jeho akcích jsme šli do vedení ve 47 minutě Janíkem a v 52 minutě Procházkou. Domácí ve snaze vyrovnat hodně přitlačili a začali mít herně navrch. Vysoké centry nakopávali do velkého vápna, ale jejich centry zlikvidoval brankář Vala a bezchybně pracující obrana v čele s Čalou a Mičolou. Domácí, kteří vytěžili ve druhé půli minimálně 15 rohů se tentokrát střelecky neprosadili a hosté si odvážejí zaslouženě tři body. Domácí hráče si netroufám hodnotit, ale z našeho mužstva bych vyzvedl brankáře Martina Valu a v poli špílmachra Zdeňka Polepila , ale pochvalu by si zasloužili všichni hráči, kteří dostali od trenéra Křapy důvěru.

PROGRAM NA 11.- 12. 6. 2016

Albert,11. 6. 2016 8:00

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 12.6. v 17.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Tečovic. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – dohrálo jarní část soutěže

DOROST - hraje v neděli 12.6. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 11.6. v 9.30hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Val.Klobouky. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - dohrály jarní část soutěže

Ždanov,5. 6. 2016 22:45

REFERÁT Z UTKÁNÍ I. B TŘÍDY , skup. B :

FK LUŽKOVICE – ŽELECHOVICE vs TJ SOKOL NEVŠOVÁ 3:1 ( 0 : 1 )

Branky : 52. Kučera, 53 .Janík, 72 . Škrabal – 1. Tomšů

Rozhodčí : Dokoupil – Ruman, Hýsek

Diváci : 140

Vala - Gruber, Čala, Mičola, Procházka, Škrabal, Kučera. Polepil, Ronza T., Světlík, Ronza J. Na střídání : Jenček – Novák, Janík, Šuba.

Trenér : Jan Křapa

TJ SOKOL Nevšová :

Podušel – Foltýn, Martinus, Dubec, Machač, Munster,Stratený, Haviar, Tomšů, Šoman, Mikš. Na střídání : Poláček, Srcháček, Hyžík, Zimulka.

Trenér : Ladislav Ďurďa

Domácí začali utkání velmi laxně ! Již ve 30 sekundě pronikli hosté po útoku z levého křídla do vápna domácích , prudkou střelu Vala stačil vyrazit, ale dobíhající Tomšů pohodlně skóroval – 0:1. Domácí se chvíli nemohli ze šoku probudit a hosté měli v těchto fázích utkání navrch. Poté se rozehrál nejlepší hráč domácích Ivo Světlík , svým sólem zamotal hlavu obraně hostů, ale byl faulován. Nařízený pokutový kop Polepil trestuhodně zahodil, když ani netrefil bránu ! Dál se hrálo nahoru, dolů a utkání mělo díky oběma soupeřům dobrou kvalitu. Ve druhém poločase pokračoval boj o každý metr a začalo se přitvrzovat. Pro zranění museli odejít Polepil a J. Ronza . Jenže domácí měli štěstí, že mají takového rozehrávače jako je Ivo Světlík. Po jeho přihrávkách nejdříve vyrovnal v 52 minutě Kučera na – 1:1. A minutu na to střídající Janík, který pronikl středem obrany zvýšil na - 2:1. Hosté zatlačili a dostali se do obrovských šancí, ale tutovky opěvovaného střelce Tomšů v 60 a v 67 minutě bravurně zlikvidoval brankář Vala. V 72 minutě udeřili domácí, když se Janík probil obranou hostů, nastřelil břevno a dobíhající Škrabal

hlavou zvýšil na – 3:1. Hosté ještě několikrát zahrozili v samém závěru, ale šance Tomšů se díky Valovi minuly účinkem. Nejlepšími hráči domácích byli jednoznačně brankář Martin Vala a v poli Ivo Světlík. U hostů asi smolař Tomšů, který své šance tentokrát neproměňoval.