Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,24. 5. 2016 14:46

Referát z utkání I. B třídy FK Lužkovice vs TJ Roštění

FK Lužkovice – Želechovice vs TJ Roštění 3 :3 ( 0:3 )

Branky : A. Procházka, J. Gruber, J. Kučera – L. Zakopal, V. Jurásek, R. Zapletal

Rozhodčí :

Ruman – Veselý, Hruška

Delegát : Valůšek

Diváci : 125

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Gruber, Čala, Mičola, Procházka,Škrabal, Zámorský, Polepil, Janík,T. Ronza, J. Ronza. Na střídání : Vala - Světlík, Holý, Kučera, Langer, Novák, Šuba.

TJ Roštění :

Nevřala – Šilhár, Balner, Vlkolenszki, Zapletal, Jurásek, Škrabana, Zakopal, Jirsa, Filandr, Szeliga. Na střídání : Jenáček, Vybíral, Žigmund, Číhal.

Domácí začali velmi naivně, s tím, že asi jsme mistři světa a máme bodů dost ! Hosté byli aktivnější a již v 6 minutě šli středem zmatené obrany do vedení díky L. Zakopala do vedení – 0:1. Domácí odpověděli v 10 minutě Tomášem Ronzou, který střílel z dobré pozice z otočky těsně vedle. Ve 12 minutě po volném uvolnění středem obrany zvýšil Jurásek

na 0:2 a domácí byli v šoku ! V této části domácí jenom zírali na perfektní hru hostů. Vrcholem hrůzy pro domácí bylo zvýšení na 0:3 střelou z dálky R. Zapletalem. Janík mohl snížit skluzem, ale těsně minul bránu hostů. Ve druhém poločase nastoupili domácí posílení o Ivo Světlíka a již uzdraveného Tomáše Holého a začaly se dít věci ve prospěch domácích. Hosté ještě zahrozili v 53 minutě R. Zapletalem, ale vystřídavší brankář Vala ho vychytal. Několik střel Škrabala, T. Ronzy a znovu Škrabala šly těsně vedle. V 73 minutě se dostal po průniku obranou hostů Aleš Procházka a z 30 metrů do šibenice snížil na – 1 :3 ! Domácí se konečně dostali do hry a po centru Holého zvýšil v 77 minutě bombou pod břevno Gruber – 2:3. Poté v 85 minutě bomba Škrabala z trestňáku těsně minula bránu hostů. Domácí naštvané diváky uklidnil v 86 minutě Kučera, který vyrovnal na 3:3. V 92 minutě po centru Procházky z hranice malého vápna Jakub Ronza z voleje těsně minul bránu hostů. A přišlo na penalty. V těch byli úspěšnější domácí a získali další 2 body do tabulky. V domácím celku byli zvoleni nejlepšími hráči Aleš Procházka a Ivo Světlík. V celku hostů asi nestárnoucí Ladislav Zakopal.

PROGRAM NA 21. - 22. 5. 2016

Albert,21. 5. 2016 7:21

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 22.5. v 16.30 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Roštění .Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – má volno

DOROST - zápas s trnavou je přeložen na pondělí 6.6.2016 17:00

ŽÁCI - hrají v sobotu 21.5. v 9.30 hod. na hřišti soupeře odložené
mistrovské utkání družstvem Horní Bečvy.
- hrají v neděli 8.5. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Nedašov. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 21.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Brumova. Sraz všech hráček je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 14. - 15. 5. 2016

Albert,14. 5. 2016 8:25

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 14.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Sehradic. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 15.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Hvozdné. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 15.5.2016 ve 13.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Fryštáku. Sraz všech hráčů je ve 12.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 14.5. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Luhačovic. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 14.5. ve 13.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Nezdenice. Sraz všech hráček je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 7- 8. 5. 2016

Albert,7. 5. 2016 6:17

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 8.5. v 16.30 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Hulína .Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 7.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lutoniny. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST -hraje v neděli 8.5. ve 14.00 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Jaroslavic .Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 8.5. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Juřinky. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 7.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Uh.Brodu. Sraz všech hráček je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 30.4-1. 5. 2016

Albert,30. 4. 2016 8:28

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 1.5.2016 v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Malenovic Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 30.4. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Rackové. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 1.5.2016 ve 13.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Mysločovic. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 1.5. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem V.Karlovice. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 30.4. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráček je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Ždanov,26. 4. 2016 12:13

REFERÁT Z UTKÁNÍ I. B. TŘÍDY :

FK Lužkovice – Želechovice vs TJ Sokol Veselá 2 : 0 ( 1:0 )

Branky : Tomáš Holý , Jakub Ronza

Rozhodčí : Toman – Kovářčík, Smýkal

Diváci : 140

Jenček – Gruber, Čala, Langer, Mičola, Škrabal, Křepelka, Polepil, Holý, T. Ronza, J. Ronza.

Na střídání : Vala – Světlík, Janík, Kučera, Zámorský.

Trenér : Jan Křapa

TJ Sokol Veselá :

Červenka P. – Dujka, Bodlák, Čoček, Dlabaja, Červenka J.,Šumšal, Sokol, Vlachynský, Odstrčilík, Manďák.

Na střídání : Večeřa , Dlouhý M. , Dlouhý P., Gajdočík J., Dlabaja M., Křižka T., Gajdošík T.

Trenér :Tomáš Dujka

V místním derby, které ovlivnilo počasí, ale i zápas Fastavu Zlín s Duklou Praha nebylo dle očekávání naplněno diváky. Přesto se na tomto utkání sešlo úctyhodných 140 diváků. Domácí začali tradičním náporem a již v 6 minutě prostrčil míč mezi stopery Jakub Ronza Holému, který z klidem zavěsil pod břevno – 1:0. Domácí měli v této části utkání navrch a svými šancemi mohli zvýšit svůj náskok . A jak říká nepsané pravidlo: nedáš, pak se trápíš ! Veselá převzala iniciativu a brankář Jenček minimálně dvakrát zachránil domácí od

pohromy. V závěru první půle poslal do šance J. Ronza Křepelku, ale ten slabou střelou nepřekonal výborného Červenku v bráně Veselé. Ve druhé půli po začátečním náporu se několika střelami dostali do šancí hosté, ale opora domácích brankář Jenček si udržel čisté konto. Potom začal úřadovat domácí Jakub Ronza, který svými přihrávkami poslal do vyložených šancí Holého i bratra Tomáše, ale brankář Červenka si útočníky domácích „ vychutnal“ ! V 65 minutě si naběhl na centr do vápna Jakub Ronza a hlavičkou umístil míč do sítě a zvýšil na -2:0. V závěrečném náporu ve snaze něco udělat s výsledkem se dostali do několika slibných šancí i Veselané, ale domácí si už výsledek pohlídali. V zápase, kdy se jiskřilo mnohdy od kopaček padlo několik žlutých karet, ale po zápase byli hráči opět kamarádi. Nejlepšími hráči domácích byli zvoleni : Jakub Ronza a Aleš Jenček. Za Veselou : brankář Petr Červenka a Miroslav Čoček

PROGRAM NA 23-24. 4. 2016

Albert,22. 4. 2016 20:25

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 24.4. v 16.00 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Veselé .Sraz všech hráčů je ve 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 24.4. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Vlčková. Sraz všech hráčů je ve 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST -hraje v neděli 24.4. ve 13.30 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Hvozdné .Sraz všech hráčů je ve 12.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 24.4. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Horní Bečvy. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 23.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Holešova. Sraz všech hráček je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

zrušený zápas

Albert,9. 4. 2016 9:14

Dnešní utkání I.mužstva v Kostelci u Hol. je z důvodu nepřiznivého počasí zrušeno!!!!

PROGRAM NA 9-10. 4. 2016

Albert,9. 4. 2016 7:19

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 9.4.2016 v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Kostelce u Hol. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 10.4. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Zádveřic. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 9.4.2016 v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Bratřejova. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- mají své utkání odloženo na 26.4. ve 16.30 hod ve Zlíně

ŽENY - hrají v neděli 10.4. ve 12.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Val.Klobouk. Sraz všech hráček je ve 10.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Ždanov,5. 4. 2016 13:36

FK Lužkovice-Želechovice vs FC TVD Slavičín B 1:0 (1:0)

Branka : Škrabal

Rozhodčí : Zubek – Mičkal, Richter

Diváci : 180

FK Lužkovice-Želechovice :

Jenček – Šuba, Čala, Langer, Mičola, Škrabal, Křepelka,Polepil, Janík,Holý, T. Ronza. Na střídání : Vala - J. Ronza, Gruber, Kučera, Novák, Čech

FC TVD Slavičín B :

Vypušťák – Fojtík, Floreš, Švach T., Švach M., Havlín, Bartoš, Sochora, Šála, Pavelka, Švach M. Na střídání : Bureš, Kročil, Ondrůš, Pekárek.

V utkání, ve kterém šlo oběma celkům o získání důležitých bodů začali lépe domácí, kteří si vytvořili také první brankovou příležitost v 5 minutě. Holého trestný kop ze 20 metrů do šibenice však brankář Vypušťák bravurně zneškodnil. Poté se hra postupně vyrovnala a hosté měli stoprocentní šanci v 10 minutě, když míč po střele Šály směřující do brány vykopl na čáře obránce Čala. Ve 33 minutě se vyznamenal domácí brankář Jenček, který zneškodnil samostatný průnik slavičínského útočníka přes chybující obranu. V samém závěru prvního poločasu postupoval Holý již sám na brankáře hostů, před velkým vápnem byl faulován a následoval trestný kop. Po nacvičeném signálu propálil Škrabal vše co mu stálo v cestě a bombou k tyči poslal domácí do vedení – 1:0. Ve druhé půli to byla bitva o každý metr s mírnou převahou hostujícího mužstva. Domácí si těsní vedení udrželo a získali tak tři důležité body do tabulky.

PROGRAM NA 3. 4. 2016

Albert,1. 4. 2016 10:14

I.MUŽSTVO – zahajuje jarní část soutěže v neděli 3.4. v 15.30 hod. na domácím hřišti v mistrovském utkání s družstvem Slavičína B .Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

PROGRAM NA 7.11.2015

Albert,6. 11. 2015 13:49

POZOR ZMĚNA !!!!!!

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 7.11.2015 v 10.15 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je ve 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,27. 10. 2015 12:02

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice - TJ Sokol Tečovice 2:3 (2:2)

Branky : Holý, T. Ronza – vlastní, Frkal, vlastní

Rozhodčí : Polaštík – Rybka, Richter

Diváci : 100

Vala – Šuba, Čala, Novák, Zámorský, Škrabal. Kučera, Polepil, T. Ronza, Světlík, Holý. Na střídání : Ždanov, Tichý, Novotný, Jenček.

TJ Sokol Tečovice :

Křížek – Balcárek, Frkal, Ondík, Závoda, Chudárek, Plachý, Šnajdr Z., Sedláček, Škarek, Vopatřil. Na střídání : Piňos, Středulinský, Šnajdr V., Pala.

Utkání zahájili náporem hosté, kteří několika průniky děravou obranou dali domácím na vědomí, že nepřijeli jenom bránit. Lužkovice se postupně rozehráli a již v 7 minutě po rohovém kopu se ve vápně nejlépe orientoval Holý a ze skrumáže dal první gól utkání – 1:0. Ve 12 minutě tutovku hostů vychytal domácí Vala. Utkání mělo díky obou mužstev svou kvalitu a mnohdy se až jiskřilo od kopaček, tak jak to v derby většinou bývá. V 17 minutě udeřili opět domácí díky T. Ronzovi, který střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Potom však nesmyslně polevili a hosté se dostávali čím dál více do hry. Ve 33 minutě si dal Zámorský vlastní gól, když skluzem usměrnil míč za Valova záda – 2:1. Šance T. Ronzy ve 42 minutě zůstala nevyužita kdy z výhodné pozice jen těsně minul bránu. V zápětí srovnali hosté po kopu z rohu , když nepokrytý Frkal hlavou usměrnil míč do sítě – 2:2. Ve druhé půli měli postupně více ze hry hosté, ale i domácí několikrát ohrozili brankáře Křížka, ale bez úspěchu. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, přišlo nečekané rozuzlení. Domácí T. Ronza v 85 minutě ve snaze odkopnout míč do zámezí trefil přesně do šibenice vlastní brány – 2:3. Drtivý nápor domácích v samém závěru utkání již výsledek utkání nezměnil.

PROGRAM NA 24.-25. 10. 2015

Albert,22. 10. 2015 4:09

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 25.10. ve 14.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Tečovic.Sraz všech hráčů je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – podzimní část sezony dohrálo

DOROST - hraje v neděli 25.10. v 11.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Příluky. Sraz všech hráčů je v 11.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 24.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Valašských Klobouk. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 24.10. ve 14.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Valašských Klobouk. Sraz všech hráček je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 17.-18. 10. 2015

Albert,17. 10. 2015 8:01

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 18.10. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Nevšové. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 18.10. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Jaroslavice "B". Sraz všech hráčů je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 18.10. v 11.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Příluky. Sraz všech hráčů je ve 10.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

Rozhodčí : Ambroz – Němec, Richter

Vala – Šuba, Čala, Mičola, Zámorský, Škrabal, Kučera, Světlík, Holý, Křepelka, J. Ronza. Na střídání : Jenček – Polepil, T. Ronza, Gruber, Novák

Viktoria Otrokovice B :

Janečka – Juhás, Koštiál, Bahounek, Skřivan, Lendler, Kryšpín, Kozel, Gába, Mlýnek, Frydrych. Na střídání : Caudr, Novák.

Utkání začalo náporem domácích, kteří si vytvořili několik slibných šancí, které ale zlikvidoval brankář Janečka. Do vedení se dostali v 11 minutě, když odražený míč za hranicí velkého vápna ranou z voleje propálil Světlík vše co mu stálo v cestě – 1:0. Hosté zahrozili ve 14 minutě, ale Vala střelu mířící pod břevno vyboxoval. Znovu to byli domácí, kterým patřil první poločas zahodili však několik tutovek. Dvakrát měl gólovou šanci Škrabal , zvláště ve 23 minutě , kdy míč po havičce mířící do brány vykopl z brankové čáry obránce hostů. V závěru poločasu zahrozili i hosté, ale brankář Vala své mužstvo podržel skvělými zákroky. Ve druhém poločase převzali iniciativu hosté a začali domácí přehrávat. Znovu se blýskl skvělými zákroky brankář Vala – nejlepší hráč domácích. V 53 minutě udeřili hosté po zaváhání obránce vstřelil ranou z úhlu Mlýnek vyrovnávající gól – 1:1. Utkání mělo výbornou úroveň zásluhou obou celků. Domácí mohli zvýšit vedení, ale Škrabal překopl bránu a Holého průnik zlikvidoval skvěle brankář Janečka. V 82 minutě nastřelili hosté břevno, ale míč před dobíhající hráči vyboxoval Vala do bezpečí. V závěru se dost přitvrdilo a výsledkem bylo v 92 minutě vyloučení po jednom hráči z každého mužstva.

PROGRAM NA 10.-11. 10. 2015

Albert,10. 10. 2015 4:40

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 11.10. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem V.Otrokovic "B".Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 10.10. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Slušovic "B".Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 10.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Dolní Lhoty. Sraz všech hráčů je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 11.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Vsetín "B". Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v neděli 11.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Žalkovice. Sraz všech hráček je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 3.-4. 10. 2015

Albert,3. 10. 2015 6:54

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 3.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Roštění. Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

DOROST - hraje v neděli 4.10. ve 12.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je ve 11.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 3.10. v 9.30 hod. na hřišti sopeře další mistrovské utkání s družstvem Nedašova. Sraz všech hráčů je ve 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 3.10. ve 14.00 hod. na na hřišti soupeře další utkání s družstvem Brumova. Sraz všech hráček je ve 12.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I. b třídy , skupiny B

Ždanov,28. 9. 2015 9:40

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Sehradice 0:1 ( 0:1 )

Branka : Martin Žáček

Rozhodčí : Mitáček – Zicháček, Karlík

FK Lužkovice - Želechovice :

Jenček – Šuba, Čala, Mičola, Langer, Zámorský, Kučera, Škrabal, T. Ronza, Holý, Polepil. Na střídání : Vala –J. Ronza, Gruber, Novák.

TJ Sokol Sehradice :

Kupka – Plášek, Žebráček, Žáček M., Krejčiřík, Žáček V., Bahulík, Zavadil, Mikel, Blažek, Kraváček. Na střídání : Zerzáň, Maňas, Horáček, Sochora, Čechmánek.

Utkání dvou celků z čela tabulky začalo oboustranně na jistotu co nejméně pustit soupeře do hry. Domácí v první čtvrthodině postupně začali mít herní převahu a vytvořili si i několik slibných šancí. Nejblíže ke skórování měl domácí Polepil, který si centr na malém vápně špatně zpracoval a minul bránu již bezmocného brankáře Kupky. V 11 minutě nevyužil ideální přihrávku uvnitř pokutového území Kučera, kterého vychytal opět brankář Kupka. Hosté začali mít postupně mírnou převahu, kterou zužitkovali v 19 minutě. Brankář domácích Jenček vyboxoval střelu za hranici velkého vápna, ale dobíhající M. Žáček prudkou střelou pod břevno otevřel skóre – 0:1. Šance obou mužstev se minuly účinkem a tak se skóre do přestávky již nezměnilo. Ve druhé půli po zranění nastoupil domácí špílmachr Jakub Ronza a domácí se začali jeho zásluhou opět dostávat do hry a vytvořili si několik slibných šancí. Zkušení obránci Sehradic si s nebezpečnými průniky domácích dokázali poradit a těsné vedení udrželi i přes několik tvrdých zákroků. Remízový zápas nakonec vyzněl se štěstím pro hostující celek, který si tak upevnil vedení v tabulce.

PROGRAM NA 26.-28. 9. 2015

Albert,24. 9. 2015 18:56

I.MUŽSTVO – hraje v nedeli 27.9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Sehradic.Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 26.9. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Hvozdné.Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 26.9. ve 13.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Fryštáku.Sraz všech hráčů je v 12.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.
- hraje v pondělí 28.9. ve 13.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Bratřejova.Sraz všech hráčů je v 12.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v nedeli 27.9. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Luhačovic. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - mají zápas z Nezdenicemi odložen na 7.11. ve 13.30 hod.