Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNÍ  ZPRÁVY  -  KOMENTÁŘE - PŘÍSPĚVKY
========================================
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PROGRAM NA 18.- 19. 6. 2016

Albert,17. 6. 2016 6:09

MUŽSTVO – hraje v sobotu 18.6. v 10.30 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Příluk .Sraz všech hráčů je v 9.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

DOROST - hraje v neděli 19.6. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Spytihněvi.Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI - hrají v sobotu 18.6. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Hošťálkové. Sraz všech hráčů je v 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,13. 6. 2016 8:19

K zápasu Tečovice – FK Lužkovice – Želechovice

1:3 ( 1:1 )

Branky : 30 min. Frkal – 24 min. Gruber, 47 min. Janík, 52 min. Procházka

Naši hráči šli do zápasu s obavami o výsledek, protože postrádali hned tři opory svého mužstva – Tomáš Holý je po operaci kolena, Jakub Ronza je po zápase s Nevšovou zraněný a Ivo Světlík koučoval Fryšták v domácím zápase krajského přeboru. Ve 24 minutě vstřelil Gruber první gól – 0:1. Chvíli na to jsme zvýšili na 0:2, ale po protestech domácích nebyl gól uznán pro domnělý ofsajd. Ve 30 minutě vyrovnal Frkal na 1:1 a s tímto skóre se šlo do kabin. Ve druhé půli se rozehrál k maximálnímu výkonu Zdeněk Polepil a po jeho akcích jsme šli do vedení ve 47 minutě Janíkem a v 52 minutě Procházkou. Domácí ve snaze vyrovnat hodně přitlačili a začali mít herně navrch. Vysoké centry nakopávali do velkého vápna, ale jejich centry zlikvidoval brankář Vala a bezchybně pracující obrana v čele s Čalou a Mičolou. Domácí, kteří vytěžili ve druhé půli minimálně 15 rohů se tentokrát střelecky neprosadili a hosté si odvážejí zaslouženě tři body. Domácí hráče si netroufám hodnotit, ale z našeho mužstva bych vyzvedl brankáře Martina Valu a v poli špílmachra Zdeňka Polepila , ale pochvalu by si zasloužili všichni hráči, kteří dostali od trenéra Křapy důvěru.

PROGRAM NA 11.- 12. 6. 2016

Albert,11. 6. 2016 8:00

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 12.6. v 17.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Tečovic. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – dohrálo jarní část soutěže

DOROST - hraje v neděli 12.6. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 11.6. v 9.30hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Val.Klobouky. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - dohrály jarní část soutěže

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,5. 6. 2016 22:45

REFERÁT Z UTKÁNÍ I. B TŘÍDY , skup. B :

FK LUŽKOVICE – ŽELECHOVICE vs TJ SOKOL NEVŠOVÁ 3:1 ( 0 : 1 )

Branky : 52. Kučera, 53 .Janík, 72 . Škrabal – 1. Tomšů

Rozhodčí : Dokoupil – Ruman, Hýsek

Diváci : 140

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala - Gruber, Čala, Mičola, Procházka, Škrabal, Kučera. Polepil, Ronza T., Světlík, Ronza J. Na střídání : Jenček – Novák, Janík, Šuba.

Trenér : Jan Křapa

TJ SOKOL Nevšová :

Podušel – Foltýn, Martinus, Dubec, Machač, Munster,Stratený, Haviar, Tomšů, Šoman, Mikš. Na střídání : Poláček, Srcháček, Hyžík, Zimulka.

Trenér : Ladislav Ďurďa

Domácí začali utkání velmi laxně ! Již ve 30 sekundě pronikli hosté po útoku z levého křídla do vápna domácích , prudkou střelu Vala stačil vyrazit, ale dobíhající Tomšů pohodlně skóroval – 0:1. Domácí se chvíli nemohli ze šoku probudit a hosté měli v těchto fázích utkání navrch. Poté se rozehrál nejlepší hráč domácích Ivo Světlík , svým sólem zamotal hlavu obraně hostů, ale byl faulován. Nařízený pokutový kop Polepil trestuhodně zahodil, když ani netrefil bránu ! Dál se hrálo nahoru, dolů a utkání mělo díky oběma soupeřům dobrou kvalitu. Ve druhém poločase pokračoval boj o každý metr a začalo se přitvrzovat. Pro zranění museli odejít Polepil a J. Ronza . Jenže domácí měli štěstí, že mají takového rozehrávače jako je Ivo Světlík. Po jeho přihrávkách nejdříve vyrovnal v 52 minutě Kučera na – 1:1. A minutu na to střídající Janík, který pronikl středem obrany zvýšil na - 2:1. Hosté zatlačili a dostali se do obrovských šancí, ale tutovky opěvovaného střelce Tomšů v 60 a v 67 minutě bravurně zlikvidoval brankář Vala. V 72 minutě udeřili domácí, když se Janík probil obranou hostů, nastřelil břevno a dobíhající Škrabal

hlavou zvýšil na – 3:1. Hosté ještě několikrát zahrozili v samém závěru, ale šance Tomšů se díky Valovi minuly účinkem. Nejlepšími hráči domácích byli jednoznačně brankář Martin Vala a v poli Ivo Světlík. U hostů asi smolař Tomšů, který své šance tentokrát neproměňoval.

PROGRAM NA 4.- 5. 6. 2016

Albert,4. 6. 2016 9:09

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 5.6. v 17.00 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Nevšové .Sraz všech hráčů je ve 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 4.6. v 17.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Jaroslavice B. Sraz všech hráčů je ve 16.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 5.6. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Halenkovic.Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.
- dohrává odložený zápas na domácím hřišti s Trnavou v pondělí 6.6.2016 v 17:00 hod.

ŽÁCI - hrají v sobotu 4.6. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Vlachovic. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 4.6. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Babic. Sraz všech hráček je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,30. 5. 2016 9:45

K zápasu Viktoria Otrokovice B – FK Lužkovice-Želechovice 4:3 (1:1)

Náš trenér Křapa se nebál postavit do základu dorostence Patáka do obrany a Tichého , který hraje na hostování právě ve Viktorce za mladší dorost do útoku. Zápas se hrál nahoru, dolů za přispění obou celků. Domácí se dostali do vedení ve 33 minutě Juhásem. Potom hlavičkoval těsně vedle Jakub Ronza. Také Vala v bráně několika zákroky vychytal domácí. Další šanci J. Ronzy rozštěpem zlikvidoval brankář Zálešák. Ve 40 minutě dostal míč za obranu Škrabal a nikým neohrožován s klidem vyrovnal na 1:1. Ve druhé půli zvýšili domácí aktivitu a po centru z levé strany chtěl Procházka hlavičkovat na roh, ale bohužel nádherně trefil do vlastní brány – 2:1. Další branku domácích vstřelil po průniku obranou Křivánek – 3:1. Následně se dostal k míči Jakub Ronza a z dobrých 30 m se krásně trefil pod břevno domácího brankáře – 3:2. Potom došlo ke střídání když trenér Křapa poslal mimo jiné na do hry Tomáše Holého. Ten po faulu na našeho útočníka kopal trestňák a ze 20 m vymetl šibenici – 3:3. Opět se hrálo s plným nasazením obou mužstev a když už se zdálo, že dojde na penalty v předposlední minutě pronikl do vápna Šuranský a prudkou bombou prostřelil všechno co mu stálo v cestě a poslal domácí do vedení – 4:3. Naši ještě zkusili vyrovnat, útočil i brankář Vala, ale domácí si šťastné vítězství udrželi. Zápas plný zvratů s počtem vstřelených branek a svou kvalitou musel potěšit všechny přítomné diváky.

PROGRAM NA 28. - 29. 5. 2016

Albert,28. 5. 2016 9:09

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 29.5. v 17.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Otrokovic. Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 29.5. v 10.15 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Slišovice "B". Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - předehrál své utkání v Dolní Lhotě ve čtvrtek a vyhrál 2 : 1

ŽÁCI- hrají v neděli 29.5. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Vsetína. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v neděli 29.5. ve 14.30 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Žalkovice. Sraz všech hráček je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,24. 5. 2016 14:46

Referát z utkání I. B třídy FK Lužkovice vs TJ Roštění

FK Lužkovice – Želechovice vs TJ Roštění 3 :3 ( 0:3 )

Branky : A. Procházka, J. Gruber, J. Kučera – L. Zakopal, V. Jurásek, R. Zapletal

Rozhodčí :

Ruman – Veselý, Hruška

Delegát : Valůšek

Diváci : 125

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Gruber, Čala, Mičola, Procházka,Škrabal, Zámorský, Polepil, Janík,T. Ronza, J. Ronza. Na střídání : Vala - Světlík, Holý, Kučera, Langer, Novák, Šuba.

TJ Roštění :

Nevřala – Šilhár, Balner, Vlkolenszki, Zapletal, Jurásek, Škrabana, Zakopal, Jirsa, Filandr, Szeliga. Na střídání : Jenáček, Vybíral, Žigmund, Číhal.

Domácí začali velmi naivně, s tím, že asi jsme mistři světa a máme bodů dost ! Hosté byli aktivnější a již v 6 minutě šli středem zmatené obrany do vedení díky L. Zakopala do vedení – 0:1. Domácí odpověděli v 10 minutě Tomášem Ronzou, který střílel z dobré pozice z otočky těsně vedle. Ve 12 minutě po volném uvolnění středem obrany zvýšil Jurásek

na 0:2 a domácí byli v šoku ! V této části domácí jenom zírali na perfektní hru hostů. Vrcholem hrůzy pro domácí bylo zvýšení na 0:3 střelou z dálky R. Zapletalem. Janík mohl snížit skluzem, ale těsně minul bránu hostů. Ve druhém poločase nastoupili domácí posílení o Ivo Světlíka a již uzdraveného Tomáše Holého a začaly se dít věci ve prospěch domácích. Hosté ještě zahrozili v 53 minutě R. Zapletalem, ale vystřídavší brankář Vala ho vychytal. Několik střel Škrabala, T. Ronzy a znovu Škrabala šly těsně vedle. V 73 minutě se dostal po průniku obranou hostů Aleš Procházka a z 30 metrů do šibenice snížil na – 1 :3 ! Domácí se konečně dostali do hry a po centru Holého zvýšil v 77 minutě bombou pod břevno Gruber – 2:3. Poté v 85 minutě bomba Škrabala z trestňáku těsně minula bránu hostů. Domácí naštvané diváky uklidnil v 86 minutě Kučera, který vyrovnal na 3:3. V 92 minutě po centru Procházky z hranice malého vápna Jakub Ronza z voleje těsně minul bránu hostů. A přišlo na penalty. V těch byli úspěšnější domácí a získali další 2 body do tabulky. V domácím celku byli zvoleni nejlepšími hráči Aleš Procházka a Ivo Světlík. V celku hostů asi nestárnoucí Ladislav Zakopal.

PROGRAM NA 21. - 22. 5. 2016

Albert,21. 5. 2016 7:21

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 22.5. v 16.30 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Roštění .Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – má volno

DOROST - zápas s trnavou je přeložen na pondělí 6.6.2016 17:00

ŽÁCI - hrají v sobotu 21.5. v 9.30 hod. na hřišti soupeře odložené
mistrovské utkání družstvem Horní Bečvy.
- hrají v neděli 8.5. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Nedašov. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 21.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Brumova. Sraz všech hráček je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 14. - 15. 5. 2016

Albert,14. 5. 2016 8:25

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 14.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Sehradic. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 15.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Hvozdné. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 15.5.2016 ve 13.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Fryštáku. Sraz všech hráčů je ve 12.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 14.5. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Luhačovic. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 14.5. ve 13.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Nezdenice. Sraz všech hráček je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 7- 8. 5. 2016

Albert,7. 5. 2016 6:17

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 8.5. v 16.30 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Hulína .Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 7.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lutoniny. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST -hraje v neděli 8.5. ve 14.00 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Jaroslavic .Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 8.5. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Juřinky. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 7.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Uh.Brodu. Sraz všech hráček je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 30.4-1. 5. 2016

Albert,30. 4. 2016 8:28

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 1.5.2016 v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Malenovic Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 30.4. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Rackové. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 1.5.2016 ve 13.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Mysločovic. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 1.5. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem V.Karlovice. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 30.4. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráček je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,26. 4. 2016 12:13

REFERÁT Z UTKÁNÍ I. B. TŘÍDY :

FK Lužkovice – Želechovice vs TJ Sokol Veselá 2 : 0 ( 1:0 )

Branky : Tomáš Holý , Jakub Ronza

Rozhodčí : Toman – Kovářčík, Smýkal

Diváci : 140

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Gruber, Čala, Langer, Mičola, Škrabal, Křepelka, Polepil, Holý, T. Ronza, J. Ronza.

Na střídání : Vala – Světlík, Janík, Kučera, Zámorský.

Trenér : Jan Křapa

TJ Sokol Veselá :

Červenka P. – Dujka, Bodlák, Čoček, Dlabaja, Červenka J.,Šumšal, Sokol, Vlachynský, Odstrčilík, Manďák.

Na střídání : Večeřa , Dlouhý M. , Dlouhý P., Gajdočík J., Dlabaja M., Křižka T., Gajdošík T.

Trenér :Tomáš Dujka

V místním derby, které ovlivnilo počasí, ale i zápas Fastavu Zlín s Duklou Praha nebylo dle očekávání naplněno diváky. Přesto se na tomto utkání sešlo úctyhodných 140 diváků. Domácí začali tradičním náporem a již v 6 minutě prostrčil míč mezi stopery Jakub Ronza Holému, který z klidem zavěsil pod břevno – 1:0. Domácí měli v této části utkání navrch a svými šancemi mohli zvýšit svůj náskok . A jak říká nepsané pravidlo: nedáš, pak se trápíš ! Veselá převzala iniciativu a brankář Jenček minimálně dvakrát zachránil domácí od

pohromy. V závěru první půle poslal do šance J. Ronza Křepelku, ale ten slabou střelou nepřekonal výborného Červenku v bráně Veselé. Ve druhé půli po začátečním náporu se několika střelami dostali do šancí hosté, ale opora domácích brankář Jenček si udržel čisté konto. Potom začal úřadovat domácí Jakub Ronza, který svými přihrávkami poslal do vyložených šancí Holého i bratra Tomáše, ale brankář Červenka si útočníky domácích „ vychutnal“ ! V 65 minutě si naběhl na centr do vápna Jakub Ronza a hlavičkou umístil míč do sítě a zvýšil na -2:0. V závěrečném náporu ve snaze něco udělat s výsledkem se dostali do několika slibných šancí i Veselané, ale domácí si už výsledek pohlídali. V zápase, kdy se jiskřilo mnohdy od kopaček padlo několik žlutých karet, ale po zápase byli hráči opět kamarádi. Nejlepšími hráči domácích byli zvoleni : Jakub Ronza a Aleš Jenček. Za Veselou : brankář Petr Červenka a Miroslav Čoček

PROGRAM NA 23-24. 4. 2016

Albert,22. 4. 2016 20:25

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 24.4. v 16.00 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Veselé .Sraz všech hráčů je ve 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 24.4. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Vlčková. Sraz všech hráčů je ve 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST -hraje v neděli 24.4. ve 13.30 hod. na domácím hřišt další mistrovském utkání s družstvem Hvozdné .Sraz všech hráčů je ve 12.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.


ŽÁCI- hrají v neděli 24.4. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Horní Bečvy. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 23.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Holešova. Sraz všech hráček je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

zrušený zápas

Albert,9. 4. 2016 9:14

Dnešní utkání I.mužstva v Kostelci u Hol. je z důvodu nepřiznivého počasí zrušeno!!!!

PROGRAM NA 9-10. 4. 2016

Albert,9. 4. 2016 7:19

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 9.4.2016 v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Kostelce u Hol. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 10.4. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Zádveřic. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 9.4.2016 v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Bratřejova. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- mají své utkání odloženo na 26.4. ve 16.30 hod ve Zlíně

ŽENY - hrají v neděli 10.4. ve 12.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Val.Klobouk. Sraz všech hráček je ve 10.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,5. 4. 2016 13:36

FK Lužkovice-Želechovice vs FC TVD Slavičín B 1:0 (1:0)

Branka : Škrabal

Rozhodčí : Zubek – Mičkal, Richter

Diváci : 180

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Jenček – Šuba, Čala, Langer, Mičola, Škrabal, Křepelka,Polepil, Janík,Holý, T. Ronza. Na střídání : Vala - J. Ronza, Gruber, Kučera, Novák, Čech

FC TVD Slavičín B :

Vypušťák – Fojtík, Floreš, Švach T., Švach M., Havlín, Bartoš, Sochora, Šála, Pavelka, Švach M. Na střídání : Bureš, Kročil, Ondrůš, Pekárek.

V utkání, ve kterém šlo oběma celkům o získání důležitých bodů začali lépe domácí, kteří si vytvořili také první brankovou příležitost v 5 minutě. Holého trestný kop ze 20 metrů do šibenice však brankář Vypušťák bravurně zneškodnil. Poté se hra postupně vyrovnala a hosté měli stoprocentní šanci v 10 minutě, když míč po střele Šály směřující do brány vykopl na čáře obránce Čala. Ve 33 minutě se vyznamenal domácí brankář Jenček, který zneškodnil samostatný průnik slavičínského útočníka přes chybující obranu. V samém závěru prvního poločasu postupoval Holý již sám na brankáře hostů, před velkým vápnem byl faulován a následoval trestný kop. Po nacvičeném signálu propálil Škrabal vše co mu stálo v cestě a bombou k tyči poslal domácí do vedení – 1:0. Ve druhé půli to byla bitva o každý metr s mírnou převahou hostujícího mužstva. Domácí si těsní vedení udrželo a získali tak tři důležité body do tabulky.

PROGRAM NA 3. 4. 2016

Albert,1. 4. 2016 10:14

I.MUŽSTVO – zahajuje jarní část soutěže v neděli 3.4. v 15.30 hod. na domácím hřišti v mistrovském utkání s družstvem Slavičína B .Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

PROGRAM NA 7.11.2015

Albert,6. 11. 2015 13:49

POZOR ZMĚNA !!!!!!

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 7.11.2015 v 10.15 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je ve 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,27. 10. 2015 12:02

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice - TJ Sokol Tečovice 2:3 (2:2)

Branky : Holý, T. Ronza – vlastní, Frkal, vlastní

Rozhodčí : Polaštík – Rybka, Richter

Diváci : 100

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Vala – Šuba, Čala, Novák, Zámorský, Škrabal. Kučera, Polepil, T. Ronza, Světlík, Holý. Na střídání : Ždanov, Tichý, Novotný, Jenček.

TJ Sokol Tečovice :

Křížek – Balcárek, Frkal, Ondík, Závoda, Chudárek, Plachý, Šnajdr Z., Sedláček, Škarek, Vopatřil. Na střídání : Piňos, Středulinský, Šnajdr V., Pala.

Utkání zahájili náporem hosté, kteří několika průniky děravou obranou dali domácím na vědomí, že nepřijeli jenom bránit. Lužkovice se postupně rozehráli a již v 7 minutě po rohovém kopu se ve vápně nejlépe orientoval Holý a ze skrumáže dal první gól utkání – 1:0. Ve 12 minutě tutovku hostů vychytal domácí Vala. Utkání mělo díky obou mužstev svou kvalitu a mnohdy se až jiskřilo od kopaček, tak jak to v derby většinou bývá. V 17 minutě udeřili opět domácí díky T. Ronzovi, který střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Potom však nesmyslně polevili a hosté se dostávali čím dál více do hry. Ve 33 minutě si dal Zámorský vlastní gól, když skluzem usměrnil míč za Valova záda – 2:1. Šance T. Ronzy ve 42 minutě zůstala nevyužita kdy z výhodné pozice jen těsně minul bránu. V zápětí srovnali hosté po kopu z rohu , když nepokrytý Frkal hlavou usměrnil míč do sítě – 2:2. Ve druhé půli měli postupně více ze hry hosté, ale i domácí několikrát ohrozili brankáře Křížka, ale bez úspěchu. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, přišlo nečekané rozuzlení. Domácí T. Ronza v 85 minutě ve snaze odkopnout míč do zámezí trefil přesně do šibenice vlastní brány – 2:3. Drtivý nápor domácích v samém závěru utkání již výsledek utkání nezměnil.