FK Lužkovice – Želechovice vs TJ Těšnovice 2 : 0 ( 2:0 )

Vala – Mičola, Ždanov, Čala, Langer, Zámorský, Ronza Tomáš, Polepil, Turýn, Holý, Ronza Jakub.

Na střídání – Gruber, Klimt, Kučera, Šuba, Jenček

TJ Těšnovice :

Valoušek – Pochylý, Křížek, Bartůšek Ondřej, Černý, Matuška, Kunc, Petrůsek, Židlík, Pluhař.

Na střídání – Majkrič, Šafařík, Šejdr, Řehák, Kacena.

V utkání o černého Petra v tabulce, ve kterém se obě mužstva nacházejí, začalo se hrát oboustranně opatrně se snahou neudělat zbytečnou chybu a nedat tak soupeři šanci jít psychicky nahoru. Domácímu mužstvu se po řadě zranění postupně vracejí zranění hráči. Zkušenými obránci zabezpečili prostor před brankou Valy a postupně začali zle zatápět rychlými protiútoky hostujícímu mužstvu. Po kopu z rohu prudký centr Jakuba Ronzy tečoval Holý a domácí šli do vedení – 1:0. Další střela Holého ve 20 minutě po kopu z hranice velkého vápna jen těsně minula prázdnou bránu brankáře Valouška. Vše si domácí vynahradili ve 44 minutě, když Polepil lobem do šibenice zvýšil gólem do šatny na – 2:0. Ve druhé půli začali náporem hosté a brankář Vala několikrát zachránil mužstvo od pohromy. Hra se postupně vyrovnala a hrálo se více ve středu hřiště se šancemi na obou stranách. Trestný kop v 79 minutě brankář Vala vyrazil na roh. Následně z voleje hráč hostů z hranice malého vápna přestřelil bránu domácích. Po rychlé kombinaci a přesném pasu za obranu hostů Polepil skluzem těsně minul bránu hostů. V poslední minutě pronikl obranou hostů

Turýn, obešel brankáře Valouška, ale jeho střelu do prázdné brány stačil na brankové čáře vykopnou vracející se obránce .

PROGRAM NA 16.-17. 5. 2015

Albert,15. 5. 2015 20:39

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 17.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Těšňovic .Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 17.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Neubuze. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjez auty.

ŽÁCI- hrají v sobotu 16.5. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Fryštáku. Sraz všech hráčů je ve 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 16.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Březůvek.Sraz všech hráček je ve 15.45 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

PROGRAM NA 7.-10. 5. 2015

Albert,7. 5. 2015 8:06

I.MUŽSTVO – hraje ve čtvrtek 7.5. v 17.00 hod.na hřišti soupeře odložené mistrovské utkání s družstvem Tlumačova. Sraz všech hráčů je v 15.00hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.
– hraje v neděli 10.5. ve 16.30 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Hulína . Sraz všech hráčů je v 14.30hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotui 9.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Vlčkové .Sraz všech hráčů je ve 15.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Elšík Kamil

ŽÁCI - - hrají v neděli 10.5. v 10.30 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Kašavy. Sraz všech hráčů je ve 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - mají utkání v Březnici odloženo na 7.6.2015 ve 14:00

Ždanov,4. 5. 2015 9:17

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Skaštice 2:0 ( 0:0 )

Branky : vlastní, Turýn

Rozhodčí : Valčík – Šimoník, Richter

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Šuba, Ždanov, Škrabal, Langer,Gruber, Zámorský, Klimt, T. Ronza, Holý, Turýn. Na střídání : Jenček , Čala, Polepil, Čech, Hoferek

TJ Skaštice :

Vymětal – Icela, Menšík, Bubla, Motal, Sova, Dunda, Uličný, Janalík, Řiháček, Konečník. Na střídání : Soukup, Vymětal R., Frýdl

* V utkání, ve kterém bylo více boje než fotbalové podívané začali lépe hosté, kteří po průniku Konečníka mohli již v 11 minutě jít do vedení. Jeho střelu vykopl z prázdné brány Langer. Domácí vsadili v tomto zraněními zdecimované sestavě na starší a zkušené obránce, kteří několikrát zabránili hráčům Skaštic využít vypracované šance. Tu největší měl opět Konečník, který z hranice velkého vápna trefil břevno domácí brány. Domácí se dostali do šance Holým, který ve 39 minutě jen lízl tyč brankáře Vymětala. V závěru poločasu se z otočky dostal do šance Turýn, ale jeho střela skončila na tyči. Ve druhém poločase opět zahrozil Konečník, ale jeho střelu pod břevno fantasticky vyrazil na roh brankář Vala. Domácí přidali na důrazu a začali se dostávat taky do šancí. V 55 minutě prošel obranou Holý, jeho střelu vyrazil brankář Vymětal na roh. Po centru z rohu v malém vápně nešťastně tečoval prudký centr hostující obránce a domácí šli do vedení – 1:0. Hosté postupně přešli do protiútoku se snahou o vyrovnání. Perfektně pracující obrana domácích si nejlepšího střelce Skaštic pohlídala a byli to naopak domácí, kteří po chybě brankáře Vymětala v 85 minutě Turýnem zvýšili na konečných 2:0. Domácí se na vybojované body těžce

nadřeli, ale jsou nadále ve hře o záchranu I. B třídy, kterou ještě nikdy neopustili.

PROGRAM NA 25.-26. 4. 2015

Albert,25. 4. 2015 7:05

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 25. 4. ve 16.00 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Veselé . Sraz všech hráčů je v 14.30hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 26.4. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Jaroslavice B .Sraz všech hráčů je ve 15.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Elšík Kamil

ŽÁCI - - hrají v neděli 26.4. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Újezdu. Sraz všech hráčů je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v neděli 26.4. ve 13.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Žalkovice .Sraz všech hráček je ve 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Ždanov,15. 4. 2015 13:59

FK Lužkovice-Želechovice – FK Příluky 1:3 ( 1:2 )

Branky : J. Ronza – Machalíček, Pinkas, Kotík

Rozhodčí : Bělunek – Mičkal,Zubek.

Diváci : 220

Jenček – Gajdůšek, Gruber, Čala, Mičola, Klimt, J. Ronza, Zámorský, Kučera, Polepil, Holý. Na střídání : Vala – T. Ronza, Rybák, Šuba, Turýn.

FK Příluky :

Pavel – Čelůstka, Kolínek, Machalíček, Strachoň, Janoš, Pinkas, Dederle, D.Zedníček, Nesvadba, K. Zedníček. Na střídání: Kotík, Frolek, Rosinec, Holásek.

V utkání ve kterém šlo oběma soupeřům o důležité body vzhledem k umístění v tabulce začali v místním derby před početnou diváckou kulisou lépe hosté. Již v 9 minutě vyrazil prudkou střelu brankář Jenček a z následujícího rohu nikým neobsazený Machalíček vstřelil první gól utkání – 0:1. Domácí se snahou o vyrovnání začali více útočit a vytvořili si několik šancí. Ve 28 minutě trefil Zámorský z trestného kopu břevno. Ve 31 minutě byl po průniku obranou ve velkém vápně faulovaný Holý. Hráč hostů Dederle byl vyloučen a domácí kopali penaltu. Střelu Zámorského vyrazil brankář Pavel, ovšem z dorážky trefil tentýž hráč pouze břevno prázdné brány. Hosté i v deseti podnikali protiútoky a byli úspěšní ve 39 minutě, když po kiksu obránce domácích šel z půli hřiště sám na golmana Pinkas a své sólo proměnil – 0:2. V závěru poločasu ještě vyboxoval Jenček prudkou střelu Janoše do šibenice. Domácí se branky přece jen dočkali, když Jakub Ronza v poslední minutě prošel obranou hostů a snížil na – 1:2. Ve druhém poločase byli hosté lepším mužstvem a svůj náskok ještě zvýšili v 60 minutě, kdy opět po hrubé chybě domácí obrany vstřelil střídající Kotík rozhodující branku utkání – 1:3. Zvítězila zkušenost hostujícího mužstva nad omlazeným celkem domácích.

PROGRAM NA 12. 4. 2015

Albert,12. 4. 2015 7:03

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 12.4. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Příluky .Sraz všech hráčů je ve 14.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 12.4. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem SK Zlín 1931. Sraz všech hráčů je v 14.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.

Referát z utkání I. B třídy skupiny B

Ždanov,31. 3. 2015 8:35

FK Lužkovice-Želechovice – TJ Sokol Sehradice 0:1 (0:0)

Branka : Zetek

Rozhodčí : Rovenský – Richter, Žáček

Diváci : 100

Jenček – Gajdůšek, Škrabal, Mičola, Šuba, Gruber, Zámorský, Rybák, Holý, Polepil, Klimt.

Na střídání : Holík, Ronza J., Ronza T., Křepelka, Kučera, Novák.

TJ Sokol Sehradice :

Kupka – Holoubek, Krejčiřík, Žáček, Bahulík, Zavadil, Pavliš, Zetek, Mikel, Kraváček.

Na střídání : Čechmánek, Zerzan, Kovář, Blažek.

V prvním mistrovském utkání na perfektně připraveném terénu začali hosté náporem s několika střeleckými pokusy, které likvidoval výbornými zákroky brankář Jenček. Domácí oslabeni vlivem zranění o čtyři hráče základní sestavy se postupně vymanili z tlaku soupeře a vytvořili si několik slibných šancí. Tu největší ve 28 minutě neproměnil Holý, když z hranice malého vápna nepřekonal brankáře Kupku. Ve 34 minutě zahrozili opět hosté, kdy střelou z dálky trefili tyč domácích. Vše podstatné se odehrálo ve druhé půli. Nejdříve se do šance dostal Polepil, ale jeho hlavičku bravurně zlikvidoval Kupka. V 59 minutě zahrávali hosté rohový kop. Na centr nejvýš vyskočil Zetek a hlavou dal, jak se později ukázalo jedinou branku utkání. Domácí se v závěru utkání snažili o vyrovnání. Hlavička J. Ronzy skončila těsně nad břevnem hostujícího mužstva. Hráči Sehradic si taktickou hrou těsný výsledek pohlídali a hodně omlazený celek domácích fotbalově přehrávali.

PROGRAM NA 29. 3. 2015

Albert,28. 3. 2015 7:15

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 29. 3. v 15.00hod. na domácím hřišti úvodní mistrovské utkání jara s družstvem Sehradic .Sraz všech hráčů je ve 14.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

Zápis z výroční členské schůze FK Lužkovice-Želechovice

Ždanov,1. 2. 2015 10:32

Zápis z výroční členské schůze FK Lužkovice-Želechovice konané dne 24. ledna 2015 ve Sportklubu na hřišti.
Schůzi zahájil předseda Jiří Jurčák, který přivítal přítomné.
Program schůze :
1.- Seznámení s programem – provedl Miroslav Albert
2.- Volba mandátové a volební komise
Do mandátové komise byli zvoleni Jiří Ždanov a Josef Kaška, do volební komise Miroslav Albert a Vilém Talaš.
3.- Minutou ticha byla uctěna památka za zesnulé členy fotbalového klubu.
4.- Zpráva o činnosti
Trenéři jednotlivých družstev provedli podrobné zhodnocení sportovní činnosti v soutěžním ročníku 2013-14 a podzimní části ročníku 2014-15.
Za mládežnické celky Michal Novák.
Za družstvo žen Jakub Greguš.
Za „B“ mužstvo Zdeněk Richter mladší.
Za „A“ mužstvo odstupující trenér Ivo Světlík.
S rozsáhlou zprávou o činnosti fotbalového klubu za uplynulé volební období vystoupil předseda Jiří Jurčák. Poděkoval za práci stávajícímu výboru a nově zvoleným členům popřál hodně úspěchů do dalšího volebního období. Zhodnotil brigádnickou činnost při úpravě šaten, hřiště a celkového areálu. Provádí se přístavba šatny pro ženy. V kulturních a sportovních akcích to byly turnaj žen „ Ladies cup O pohár Podřevnicka“ a žákovský turnaj „Memoriál bratří Březíků“. Dále pořádání Dětského dne s Cestou do pohádky a hlavní akcí bylo pořádání VI. ročníku Pivních slavností. Výbor FK nebude posilovat celky dospělých drahými nákupy, ale bude stavět na vlastních odchovancích. Finanční prostředky na chod klubu je stále těžší sehnat a tak je nutno šetřit a opatrovat dresy, míče a ostatní vybavení. Poděkoval sponzorům za finanční a materiálovou pomoc, bez níž by fotbalový klub nemohl fungovat.
5.- Zpráva o hospodaření
Za nepřítomného ekonoma Michala Šubu seznámil přítomné předseda Jiří Jurčák. Vyúčtoval příjmy a výdaje za uplynulý rok, zvláštní pozornost věnoval vyúčtování VI. ročníku Pivních slavností a mandatorních nákladů pro chod FK.
6.- Diskuze
Karel Dolina nový trenér „A“ mužstva seznámil zúčastněné s činností žen, které jezdí na zápasy na vlastní náklady a co nejméně zatěžují pokladnu klubu. Ženy povede Jakub Greguš.
Michal Novák upozornil na skutečnost, že ve fotbalovém klubu chybí dorost. Žáci, kteří končí tak jsou posíláni na hostování do jiných okolních klubů. Předseda přijal tuto skutečnost a slíbil, že pokud bude dost hráčů tak se může dorost přihlásit.
Radim Masařík seznámil přítomné s kulturními akcemi v letošním roce v našem sportovním areálu.
Michal Ušela pozdravil naši schůzi jménem Sboru dobrovolných hasičů a poděkoval za spolupráci při jejich soutěžních a jiných akcích.
Jiří Ždanov navrhl uspořádání Memoriálu Miloše Nečase jako vzpomínku na bývalého vynikajícího hráče a funkcionáře. Dále upozornil na chybějící plakáty před nastávající sezónou.
Veronika Bystroňová poděkovala jménem družstva žen za pomoc výboru FK při soutěžních akcích a pozvala všechny na II. ročník turnaje „ Ladies cup O pohár Podřevnicka“, který bude v našem areálu probíhat 20.6.2015.
7.- Zpráva mandátové komise – přednesl Jiří Ždanov
Dnešní výroční členské schůze se zúčastnilo 46 členů a 2 hosté. Je to nadpoloviční většina a tím jsme usnášení schopní pro volbu nového výboru.
8.- Zpráva volební komise – přednesl Miroslav Albert
Navržení noví členové výboru, kteří byli následně jednohlasně zvoleni:
Jiří Jurčák, Miroslav Albert, Radim Masařík, Zdeněk Richter st., Kamil Elšík,
Zdeněk Richter ml., Radek Špendlík, Josef Kaška, Otakar Ronza, Michal Šuba, Michal Novák, Karel Dolina, Vilém Talaš, Aleš Jenček, Martin Ždanov
9.- Volba revizní komise – do revizní komise byli zvoleni Zdeněk Mařík a Jiří Ždanov
10.- Závěr – schůzi ukončil závěrečným slovem předseda Jiří Jurčák. Poděkoval místním spolkům za pomoc při pořádání kulturních akcí. Dále požádal všechny přítomné, aby v rámci svých možností svou prací přispěli na chod FK v tomto volebním období.
Po skončení bylo podáno občerstvení a dál pokračovala nezávazná diskuze mezi přítomnými členy a příznivci.

Albert,5. 11. 2014 10:24

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 8. 11. ve 13.30hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Slavičína B . Sraz všech hráčů je v 11.30hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

ŽÁCI - hrají v sobotu 8.11. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Bylnice. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

Výsledky mistrovských utkání

Richter,27. 10. 2014 14:20

FK Lužkovice-Želechovice "A":Tečovice - 1 : 0 ( Ronza J.)

FK Lužkovice-Želechovice "ženy":Žalkovice - 5:0 (3x Uhlířová, 2x Zeťková)

Žáci "A":Bratřejov - 2:1 (2x Záhořák)

Žáci "B":Trnava - 12:2 (5x Záhořák, 2x Okál, 2x Žůrek, 2x Novotný, Hubáček)

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

Ždanov,27. 10. 2014 8:49

Referát z u tkání I.B třída, skupiny B

FK Lužkovice – Želechovice - TJ Sokol Tečovice 1: 0 ( 1:0 )

Branka : J. Ronza

Rozhodčí : Ponížil - Karlík, Richter

Vala – Ždanov, Čala, Mičola, Zámorský, Škrabal, Polepil, Holý, Křepelka, Turýn, J. Ronza. Na střídání : Novák, Čech, T. Ronza, Gruber, Holík, Jenček.

TJ Sokol Tečovice :

Křížek – Plachý, Družbík, Sedláček , Šnajdr, Pala, Bořuta, Chudárek, Ondík, Škarek, Kučera. Na střídání : Frkal, Vopatřil, Horsák.

Historicky nejvíc nepříjemným soupeřem domácích jsou hráči TJ Sokol Tečovice. Domácí se snahou toto prokletí překonat a konečně zvítězit začali s náporem. Již ve 3 minutě prověřil brankáře hostů Polepil střelou z dálky. Chvíli na to měl šanci po průniku Křepelka, své sólo však neproměnil. Hosté se zvedli herně a byl to boj ve středu hřiště, mnohdy se až jiskřilo od kopaček. Po střele Holého ve 40 minutě vykopával obránce hostů míč z brankové čáry. Domácí se branky přece jen dočkali. Nejdřív trefil hlavičkou spoje branky Holý, ale míč se odrazil k J. Ronzovi a ten prudkou střelou k tyči dal gól do šatny – 1:0. Druhý poločas hosté měli místy herní převahu, ale domácí brankář Vala své mužstvo dokázal vždy podržet. V závěru utkání byl vyloučen kapitán hostů Ondík za faul na pronikajícího útočníka Turýna. Domácí však tři vyložené šance T. Ronzy, Holého a Turýna nedokázali proměnit a nakonec byli rádi za získané vítězství, které jim přineslo tři dúležité body.

PROGRAM NA 25. - 26. 10. 2014

Albert,25. 10. 2014 6:52

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 26.10. ve 14.00 hod.na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Tečovic. Sraz všech hráčů je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

ŽÁCI - hrají v sobotu 25.10. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Bratřejova. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 25.10. ve 14.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Žalkovic.Sraz všech hráček je ve 13.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Richter,22. 10. 2014 19:42

Malenovice : FK Lužkovice-Želechovice "A" - 1 : 2 (Ronza J., Turýn)

FK Lužkovice-Želechovice "B" : Neubuz - 2:1 (Holík, Pastyřík)

Nezdenice : FK Lužkovice-Želechovice "ženy" - 3:1 (Hughes)

Tečovice : Žáci "A" - 0:6 (3x Tkadlec, Hejtmánek, Novotný, Záhořák)

Příluky : Žáci "B" - 0:6 (4x Okál, Hejtmánek, Záhořák)

PROGRAM NA 18. - 19. 10. 2014

albert,17. 10. 2014 5:41

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 19.10. ve 14.00 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Malenovice. Sraz všech hráčů je v 12.30hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 18.10. ve 14.00 hod. na domácím hřišti odložené mistrovské utkání s družstvem Neubuze.Sraz všech hráčů je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v neděli 19.10. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Tečovice. Sraz všech hráčů je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 18.10. ve 10.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Nezdenice .Sraz všech hráček je ve 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Richter,16. 10. 2014 21:36

FK Lužkovice-Želechovice "A":Roštění - 2 : 1 (2x Ronza J.)

FK Lužkovice-Želechovice "B" : Lukov "B" - 2:1 (Holík, Albert)

FK Lužkovice-Želechovice "ženy":Babice - 9:0 (3x Strachoňová, 2x Hamalčíková, 2x Molová M., Zeťková, Matlachová)

Žáci "A":Bylnice - odloženo

Lukov:Žáci "B" - 2:1 (Novotný)

Dohrávka:
Žáci "A":Kašava - 4:1 (2x Novotný, Okál, Záhořák)

Ždanov,13. 10. 2014 10:14

FK Lužkovice-Želechovice - TJ Roštění 2:1 ( 0:0 )

Branky : J. Ronza 2 – Pumprla

Rozhodčí : Číž – Michalec, Richter

Vala – Gruber, Čala, Mičola, Zámorský, Škrabal. Křepelka, Polepil, Procházka, Holý, J. Ronza. Na střídání : Turýn, T. Ronza, Novák, Jenček, Kovařík, Holík.

TJ Roštění :

Nevřela – Kytlica, Balner, Šidlo, Přívara, Vlkolenszki, Filandr, Škrabana, Zakopal, Jirsa, Pumprla. Na střídání : Skořinský, Teriaki, Navrátil.

Hra v prvním poločase se odehrávala více ve středu hřiště s několika pokusy se střelbou na obou stranách. Oba brankáři své mužstvo podrželi. Nejblíže měli možnost skórovat domácí ve 14 minutě když míč směřující již do brány ještě tečoval Škrabal hlavou, ale ke zděšení všech minul ze tří kroků prázdnou bránu. Vše podstatné se odehrálo ve druhém poločase. V 55 minutě J. Ronza přehodil hlavou vyběhnuvšího brankáře Nevřalu – 1:0. Hosté po hodině hry kontrovali Pumprlou, který srovnal skóre – 1:1. V 70 minutě se zaskvěl svým zákrokem domácí brankář Vala, který zlikvidoval sólo Zakopala. Domácí se v závěru utkání přece jen branky dočkali, když nejlepší střelec J. Ronza po samostatném průniku obranou zvýšil na 2:1.

Richter,8. 10. 2014 9:00

Těšnovice : FK Lužkovice-Želechovice "A" - 7 : 2 (Zámorský, Holý)

FK Lužkovice-Želechovice "B" : Neubuz - ukončeno 62. minuta pro nezpůsobilý terén za stavu 1:0

Březůvky : FK Lužkovice-Želechovice "ženy" - 1:3 (2x Rozsypalová, Hamalčíková)

Fryšták : Žáci "A" - 0:1 (Okál)