Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNÍ  ZPRÁVY  -  KOMENTÁŘE - PŘÍSPĚVKY
========================================
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PROGRAM NA 5-6. 9. 2015

AM,5. 9. 2015 7:24

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 5.9. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Veselé. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 6.9. ve 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Vlčkové.Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 6.9. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Hvozdné. Sraz všech hráčů je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 6.9. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Horní Bečvy. Sraz všech hráčů je ve 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 5.9. ve 10.00 hod. na na hřišti soupeře další utkání s družstvem Holešova. Sraz všech hráček je ve 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,26. 8. 2015 7:15

Referát z utkání I. B třídy, skup. B

FK LUŽKOVICE – ŽELECHOVICE vs TJ MORAVAN KOSTELEC U HOLEŠOVA

3 :1 ( 2:0 )

Branky : Holý 2, T. Ronza – T. Marek

Hl. rozhodčí : Blažek – Veselý, Kýr

Delegát : Valůšek

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Vala – Šuba, Čala, Mičola, Novák, Kučera, Polepil, Škrabal, T. Ronza, Holý, J.Ronza. Na střídání : Jenček – Zámorský, Okál, Langer, Čech.

TJ Moravan Kostelec u Holešova :

Bakalík – Kovalda, M. Hradil, Přikryl, T. Marek, J. Hradil, D. Marek, Gerát, Odložilík, Zmeškal, Žůrek. Na střídání : Darebník, M. Hradil, Masný.

V jarní části bylo domácí mužstvo nařčeno z úplatku rozhodčích, které kromě pana Koleniče ze Skaštic vyslovilo i mužstvo Kostelce u Holešova na sociálních sítích. Kde byla pravda o tom se mohli přesvědčit samotní aktéři tohoto zápasu.

Utkání za dozoru 3 rozhodčích a delegáta svazu začali lépe domácí a již ve 4 minutě mohli jít do vedení zásluhou Holého, jenže jeho střelu z úhlu vytěsnil vyborně chytající brankář Bakalík na roh. Hosté se nestáhli do ulity a začali domácí v této části domácí přehrávat. Výsledkem byl gól do rozhozené obrany, který vstřelil v 9 minutě T. Marek.

Poté začali úřadovat domácí a střelu J. Ronzy vyboxoval brankář Bakalík na roh. V 18 minutě zahrávali domácí trestný kop a po centru Nováka srovnal hlavičkou do šibenice Holý – 1:1. Tentýž hráč svou další tutovku neproměnil a z rohu malého vápna pálil jen do vyběhnuvšího brankáře hostů. Další šanci již proměnil a ve 28 minutě po centru J. Ronzy a zvýšil na 2:1 pro domácí. Hosté

postupně vyrovnali hru, ale domácí obrana úspěšně odolávala několika nebezpečným akcím hostujících útočníků. Gólem do šatny mohl uklidnit domácí J. Ronza, ale jeho hlavička jen těsně minula bránu hostů. Po změně stran to byli opět domácí, kteří udávali tón hry a mohli jít do pohodlného vedení, ale šanci v 66 minutě, když šli dokonce tři hráči sami na jediného obránce trestuhodně zahodili. V 77 minutě mohl vstřelit nejlepší domácí útočník Holý svůj první hattrick, ale z hranice malého vápna přestřelil bránu. Hosté se v závěru ve snaze vyrovnat skóre domácí na chvíli uzavřeli na jejich půli, ale domácí obrana s brankářem Valou úspěšně odolala tlaku hráčů Kostelce. Naopak v poslední minutě po průniku obranou se nejlíp orientoval Tomáš Ronza a z otočky z hranice malého vápna trefil přesně k tyči a upravil na konečných 3:1.

PROGRAM NA 22-23. 8. 2015

Albert,22. 8. 2015 13:32

I.MUŽSTVO – hraje v nedeli 23.8. v 17.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Kostelce u Holešova.Sraz všech hráčů je v 16.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 22.8. v 17.30 hod. na domácím hřišti úvodní mistrovské utkání družstvem Zádveřice.Sraz všech hráčů je v 16.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - má volno - utkání zrušeno , dojde k přelosování skupiny

ŽÁCI- mají své utkání přesunuto na čtvrtek 27.8.v 16.30 hod.a na domácím hřišti přivítají družsto Zlinj "B" . Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 22.8. ve 14.00 hod. na domácím hřišti pohárové utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráček je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 16. 8. 2015

Albert,13. 8. 2015 10:25

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 16.8. v 10.15 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Slavičína "B". Sraz všech hráčů je v 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,10. 8. 2015 14:04

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs SK Lukov 3:0 (2:0)

Branky : Holý 2, J. Ronza

Rozhodčí : Toman – Richter, Richter

Diváci : 100

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Šuba, Gruber, Čala, Mičola, Škrabal, Čech, T. Ronza, Polepil, J. Ronza, Holý. Na střídání : Jenček – Zámorský, Langer, Novák.

SK Lukov :

Jokl – Drábek, L.Vítovský, Šarman, M. Teplý, Matula, Sedláček, T. Teplý, Adamík, Šumšal, Šimčík. Na střídání : Švehlík, Vacek, M. Vítovský.

Utkání začalo náporem domácích a již v 6 minutě zneškodnil brankář Jokl samostatný průnik J. Ronzy. Hosty to nakoplo a z rychlého protiútoku nastřelili tyč domácí branky. Domácí se postupně stávali pány na hřišti a svou převahu vyjádřili i střelecky. V 10 minutě Holý v pádu stačil přihrávkou za obránce poslat J. Ronzu do útoku, ten téměř z půli hřiště postupoval sám na brankáře Jokla. Své sólo proměnil a domácí vedli 1:0. Vzápětí pronikl obranou hostů Holý, ale branku netrefil. V 16 minutě po rychlé akci domácích prudký centr J. Ronzy skluzem usměrnil do sítě Holý – 2:0. Ve 20 minutě opět Holý hlavičkoval těsně vedle Joklovy branky. Hosté v závěru poločasu z náhlého protiútoku stříleli nad. Ve druhém pokračovali domácí v náporu a mohli zvýšit svůj náskok, ale Holý po centru J. Ronzy z hranice malého vápna netrefil bránu. T. Ronza po průniku obranou své sólo nevyužil. Nejpohlednější akci provedl v 68 minutě J. Ronza, když brankáře Jokla vysokým obloučkem přehodil, ale hlavou netrefil prázdnou bránu. V 72 minutě ze skrumáže před brankou hostů skóroval Holý – 3:0. Další obrovskou šanci domácích nevyužil Gruber, který z malého vápna střílel vysoko nad. Hosté přece jen několikrát zahrozili rychlými protiútoky, ale domácí obrana a brankář Vala si nebezpečí ze strany hostů pohlídali.

PROGRAM NA 9. 6. 2015

Albert,5. 8. 2015 4:08

I.MUŽSTVO – zahajuje nouvou sezonu v neděli 9.8. v 17.30 hod. na domácím hřišti s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je v 16.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

Referát z nedělního turnaje v Poteči

Ždanov,14. 7. 2015 9:06

Referát z nedělního turnaje v Poteči.

V neděli 12.7.2015 byl pořádán v Poteči u Val. Klobouk 39. Ročník Memoriálu Martina Tvarůžka. Již po druhé byl náš FK pozván pořadateli k účasti na této populární akci. Obsazení turnaje mělo dobrou úroveň zásluhou Štítné nad Vláří, Valašských Klobouk, domácí Potečí a taky našim mužstvem. Hrálo se systémem každý s každým s hrací dobou 2 x 20 minut. K mužstvu dospělých bylo nominováno 5 dorostenců, kteří byli postupně začleňováni do hry. Většina z nich ještě hrála na jaře za žáky. Svým přístupem a taky fotbalově rozhodně nezklamali. Mužstvo vedl poprvé nový trenér Jan Křapa, který by měl mít v podzimní části z čeho vybírat.

V prvním zápase se Štítnou nad Vláří jsme zvítězili 2:1 brankami Jakuba a Tomáše Ronzových. V dalším zápase jsme celkem nešťastně podlehli domácím 0:1. V závěrečném utkání celého turnaje jsme porazili ambiciózní celek Valašských Klobouk 2:1. Klobouky vedly 1:0, ale ve druhém poločase jsme otočili výsledek zásluhou dorostence Vaška Tichého a v téže minutě rozhodl Tomáš Holý. Naše mužstvo turnaj vyhrálo a po zásluze si odvezlo nádherný pozlacený pohár. Druhé místo patřilo domácí Poteči, která při rovnosti bodů a skóre na penalty porazila Valašské Klobouky. Poslední místo obsadila Štítná nad Vláří.

Za vzornou reprezentaci našeho Fotbalového klubu jak po stránce sportovní, tak i společenské patří všem hráčům a taky celému realizačnímu týmu velké poděkování.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,15. 6. 2015 9:22

Referát z utkání I.B třídy FK LUŽKOVICE – ŽELECHOVICE vs TJ MORAVAN KOSTELEC u HOLEŠOVA 3 : 1 ( 2:0 )

Branky : 2 Polepil, Klimt – Marek D.

Rozhodčí : Vacula – Schnurmacher, Ogrodník

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Vala – Langer, Čala, Ždanov, Mičola, Zámorský, Škrabal, T. Ronza, J. Ronza, Holý, Polepil. Na střídání : Jenček – Gruber, Turýn, Klimt, Novák, Kučera.

TJ Moravan Kostelec u Holešova :

Zapletalík – Plachý, Kovalda L., Darebník, Marek T., Přikryl, Kovalda M., Gerát, Zmeškal, Marek D., Hradil M., Na střídání : Hradil J., Odložilík, Hradil M., Čuzy, Žůrek.

V zápase, ve kterém šlo domácím o záchranu v I. B třídě udeřili hosté, kteří již v samém začátku nastřelili břevno domácí branky. Domácí se však rychle vzpamatovali a ve 4. minutě Holý z rohu trefil tyč. Po průniku obranou hostů nastřelil brankáře Zapletalíka T. Ronza. Domácí hráči v prvním poločase měli několik slibných šancí, ale bankář hostů opět vytáhl několik vynikajících zákroků. Při sólu Polepila vyboxoval míč z brankové čáry na roh. Po kopu z rohu byl faulován do hlavy Holý a musel být ošetřován. Nařízenou penaltu proměnil Polepil - 1:0. Domácí se uklidnili a začali mít převahu. Ve 35 minutě po průniku obranou to opět schytat aktivní Holý, který dostal úder loktem do obličeje. Pokutový kop opět s přehledem proměnil Polepil a zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase byli aktivnější hosté, kteří rychlostí a kombinacemi začali přehrávat domácí celek. V 53 minutě po chybné rozehrávce domácího obránce „ viz Vácha proti Islandu“ snížili hosté brankou D. Marka bombou z pravého křídla na 2:1. V 55 minutě to byli domácí, kteří, mohli zvýšit skóre, ale střela Holého orazítkovala břevno hostů. Poté začali tlačit hosté, kteří měli několik slibných akcí, ale domácí obrana několikrát i se štěstím odvracela pohromu. V 87 minutě se mezi obránci uvolnil Klimt a z hranice velkého vápna prostřelil brankáře Zapletalíka a upravil skóre na 3:1 pro domácí.

PROGRAM NA 13.-14. 6. 2015

Albert,12. 6. 2015 5:43

I.MUŽSTVO – hraje v nedeli 14.6. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Kostelce u Holešova.Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

ŽÁCI- hrají v sobotu 13.6. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Slušovice . Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 13.6. ve 13.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem DFK Holešov. Sraz všech hráček je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

PROGRAM NA 6.-7. 6. 2015

Albert,5. 6. 2015 4:22

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 6.6. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Tečovic . Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

ŽÁCI - hrají v neděli 7.6. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Bratřejova. Sraz všech hráčů je ve 12.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v neděli 7.6. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráčů je ve 12.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd. Vedoucí Dolina Karel.

Výsledky 30.-31. 5. 2015

Richter,1. 6. 2015 22:08

FK Lužkovice – Želechovice "A" : FC Malenovice - 1:4 (Turýn)
FK Lužkovice – Želechovice "B" : Racková - 2:1 (2x Hamšík)
FK Lužkovice – Želechovice "Ženy" : Nezdenice - 3:0 (2x Zeťková, Uhlířová)
FK Lužkovice – Želechovice "Žáci A" : Tečovice - 6:0 (2x Bohm, 2x Záhořák, Novotný, Okál)
FK Lužkovice – Želechovice "Žáci B" : Příluky - 10:0 (3x Záhořák, 2x Tkadlec, 2x Steiner, Hubáček, Žůrek, Novotný)

Referát z utkání I. B třídy skupiny B

Ždanov,1. 6. 2015 22:03

Referát z utkání I. B třídy skupiny B

FK Lužkovice -Želechovice vs FC Malenovice 1 : 4 ( 1: 3 )

Branky : Turýn – Bartoň 2, Lhotský, Zimčík.

Rozhodčí : Zubek – Bělunek, Konečný

Diváci : 100

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Vala – Mičola, Ždanov, Čala, Zámorský, Škrabal, T. Ronza, Polepil, J. Ronza, Holý, Polepil, Turýn. Na střídání : Jenček – Langer, Klimt, Šuba, Novák.

FC Malenovice :

Mňaček – Zbranek, Gazda, Lhotský, Zimčík, Navrátil, Bartoň, Střelec, Torma, Brázda, Struška. Na střídání : Votava, Zahnaš, Kovaříček.

Utkání začalo průtrží mračen, čehož využili hbitější hráči Malenovic. Ve 4 minutě na mokrém terénu vstřelili první gól a za minutu později přidali další na 2:0. Domácí byli v těchto chvílích psychicky hodně na dně a jen těžce se dostávali do hry. Ve 14 minutě vstřelil kontaktní gól Turýn na 1:2 a domácí začali hru vyrovnával. Hrálo se více ve středu hřiště s pokusy o střelbu, kterou likvidovali oba brankáři. Domácím se zranil jeden z klíčových hráčů Polepil a hosté tohoto dovedli využít. Studená sprcha pro domácí přišla ve 32 minutě, kdy prudkou střelou propálil domácího brankáře Bartoň, který zvýšil na 3:1 pro hosty. Po změně stran měli několik vyložených šancí také domácí, ale střela Jakuba Ronzy skončila na břevně. V 72 minutě střelu do prázdné brány, kterou vystřelil Holý stačil obránce hostů vykopnout na roh. Při závěrečném tlaku domácích se dostaly do šance i Malenovice a po centru z rohu v 80 minutě zvýšili na konečných 1:4. Domácím tak přibyly vrásky se starostmi o záchranu.

PROGRAM NA 30.-31. 5. 2015

Albert,29. 5. 2015 2:58

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 30.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Malenovic.Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 31.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Rackové.Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil

ŽÁCI- hrají v sobotu 30.5. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Tečovic. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 30.5. ve 13.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Nezdenic. Sraz všech hráčekje ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Výsledky 23.-24. 5. 2015

Richter,24. 5. 2015 22:14

Roštění : FK Lužkovice – Želechovice "A" - 1 : 2 ( Holý, Polepil )

Lutonina : FK Lužkovice – Želechovice "B" - 2 : 1 ( vlastní )

Babice : FK Lužkovice – Želechovice "Ženy" - 0 : 1 (Strachoňová)

Bylnice : FK Lužkovice – Želechovice "žáci A" - 0 : 5 ( Záhořák, Böhm, Novotný, Okál, Krupík )

FK Lužkovice – Želechovice "žáci B" : Lukov - 14 : 1 ( Böhm 3x, Novotný 2x, Žůrek 2x, Kratochvíl 2x, Záhořák 2x, Václavek, Belán, Sekula )

PROGRAM NA 23.-24. 5. 2015

Albert,23. 5. 2015 3:42

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 24.5. v 16.30 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Roštění . Sraz všech hráčů je v 14.30hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 23.5. v 16.30 hod. na hřišti v Bratřejově další mistrovské utkání s družstvem Lutoniny. Sraz všech hráčů je v 15.00hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Elšík Kamil

ŽÁCI - hrají v neděli 24.5. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Bylnice. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v neděli 24.5. ve 13.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Babice. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Výsledky 16.-17.5.2015

Richter,19. 5. 2015 14:05

FK Lužkovice – Želechovice "A" : TJ Těšnovice - 2 : 0 ( Holý, Polepil )
Neubuz : FK Lužkovice – Želechovice "B" - 5:0
FK Lužkovice – Želechovice "Ženy" : SK Březůvky 3:0 (2x Rozsypalová, Strachoňová)
FK Lužkovice – Želechovice "Žáci A" : Fryšták- 12:2 (3x Bohm, 2x Kratochvíl, 2x Novotný, 2x Šarman, Záhořák, Okál, Hubáček)

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,19. 5. 2015 13:52

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

FK Lužkovice – Želechovice vs TJ Těšnovice 2 : 0 ( 2:0 )

Branky : Holý , Polepil

Rozhodčí : Němec – Liška , Vobořil

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Vala – Mičola, Ždanov, Čala, Langer, Zámorský, Ronza Tomáš, Polepil, Turýn, Holý, Ronza Jakub.

Na střídání – Gruber, Klimt, Kučera, Šuba, Jenček

TJ Těšnovice :

Valoušek – Pochylý, Křížek, Bartůšek Ondřej, Černý, Matuška, Kunc, Petrůsek, Židlík, Pluhař.

Na střídání – Majkrič, Šafařík, Šejdr, Řehák, Kacena.

V utkání o černého Petra v tabulce, ve kterém se obě mužstva nacházejí, začalo se hrát oboustranně opatrně se snahou neudělat zbytečnou chybu a nedat tak soupeři šanci jít psychicky nahoru. Domácímu mužstvu se po řadě zranění postupně vracejí zranění hráči. Zkušenými obránci zabezpečili prostor před brankou Valy a postupně začali zle zatápět rychlými protiútoky hostujícímu mužstvu. Po kopu z rohu prudký centr Jakuba Ronzy tečoval Holý a domácí šli do vedení – 1:0. Další střela Holého ve 20 minutě po kopu z hranice velkého vápna jen těsně minula prázdnou bránu brankáře Valouška. Vše si domácí vynahradili ve 44 minutě, když Polepil lobem do šibenice zvýšil gólem do šatny na – 2:0. Ve druhé půli začali náporem hosté a brankář Vala několikrát zachránil mužstvo od pohromy. Hra se postupně vyrovnala a hrálo se více ve středu hřiště se šancemi na obou stranách. Trestný kop v 79 minutě brankář Vala vyrazil na roh. Následně z voleje hráč hostů z hranice malého vápna přestřelil bránu domácích. Po rychlé kombinaci a přesném pasu za obranu hostů Polepil skluzem těsně minul bránu hostů. V poslední minutě pronikl obranou hostů

Turýn, obešel brankáře Valouška, ale jeho střelu do prázdné brány stačil na brankové čáře vykopnou vracející se obránce .

PROGRAM NA 16.-17. 5. 2015

Albert,15. 5. 2015 20:39

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 17.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Těšňovic .Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 17.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Neubuze. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjez auty.

ŽÁCI- hrají v sobotu 16.5. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Fryštáku. Sraz všech hráčů je ve 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 16.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Březůvek.Sraz všech hráček je ve 15.45 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

PROGRAM NA 7.-10. 5. 2015

Albert,7. 5. 2015 8:06

I.MUŽSTVO – hraje ve čtvrtek 7.5. v 17.00 hod.na hřišti soupeře odložené mistrovské utkání s družstvem Tlumačova. Sraz všech hráčů je v 15.00hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.
– hraje v neděli 10.5. ve 16.30 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Hulína . Sraz všech hráčů je v 14.30hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotui 9.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Vlčkové .Sraz všech hráčů je ve 15.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Elšík Kamil

ŽÁCI - - hrají v neděli 10.5. v 10.30 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Kašavy. Sraz všech hráčů je ve 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - mají utkání v Březnici odloženo na 7.6.2015 ve 14:00

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,4. 5. 2015 9:17

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Skaštice 2:0 ( 0:0 )

Branky : vlastní, Turýn

Rozhodčí : Valčík – Šimoník, Richter

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Šuba, Ždanov, Škrabal, Langer,Gruber, Zámorský, Klimt, T. Ronza, Holý, Turýn. Na střídání : Jenček , Čala, Polepil, Čech, Hoferek

TJ Skaštice :

Vymětal – Icela, Menšík, Bubla, Motal, Sova, Dunda, Uličný, Janalík, Řiháček, Konečník. Na střídání : Soukup, Vymětal R., Frýdl

* V utkání, ve kterém bylo více boje než fotbalové podívané začali lépe hosté, kteří po průniku Konečníka mohli již v 11 minutě jít do vedení. Jeho střelu vykopl z prázdné brány Langer. Domácí vsadili v tomto zraněními zdecimované sestavě na starší a zkušené obránce, kteří několikrát zabránili hráčům Skaštic využít vypracované šance. Tu největší měl opět Konečník, který z hranice velkého vápna trefil břevno domácí brány. Domácí se dostali do šance Holým, který ve 39 minutě jen lízl tyč brankáře Vymětala. V závěru poločasu se z otočky dostal do šance Turýn, ale jeho střela skončila na tyči. Ve druhém poločase opět zahrozil Konečník, ale jeho střelu pod břevno fantasticky vyrazil na roh brankář Vala. Domácí přidali na důrazu a začali se dostávat taky do šancí. V 55 minutě prošel obranou Holý, jeho střelu vyrazil brankář Vymětal na roh. Po centru z rohu v malém vápně nešťastně tečoval prudký centr hostující obránce a domácí šli do vedení – 1:0. Hosté postupně přešli do protiútoku se snahou o vyrovnání. Perfektně pracující obrana domácích si nejlepšího střelce Skaštic pohlídala a byli to naopak domácí, kteří po chybě brankáře Vymětala v 85 minutě Turýnem zvýšili na konečných 2:0. Domácí se na vybojované body těžce

nadřeli, ale jsou nadále ve hře o záchranu I. B třídy, kterou ještě nikdy neopustili.