FK Lužkovice-Želechovice – Admira Hulín 1 : 2 ( 1:0 )

Admira Hulín :

Hložek – Janda, Jurášek, Prokop, Kubo, Volrk, Spáčil, Csomor, Simerský M., Šenkyřík, Karamon. Na střídání : Adamík, Simerský R., Timan, Vajda.

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Gruber, Čala, Ždanov, Mičola, Zámorský, Škrabal, Polepil, Holý, Turýn, Ronza J., Na střídání : Langer, Ronza T., Křepelka, Procházka, Punčochář.

Zápas o body mezi soupeři ze středu tabulky začal poněkud opatrně, ale bez vypracovaných brankových šancí na obou stranách. Po půlhodině hry se ve skrumáži před brankou hostí nejlépe orientoval domácí střelec J. Ronza, který poslal Lužkovice do vedení – 1:0. Tlak domácích pokračoval, ale šance Polepila, který překopl prázdnou bránu zůstala nevyužita. V závěru poločasu střílel Holý, ale obránce hostů vykopl míč takřka z brankové čáry. Ve druhé půli domácí přenechali iniciativu hostům, kteří po kopu z trestňáku trestali Csomorem – 1:1. Hosté v této fázi utkání přehrávali domácí po všech stránkách. Výsledkem převahy bylo zvýšení na 2:1, když po průniku obranou skóroval Kubo. V závěru utkání se domácí se snahou o vyrovnání dostali do několika šancí, ale opět bez střeleckého úspěchu. Když střelu J. Ronzy znovu vykopl obránce Admiry z brankové čáry museli domácí zpytovat svědomí nad ztrátou tří bodů.

Re: Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

Petr Kolaja,4. 10. 2014 10:10

Bohužel musím říct že body hostu byly naprosto zasloužené moc jsme toho nepředvedly-nevadí jedeme dál

PROGRAM NA 4. - 5. 10. 2014

Albert,2. 10. 2014 13:54

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 5.10. v 15.00 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Těšňovice. Sraz všech hráčů je v 13.00hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 4.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Neubuze.Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v sobotu 4.10. ve 13.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Fryštáku. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v neděli 5.10. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Březůvek.Sraz všech hráček je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Výsledky mistrovských utkání

Richter,29. 9. 2014 13:52

FK Lužkovice-Želechovice "A" : Admira Hulín - 1 : 2 (Ronza J.)

Vlčková : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 2:3 (Holík 2x, Slavík)

FK Lužkovice-Želechovice "ženy" : Březnice - 2:1 (2x Uhlířová)

Žáci "A" : Kašava - odloženo

Kostelec : Žáci "B" - 2:3p (nehlášeno)

dohrávka
Žáci "B" : Příluky - 3:1 (Hubáček, Hejtmánek, Reif)

PROGRAM NA 20. - 21. 9. 2014

Albert,19. 9. 2014 6:23

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 21.9. v 15.30 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Skaštice. Sraz všech hráčů je v 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 20.9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Veselé "B". Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v neděli 21.9. ve 13.30 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Mysločovic. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 20.9. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Val.Klobouk.Sraz všech hráček je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Richter,16. 9. 2014 17:59

FK Lužkovice-Želechovice "A" : Veselá - 3 : 2 (Ševčík, Procházka, Holý)

Jaroslavice "B" : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 2:3 (Šafařík 2x, Albert)

FK Lužkovice-Želechovice "ženy" : Žalkovice - odloženo 25.10.2014 14:00

Žáci "A" : Újezd - 8:1 (Okál 3x, Matlach 2x, Novotný, Tichý, Kořének)

Žáci "B" - Příluky - odloženo

Ždanov,15. 9. 2014 7:08

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice - TJ Sokol Veselá 3:2 ( 3:1 )

Branky : Procházka, Ševčík, Holý – Manďák, Čoček

Rozhodčí : Poláček – Vacula, Mikulášek

Diváci : 200

Vala – Ševčík, Ždanov, J. Ronza, Procházka, Gruber, Polepil, Holý, T. Ronza, Křepelka, Turýn.

Na střídání: Čala, Punčochář, Kovařík, Jenček.

TJ Sokol Veselá :

Červenka – Divoký, Manďák, Bodlák, Čoček, Dlabaja D., Dlouhý, Odstrčilík, Machalíček, Pavel, Žůrek.

Na střídání : Večeřa, Dlabaja M., Mikšík, Gajdošík.

Geniální tah se povedl domácímu trenérovi, když při absenci tří středových hráčů obětoval nejlepšího střelce J. Ronzu, kterého přesunul do stoperské dvojice. Spolu s M. Ždanovem vytvořili pro hosty neprostupnou hradbu. V páté minutě vysoký centr Procházky neudržel brankář Červenka a míč skončil k překvapeních všech v síti – 1:0. Takřka z protiútoku Manďák pronikl po pravém křídle a jeho prudká střela k tyči znamenala vyrovnání – 1:1. Hosty to nakoplo k větší aktivitě a několika střelami z dálky ohrozili branku domácích. Brankář Vala byl vždy na místě a své mužstvo podržel. Ve 25 minutě prudkou střelu Holého vyboxoval brankář Červenka. Chvíli na to domácí ze standardní situace opět trestali. Po centru Holého ve skrumáži protlačil míč do sítě Ševčík a zvýšil na 2:1 . Hráči Veselé měli v optickou převahu, ale bez střeleckého zakončení. Byli to naopak domácí, kteří ve 40 minutě po centru Polepila a hlavičce Holého zvýšili na – 3:1. Ve druhém poločase zvýšila Veselá aktivitu a na dlouhé minuty nepustila domácí takřka k ničemu. Výsledkem převahy bylo pouze snížení Čočkem z penalty za faul ve vápně – 3:2.

PROGRAM NA 13. - 14. 9. 2014

Albert,12. 9. 2014 10:22

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 14.9. v 16.00 hod.na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Veselé. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 14.9. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Jaroslavic "B". Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.

ŽÁCI - hrají v sobotu 13.9. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Újezdu. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 13.9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Žalkovic.Sraz všech hráček je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Richter,8. 9. 2014 9:27

FK Lužkovice-Želechovice "A" : SK Lukov - 2 : 1 (J. Ronza, Holý)

Zádveřice : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 13:0

FK Lužkovice-Želechovice "ženy" : SK Baťov 1930 - 2:5 (Žalková 2x)

Žáci "A" : Mladcová - 6:1 (Okál 2x, Novotný 2x, Kratochvíl, Šarman)

Žáci "B" - Lukov - 2:1p (Hejtmánek)

Ždanov,8. 9. 2014 9:21

FK Lužkovice-Želechovice - SK Lukov 2:1 ( 2:0 )

Branky : J. Ronza, Holý – Šimčík

Rozhodčí : Kostelník – Mikulášek, Šimoník

Diváci : 150

Vala – Ševčík,Ždanov, Mičola,Procházka, Zámorský, Gruber,Křepelka, Polepil, Holý, J. Ronza.

Na střídání : T. Ronza, Kovařík, Jenček.

SK Lukov :

Jokl – Sedláček, Holomek, Smetana, T. Teplý, Brázda, Matula, Bartoň, Šimčík, Šumšal, Králík.

Na střídání : L. Vítovský, M. Vítovský, M. Teplý, Kovář, Jánský.

Zápas začali domácí ve velkém stylu a již v 5 minutě po centru Grubera skóroval Jakub Ronza – 1:0. Po čtvrt hodině hry mohl zvýšit Holý, ale jeho průnik obranou zlikvidoval brankář Jokl. Závěr prvního poločasu jasně vyzněl pro domácí, ale stoprocentní šance J. Ronzy a Holého se minuly účinkem. V poslední minutě se Lužkovice přece jen branky dočkaly když po rohovém kopu se hlavou trefil Holý – 2:0. Ve druhém poločase se hrálo více ve středu hřiště a byli to hosté, kteří začali mít více ze hry a postupně domácí zatlačili do defenzívy. V 65 minutě se po centru Brázdy snížil Šimčík – 2:1. Nejlepší sřelec Jakub Ronza mohl domácí uklidnit, ale své sólo ze středu hřiště nedokázal proměnit a tak se do poslední minuty Lužkovice třásly o výsledek. Hosté jim to usnadnili špatnou střeleckou produktivitou.

PROGRAM NA 6. - 7. 9. 2014

Albert,6. 9. 2014 7:42

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 7.9. v 16.00 hod.na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 7.9. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Zádveřic. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.

ŽÁCI - hrají v sobotu 6.7. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Mladcové. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 6.9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Baťov Otrokovice.Sraz všech hráček je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Richter,3. 9. 2014 9:08

Příluky : FK Lužkovice-Želechovice "A" - 1:0

FK Lužkovice-Želechovice "B" : SK Zlín 1931 - 2 : 3p (2x Zámorský)

DFK Holešov : FK Lužkovice-Želechovice "ženy" - 1:0p

Malenovice : Žáci "A" - 3:2p (Okál, Kratochvíl)

Žáci "B" - Volno

PROGRAM NA 30 - 31. 8. 2014

Albert,27. 8. 2014 12:58

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 31.8. v 16.30 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Příluky. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 30.8. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem SK Zlin 1921. Sraz všech hráčů je v 15.45 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v neděli 31.8. v 10.00 hod. na hřišti soupeře v další mistr. utkání s družstvem Malenovic. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 30.8. v 10.00 hod. na hřišti soupeře v další mistrovské utkání s družstvem Holešova.Sraz všech hráček je v 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Richter,25. 8. 2014 8:30

FK Lužkovice-Želechovice "A" : SK Tlumačov - 2 : 1 ( Ronza J., Křepelka)

Racková : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 4:0

Žáci "A" : Sehradice - 6:0 ( Okál 3x, Šarman 2x, Novotný)

Žáci "B" : Kostelec - Odloženo

Přátelské utkání ženy:
FK Lužkovice-Želechovice "ženy" : Baťov - 1:2 ( Žalková )

Ždanov,25. 8. 2014 8:22

FK Lužkovice-Želechovice - SK Tlumačov 2:1 ( 2:1 )

Branky : J. Ronza, Křepelka – Máčala

Rozhodčí : Křenek – Badošek, Hamšík

FK Lužkovice-Želechovice:

Vala – Zámorský, Čala, Mičola, Ševčík, Škrabal, Polepil, Holý, Křepelka,J. Ronza, Turýn

Na střídání : Procházka, T. Ronza, Kovařík, Punčochář, Krajča

SK Tlumačov:

Škrabal – Barwig, Tyl, Duroň, Malý, Mudřík, Zálešák, Psota, Máčala, Sedlář, Jonášek J.

Na střídání : Mouka, Jonášek Z., Holub

Hosté začali zápas náporem, ale bez střeleckého zakončení. Domácí se postupně vymanili z tlaku a již v 10 minutě šli do vedení. Turýnovu střelu do šibenice vyboxoval brankář Škrabal a z následného rohového kopu J. Ronza zaznamenal první úspěch domácích -1:0. Hrálo se více ve středu hřiště a byli to opět domácí, kteří v 16 minutě po průniku obranou Křepelkou zvýšili na - 2:0. Hosté ve 20 minutě snížili z penalty za sražení pronikajícího útočníka. Střelecky byl úspěšný Máčala – 2:1. Hosté začali více tlačit, ale do konce poločasu se již nic podstatního nezměnilo. Ve druhém poločase to byli domácí, kteří mohli zvýšit své vedení. Pronikající J. Ronza obešel brankáře, ale jeho přihrávku na volného Turýna před prázdnou bránu posoudil rozhodčí jako ofsajd. Následnou šanci vyhlavičkoval obránce hostů z brankové čáry. Domácí hráči v této fázi utkání byli více aktivní, ale v samém závěru mohli inkasovat. Nejdříve Tyl přestřelil a minutu před koncem zachránil domácím tři body brankář Vala, který zlikvidoval samostatný únik Zálešáka.

Nekopové

admin,24. 8. 2014 20:32

Jste hnus okresního fotbalu v kraji!!!!!!

Re: Nekopové

Mařík,25. 8. 2014 7:47

Děkujeme za názor . Jenom upozorňuji už nehrajete okresní přebor ale krajskou soutěž .
Emoce k fotbalu patří ale nepodepsat se je ubohost a dopadá to na všechny slušné fanoušky Tlumačova .S pozdravem místopředseda Zdeněk Mařík

PROGRAM NA 23 - 24. 8. 2014

Albert,22. 8. 2014 6:01

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 24.8. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Tlumačova Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřiti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 23.8. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Rackové. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd

ŽÁCI - hrají v sobotu 23.8. ve 10.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Sehradic. Sraz všech hráčů je ve 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - mají volno

PROGRAM NA 16 - 17. 8. 2014

Albert,16. 8. 2014 6:35

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 16.8. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Sehradic.Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 17.8. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Lutoniny. Sraz všech hráčů je v 15.45 hod. na hřišti v Lužkovicích.

lužkovický válec

dr drozd,12. 8. 2014 12:47

tož už konečně mosím dojed fandit nedá sa furt prohrávat lůůůůůůžkovickýýýýýýýýýýý vááááááááálec