Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNÍ  ZPRÁVY  -  KOMENTÁŘE - PŘÍSPĚVKY
========================================
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PROGRAM NA 25.-26. 4. 2015

Albert,25. 4. 2015 7:05

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 25. 4. ve 16.00 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Veselé . Sraz všech hráčů je v 14.30hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 26.4. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Jaroslavice B .Sraz všech hráčů je ve 15.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Elšík Kamil

ŽÁCI - - hrají v neděli 26.4. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Újezdu. Sraz všech hráčů je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v neděli 26.4. ve 13.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Žalkovice .Sraz všech hráček je ve 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,15. 4. 2015 13:59

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice – FK Příluky 1:3 ( 1:2 )

Branky : J. Ronza – Machalíček, Pinkas, Kotík

Rozhodčí : Bělunek – Mičkal,Zubek.

Diváci : 220

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Jenček – Gajdůšek, Gruber, Čala, Mičola, Klimt, J. Ronza, Zámorský, Kučera, Polepil, Holý. Na střídání : Vala – T. Ronza, Rybák, Šuba, Turýn.

FK Příluky :

Pavel – Čelůstka, Kolínek, Machalíček, Strachoň, Janoš, Pinkas, Dederle, D.Zedníček, Nesvadba, K. Zedníček. Na střídání: Kotík, Frolek, Rosinec, Holásek.

V utkání ve kterém šlo oběma soupeřům o důležité body vzhledem k umístění v tabulce začali v místním derby před početnou diváckou kulisou lépe hosté. Již v 9 minutě vyrazil prudkou střelu brankář Jenček a z následujícího rohu nikým neobsazený Machalíček vstřelil první gól utkání – 0:1. Domácí se snahou o vyrovnání začali více útočit a vytvořili si několik šancí. Ve 28 minutě trefil Zámorský z trestného kopu břevno. Ve 31 minutě byl po průniku obranou ve velkém vápně faulovaný Holý. Hráč hostů Dederle byl vyloučen a domácí kopali penaltu. Střelu Zámorského vyrazil brankář Pavel, ovšem z dorážky trefil tentýž hráč pouze břevno prázdné brány. Hosté i v deseti podnikali protiútoky a byli úspěšní ve 39 minutě, když po kiksu obránce domácích šel z půli hřiště sám na golmana Pinkas a své sólo proměnil – 0:2. V závěru poločasu ještě vyboxoval Jenček prudkou střelu Janoše do šibenice. Domácí se branky přece jen dočkali, když Jakub Ronza v poslední minutě prošel obranou hostů a snížil na – 1:2. Ve druhém poločase byli hosté lepším mužstvem a svůj náskok ještě zvýšili v 60 minutě, kdy opět po hrubé chybě domácí obrany vstřelil střídající Kotík rozhodující branku utkání – 1:3. Zvítězila zkušenost hostujícího mužstva nad omlazeným celkem domácích.

PROGRAM NA 12. 4. 2015

Albert,12. 4. 2015 7:03

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 12.4. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Příluky .Sraz všech hráčů je ve 14.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 12.4. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem SK Zlín 1931. Sraz všech hráčů je v 14.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.

Referát z utkání I. B třídy skupiny B

Ždanov,31. 3. 2015 8:35

Referát z utkání I. B třídy skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice – TJ Sokol Sehradice 0:1 (0:0)

Branka : Zetek

Rozhodčí : Rovenský – Richter, Žáček

Diváci : 100

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Jenček – Gajdůšek, Škrabal, Mičola, Šuba, Gruber, Zámorský, Rybák, Holý, Polepil, Klimt.

Na střídání : Holík, Ronza J., Ronza T., Křepelka, Kučera, Novák.

TJ Sokol Sehradice :

Kupka – Holoubek, Krejčiřík, Žáček, Bahulík, Zavadil, Pavliš, Zetek, Mikel, Kraváček.

Na střídání : Čechmánek, Zerzan, Kovář, Blažek.

V prvním mistrovském utkání na perfektně připraveném terénu začali hosté náporem s několika střeleckými pokusy, které likvidoval výbornými zákroky brankář Jenček. Domácí oslabeni vlivem zranění o čtyři hráče základní sestavy se postupně vymanili z tlaku soupeře a vytvořili si několik slibných šancí. Tu největší ve 28 minutě neproměnil Holý, když z hranice malého vápna nepřekonal brankáře Kupku. Ve 34 minutě zahrozili opět hosté, kdy střelou z dálky trefili tyč domácích. Vše podstatné se odehrálo ve druhé půli. Nejdříve se do šance dostal Polepil, ale jeho hlavičku bravurně zlikvidoval Kupka. V 59 minutě zahrávali hosté rohový kop. Na centr nejvýš vyskočil Zetek a hlavou dal, jak se později ukázalo jedinou branku utkání. Domácí se v závěru utkání snažili o vyrovnání. Hlavička J. Ronzy skončila těsně nad břevnem hostujícího mužstva. Hráči Sehradic si taktickou hrou těsný výsledek pohlídali a hodně omlazený celek domácích fotbalově přehrávali.

PROGRAM NA 29. 3. 2015

Albert,28. 3. 2015 7:15

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 29. 3. v 15.00hod. na domácím hřišti úvodní mistrovské utkání jara s družstvem Sehradic .Sraz všech hráčů je ve 14.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

Zápis z výroční členské schůze FK Lužkovice-Želechovice

Ždanov,1. 2. 2015 10:32

Zápis z výroční členské schůze FK Lužkovice-Želechovice konané dne 24. ledna 2015 ve Sportklubu na hřišti.
Schůzi zahájil předseda Jiří Jurčák, který přivítal přítomné.
Program schůze :
1.- Seznámení s programem – provedl Miroslav Albert
2.- Volba mandátové a volební komise
Do mandátové komise byli zvoleni Jiří Ždanov a Josef Kaška, do volební komise Miroslav Albert a Vilém Talaš.
3.- Minutou ticha byla uctěna památka za zesnulé členy fotbalového klubu.
4.- Zpráva o činnosti
Trenéři jednotlivých družstev provedli podrobné zhodnocení sportovní činnosti v soutěžním ročníku 2013-14 a podzimní části ročníku 2014-15.
Za mládežnické celky Michal Novák.
Za družstvo žen Jakub Greguš.
Za „B“ mužstvo Zdeněk Richter mladší.
Za „A“ mužstvo odstupující trenér Ivo Světlík.
S rozsáhlou zprávou o činnosti fotbalového klubu za uplynulé volební období vystoupil předseda Jiří Jurčák. Poděkoval za práci stávajícímu výboru a nově zvoleným členům popřál hodně úspěchů do dalšího volebního období. Zhodnotil brigádnickou činnost při úpravě šaten, hřiště a celkového areálu. Provádí se přístavba šatny pro ženy. V kulturních a sportovních akcích to byly turnaj žen „ Ladies cup O pohár Podřevnicka“ a žákovský turnaj „Memoriál bratří Březíků“. Dále pořádání Dětského dne s Cestou do pohádky a hlavní akcí bylo pořádání VI. ročníku Pivních slavností. Výbor FK nebude posilovat celky dospělých drahými nákupy, ale bude stavět na vlastních odchovancích. Finanční prostředky na chod klubu je stále těžší sehnat a tak je nutno šetřit a opatrovat dresy, míče a ostatní vybavení. Poděkoval sponzorům za finanční a materiálovou pomoc, bez níž by fotbalový klub nemohl fungovat.
5.- Zpráva o hospodaření
Za nepřítomného ekonoma Michala Šubu seznámil přítomné předseda Jiří Jurčák. Vyúčtoval příjmy a výdaje za uplynulý rok, zvláštní pozornost věnoval vyúčtování VI. ročníku Pivních slavností a mandatorních nákladů pro chod FK.
6.- Diskuze
Karel Dolina nový trenér „A“ mužstva seznámil zúčastněné s činností žen, které jezdí na zápasy na vlastní náklady a co nejméně zatěžují pokladnu klubu. Ženy povede Jakub Greguš.
Michal Novák upozornil na skutečnost, že ve fotbalovém klubu chybí dorost. Žáci, kteří končí tak jsou posíláni na hostování do jiných okolních klubů. Předseda přijal tuto skutečnost a slíbil, že pokud bude dost hráčů tak se může dorost přihlásit.
Radim Masařík seznámil přítomné s kulturními akcemi v letošním roce v našem sportovním areálu.
Michal Ušela pozdravil naši schůzi jménem Sboru dobrovolných hasičů a poděkoval za spolupráci při jejich soutěžních a jiných akcích.
Jiří Ždanov navrhl uspořádání Memoriálu Miloše Nečase jako vzpomínku na bývalého vynikajícího hráče a funkcionáře. Dále upozornil na chybějící plakáty před nastávající sezónou.
Veronika Bystroňová poděkovala jménem družstva žen za pomoc výboru FK při soutěžních akcích a pozvala všechny na II. ročník turnaje „ Ladies cup O pohár Podřevnicka“, který bude v našem areálu probíhat 20.6.2015.
7.- Zpráva mandátové komise – přednesl Jiří Ždanov
Dnešní výroční členské schůze se zúčastnilo 46 členů a 2 hosté. Je to nadpoloviční většina a tím jsme usnášení schopní pro volbu nového výboru.
8.- Zpráva volební komise – přednesl Miroslav Albert
Navržení noví členové výboru, kteří byli následně jednohlasně zvoleni:
Jiří Jurčák, Miroslav Albert, Radim Masařík, Zdeněk Richter st., Kamil Elšík,
Zdeněk Richter ml., Radek Špendlík, Josef Kaška, Otakar Ronza, Michal Šuba, Michal Novák, Karel Dolina, Vilém Talaš, Aleš Jenček, Martin Ždanov
9.- Volba revizní komise – do revizní komise byli zvoleni Zdeněk Mařík a Jiří Ždanov
10.- Závěr – schůzi ukončil závěrečným slovem předseda Jiří Jurčák. Poděkoval místním spolkům za pomoc při pořádání kulturních akcí. Dále požádal všechny přítomné, aby v rámci svých možností svou prací přispěli na chod FK v tomto volebním období.
Po skončení bylo podáno občerstvení a dál pokračovala nezávazná diskuze mezi přítomnými členy a příznivci.V Lužkovicích 25.1.2015 zapsal : Jiří Ždanov

VÝROČNÍ ČLENSKÁ SCHŮZE

Albert,22. 1. 2015 18:30

Fotbalový klub FK LUŽKOVICE - ŽELECHOVICE
zve své členy a příznivce na VÝROČNÍ ČLENSKOU SCHŮZI,
která se koná v sobotu 24. 1. 2015 ve 15.00 hodin
ve SPORTCLUBU "NA HŘIŠTI" v Lužkovicích

Výbor FK LUŽKOVICE - ŽELECHOVICE

PROGRAM NA 8. 11. 2014

Albert,5. 11. 2014 10:24

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 8. 11. ve 13.30hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Slavičína B . Sraz všech hráčů je v 11.30hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

ŽÁCI - hrají v sobotu 8.11. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Bylnice. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

Výsledky mistrovských utkání

Richter,27. 10. 2014 14:20

FK Lužkovice-Želechovice "A":Tečovice - 1 : 0 ( Ronza J.)

FK Lužkovice-Želechovice "ženy":Žalkovice - 5:0 (3x Uhlířová, 2x Zeťková)

Žáci "A":Bratřejov - 2:1 (2x Záhořák)

Žáci "B":Trnava - 12:2 (5x Záhořák, 2x Okál, 2x Žůrek, 2x Novotný, Hubáček)

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

Ždanov,27. 10. 2014 8:49

Referát z u tkání I.B třída, skupiny B

FK Lužkovice – Želechovice - TJ Sokol Tečovice 1: 0 ( 1:0 )

Branka : J. Ronza

Rozhodčí : Ponížil - Karlík, Richter

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Vala – Ždanov, Čala, Mičola, Zámorský, Škrabal, Polepil, Holý, Křepelka, Turýn, J. Ronza. Na střídání : Novák, Čech, T. Ronza, Gruber, Holík, Jenček.

TJ Sokol Tečovice :

Křížek – Plachý, Družbík, Sedláček , Šnajdr, Pala, Bořuta, Chudárek, Ondík, Škarek, Kučera. Na střídání : Frkal, Vopatřil, Horsák.

Historicky nejvíc nepříjemným soupeřem domácích jsou hráči TJ Sokol Tečovice. Domácí se snahou toto prokletí překonat a konečně zvítězit začali s náporem. Již ve 3 minutě prověřil brankáře hostů Polepil střelou z dálky. Chvíli na to měl šanci po průniku Křepelka, své sólo však neproměnil. Hosté se zvedli herně a byl to boj ve středu hřiště, mnohdy se až jiskřilo od kopaček. Po střele Holého ve 40 minutě vykopával obránce hostů míč z brankové čáry. Domácí se branky přece jen dočkali. Nejdřív trefil hlavičkou spoje branky Holý, ale míč se odrazil k J. Ronzovi a ten prudkou střelou k tyči dal gól do šatny – 1:0. Druhý poločas hosté měli místy herní převahu, ale domácí brankář Vala své mužstvo dokázal vždy podržet. V závěru utkání byl vyloučen kapitán hostů Ondík za faul na pronikajícího útočníka Turýna. Domácí však tři vyložené šance T. Ronzy, Holého a Turýna nedokázali proměnit a nakonec byli rádi za získané vítězství, které jim přineslo tři dúležité body.

PROGRAM NA 25. - 26. 10. 2014

Albert,25. 10. 2014 6:52

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 26.10. ve 14.00 hod.na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Tečovic. Sraz všech hráčů je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.


ŽÁCI - hrají v sobotu 25.10. v 10.00 hod. na domácím hřišti další mistr. utkání s družstvem Bratřejova. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají sobotu 25.10. ve 14.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Žalkovic.Sraz všech hráček je ve 13.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Výsledky mistrovských utkání

Richter,22. 10. 2014 19:42

Malenovice : FK Lužkovice-Želechovice "A" - 1 : 2 (Ronza J., Turýn)

FK Lužkovice-Želechovice "B" : Neubuz - 2:1 (Holík, Pastyřík)

Nezdenice : FK Lužkovice-Želechovice "ženy" - 3:1 (Hughes)

Tečovice : Žáci "A" - 0:6 (3x Tkadlec, Hejtmánek, Novotný, Záhořák)

Příluky : Žáci "B" - 0:6 (4x Okál, Hejtmánek, Záhořák)

PROGRAM NA 18. - 19. 10. 2014

albert,17. 10. 2014 5:41

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 19.10. ve 14.00 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Malenovice. Sraz všech hráčů je v 12.30hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 18.10. ve 14.00 hod. na domácím hřišti odložené mistrovské utkání s družstvem Neubuze.Sraz všech hráčů je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v neděli 19.10. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Tečovice. Sraz všech hráčů je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 18.10. ve 10.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Nezdenice .Sraz všech hráček je ve 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Výsledky mistrovských utkání

Richter,16. 10. 2014 21:36

FK Lužkovice-Želechovice "A":Roštění - 2 : 1 (2x Ronza J.)

FK Lužkovice-Želechovice "B" : Lukov "B" - 2:1 (Holík, Albert)

FK Lužkovice-Želechovice "ženy":Babice - 9:0 (3x Strachoňová, 2x Hamalčíková, 2x Molová M., Zeťková, Matlachová)

Žáci "A":Bylnice - odloženo

Lukov:Žáci "B" - 2:1 (Novotný)

Dohrávka:
Žáci "A":Kašava - 4:1 (2x Novotný, Okál, Záhořák)

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

Ždanov,13. 10. 2014 10:14

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice - TJ Roštění 2:1 ( 0:0 )

Branky : J. Ronza 2 – Pumprla

Rozhodčí : Číž – Michalec, Richter

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Gruber, Čala, Mičola, Zámorský, Škrabal. Křepelka, Polepil, Procházka, Holý, J. Ronza. Na střídání : Turýn, T. Ronza, Novák, Jenček, Kovařík, Holík.

TJ Roštění :

Nevřela – Kytlica, Balner, Šidlo, Přívara, Vlkolenszki, Filandr, Škrabana, Zakopal, Jirsa, Pumprla. Na střídání : Skořinský, Teriaki, Navrátil.

Hra v prvním poločase se odehrávala více ve středu hřiště s několika pokusy se střelbou na obou stranách. Oba brankáři své mužstvo podrželi. Nejblíže měli možnost skórovat domácí ve 14 minutě když míč směřující již do brány ještě tečoval Škrabal hlavou, ale ke zděšení všech minul ze tří kroků prázdnou bránu. Vše podstatné se odehrálo ve druhém poločase. V 55 minutě J. Ronza přehodil hlavou vyběhnuvšího brankáře Nevřalu – 1:0. Hosté po hodině hry kontrovali Pumprlou, který srovnal skóre – 1:1. V 70 minutě se zaskvěl svým zákrokem domácí brankář Vala, který zlikvidoval sólo Zakopala. Domácí se v závěru utkání přece jen branky dočkali, když nejlepší střelec J. Ronza po samostatném průniku obranou zvýšil na 2:1.

Výsledky mistrovských utkání

Richter,8. 10. 2014 9:00

Těšnovice : FK Lužkovice-Želechovice "A" - 7 : 2 (Zámorský, Holý)

FK Lužkovice-Želechovice "B" : Neubuz - ukončeno 62. minuta pro nezpůsobilý terén za stavu 1:0

Březůvky : FK Lužkovice-Želechovice "ženy" - 1:3 (2x Rozsypalová, Hamalčíková)

Fryšták : Žáci "A" - 0:1 (Okál)

Žáci "B" - volno

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

Ždanov,29. 9. 2014 12:41

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice – Admira Hulín 1 : 2 ( 1:0 )

Branky : J. Ronza – Csomor, Kubo

Rozhodčí : Janča – Němec, Tureček

Divácj : 150

Sestavy mužstev :

Admira Hulín :

Hložek – Janda, Jurášek, Prokop, Kubo, Volrk, Spáčil, Csomor, Simerský M., Šenkyřík, Karamon. Na střídání : Adamík, Simerský R., Timan, Vajda.

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Gruber, Čala, Ždanov, Mičola, Zámorský, Škrabal, Polepil, Holý, Turýn, Ronza J., Na střídání : Langer, Ronza T., Křepelka, Procházka, Punčochář.

Zápas o body mezi soupeři ze středu tabulky začal poněkud opatrně, ale bez vypracovaných brankových šancí na obou stranách. Po půlhodině hry se ve skrumáži před brankou hostí nejlépe orientoval domácí střelec J. Ronza, který poslal Lužkovice do vedení – 1:0. Tlak domácích pokračoval, ale šance Polepila, který překopl prázdnou bránu zůstala nevyužita. V závěru poločasu střílel Holý, ale obránce hostů vykopl míč takřka z brankové čáry. Ve druhé půli domácí přenechali iniciativu hostům, kteří po kopu z trestňáku trestali Csomorem – 1:1. Hosté v této fázi utkání přehrávali domácí po všech stránkách. Výsledkem převahy bylo zvýšení na 2:1, když po průniku obranou skóroval Kubo. V závěru utkání se domácí se snahou o vyrovnání dostali do několika šancí, ale opět bez střeleckého úspěchu. Když střelu J. Ronzy znovu vykopl obránce Admiry z brankové čáry museli domácí zpytovat svědomí nad ztrátou tří bodů.

Re: Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

Petr Kolaja,4. 10. 2014 10:10

Bohužel musím říct že body hostu byly naprosto zasloužené moc jsme toho nepředvedly-nevadí jedeme dál

PROGRAM NA 4. - 5. 10. 2014

Albert,2. 10. 2014 13:54


I.MUŽSTVO – hraje v neděli 5.10. v 15.00 hod.na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Těšňovice. Sraz všech hráčů je v 13.00hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 4.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Neubuze.Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v sobotu 4.10. ve 13.00 hod. na hřišti soupeře další mistr. utkání s družstvem Fryštáku. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v neděli 5.10. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Březůvek.Sraz všech hráček je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Výsledky mistrovských utkání

Richter,29. 9. 2014 13:52

FK Lužkovice-Želechovice "A" : Admira Hulín - 1 : 2 (Ronza J.)

Vlčková : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 2:3 (Holík 2x, Slavík)

FK Lužkovice-Želechovice "ženy" : Březnice - 2:1 (2x Uhlířová)

Žáci "A" : Kašava - odloženo

Kostelec : Žáci "B" - 2:3p (nehlášeno)

dohrávka
Žáci "B" : Příluky - 3:1 (Hubáček, Hejtmánek, Reif)