Přehled komentářů

PROGRAM NA 23 - 24. 8. 2014

Albert,22. 8. 2014 6:01

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 24.8. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Tlumačova Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřiti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 23.8. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Rackové. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd

ŽÁCI - hrají v sobotu 23.8. ve 10.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Sehradic. Sraz všech hráčů je ve 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - mají volno

PROGRAM NA 16 - 17. 8. 2014

Albert,16. 8. 2014 6:35

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 16.8. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Sehradic.Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 17.8. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Lutoniny. Sraz všech hráčů je v 15.45 hod. na hřišti v Lužkovicích.

lužkovický válec

dr drozd,12. 8. 2014 12:47

tož už konečně mosím dojed fandit nedá sa furt prohrávat lůůůůůůžkovickýýýýýýýýýýý vááááááááálec

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,12. 8. 2014 9:10

FK Lužkovice-Želechovice - TVD Slavičín „B“ 0 : 3 ( 0 : 3 )

Branky : Ocelík, Chovanec, Šála

Rozhodčí : Michalec – Ambroz, Richter

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Gruber, Čala, Mičola, Polepil, Zámorský, Křepelka, T. Ronza, Turýn, Bařina, J. Ronza.

Střídání : Novák, Ševčík, Kovařík, Holík

TVD Slavičín „ B „:

Výpušťák – Fojtík, Bureš, Dolina, Ocelík, Šebák, Neuman, Sochora, Šála, Mezírka, Chovanec.

Střídání : Pavelka

Zápas začal náporem domácích, ale bez gólového zakončení. Hosté se postupně vymanili z tlaku domácích a ze zabezpečené obrany vyráželi k nebezpečným protiútokům. V 8 minutě fauloval na hranici velkého vápna domácí brankář Vala pronikajícího útočníka hostů a nařízenou penaltu proměnil Ocelík – 0 :1. Domácí se snahou o vyrovnání otevřeli hru, ale byli to opět hosté, kteří po hrubé chybě obrany ve 12 minutě Chovancem zvýšili na - 0:2. Hráči Slavičína si snadné vedení pohlídali, hráli na jistotu a hlavně ve středu hřiště domácí snadno přehrávali. Ve 35 minutě opět po chybě domácí obrany vyraženou střelu brankáře Valy snadno uklidil do sítě Šála – 0:3. Ve druhém poločase zmar domácích pokračoval, když Polepil neproměnil nařízenou penaltu. Hosté si taktickou hrou svůj náskok udrželi a ještě několik nebezpečných střel musel krýt brankář Vala.

PROGRAM NA 9-10. 8. 2014

Albert,8. 8. 2014 10:17

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 10.8. v 16.30 hod. na domácím hřišti úvodní
mistrovské utkání podzimu s družstvem Slavičína "B" Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 9.8. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lukova B. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,15. 6. 2014 19:40

FK Lužkovice-Želechovice – FC Malenovice 3:1 ( 2:1 )

Branky : Gruber 2, Turýn – Zbranek

Rozhodčí : Kubíček – Matucha. Polách

Diváci : 130

Vala – Gruber, Langer, Čala, Mičola, Zámorský, Křepelka, Polepil, Holý, J. Ronza, Turýn. Střídali : T.Ronza, Ševčík, Novák, Ždanov

FC Malenovice :

Mňaček – Votava, Zbranek, Gazda, Rosinec, Bartoň, Malota, Torma, Kovaříček, Brázda, Struška. Střídali : Gerych, Zahnaš.

Domácí začali utkání tradičním náporem a již v 7 minutě otevřel skóre po nacvičeném signálu a přesné rozehrávce od J. Ronzy Gruber -1:0. Hosté mohli brzy srovnat, ale střela Kovaříčka skončila na břevně Valovy branky. Ve 14 minutě se střelecky opět prosadil Gruber a přesnou střelou k tyči zvýšil na 2:0.

Domácí zřejmě uspokojeni dvoubrankovým vedením přenechali iniciativu hostujícímu mužstvu. Ti ve 24 minutě snížili na 2:1 Zbrankem krásnou střelou do šibenice. Do konce poločasu se hrálo více ve středu hřiště s několika střeleckými pokusy na obou stranách, ale bez výsledného efektu. Totéž pokračovalo i ve druhém poločase. Těsně před koncem zápasu pronikl obranou hostů J. Ronza, nastřelil tyč a dobíhající Turýn zvýšil na konečných 3:1.

PROGRAM NA 7-8. 6. 2014

Albert,6. 6. 2014 21:17

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 8.6. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Skaštice. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod.na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – má volno

ŽÁCI - hrají v neděli 8.6. ve 13.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je ve 12.45 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - hrají v neděli 8.6. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Kroměříže.Sraz všech hráček je v
15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

OPRAVA PROGRAMU NA 1.6.2014

Albert,30. 5. 2014 14:24

ŽENY - hrají neděli 1.6. v 13.00 hod. na hřišti soupeře v další mistrovské utkání s družstvem Holešova.Sraz všech hráček je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

PROGRAM NA 31.5 -1. 6. 2014

Albert,29. 5. 2014 20:02

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 1.6. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Slavičína "B" Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 31.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Bratřejova. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 1.6.ve 10.15 hod. na hřišti soupeře v další mistr. utkání s družstvem Hvozdné. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - hrají sobotu 31.5. v 15.30 hod. na hřišti soupeře v další mistrovské utkání s družstvem Holešova.Sraz všech hráček je v 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

PROGRAM NA 24- 25. 5. 2014

Albert,23. 5. 2014 22:11

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 25.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem V.Otrokovice B.Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 24.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Paseky B. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v neděli 25.5. ve 13.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Štípy. Sraz všech hráčů je ve 12.45 hod. na hřišti v Lužkovicích.

fota mužstva žen s popisy jmen

Zdeněk Hanke,21. 5. 2014 10:47

Zdravím Vás všechny a chtěl bych poprosit o zaslání foto mužstva žen s popisy jmen,kdy a odkud,Jsou.Použili bychom je s Vašim svolením do knihy o historii kopané žen od roku 1936.Pokud máte zájem o spolupráci,prosím zašlete fota.Slíbil mi je již dříve pan Dolina,ale nějak asi na mne zapomněl,nevím? vše na: zdehanke@seznam.cz Zdeněk Hanke 725 827 122

Výsledky mistrovských utkání

Richter,19. 5. 2014 17:38

FK Lužkovice-Želechovice "A" : Těšnovice - 1 : 2 ( Turýn)

FC Vizovice : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 2:3 (Hamšík, Kovařík, Procházka)

Babice : FK Lužkovice-Želechovice "ženy" - 2:5 ( Bystroňová, Franková, N. Ševčíková, Bobálová, Gerychová )

"Dorost" : SK Vizovice - 5:2 (Hoferek, Večeřa, Ries, Bednařík, Čoček)

Příluky : FK Lužkovice-Želechovice "žáci" - nehráno pro nezpůsobilý terén

Ždanov,19. 5. 2014 17:35

FK Lužkovice-Želechovice - TJ Těšnovice 1:2 (0:2)

Branky : Turýn – Pluhař, Bartošek

Rozhodčí : Křenek – Skalický, Zubek ; delegát - Hubál

Diváci : 150

Sestavy :

FK Lužkovice-Želechovice

Jenček – Langer, Čala, Ždanov, Zámorský, Škrabal, Mičola, Gruber, Polepil, Holý,

Turýn.

Na střídání : Vala, Křepelka, Ševčík, Novák, Holík,Ronza T.

TJ Těšnovice

Valoušek – Kunc, Bartůšek O., Bartošek , Chalupa, Černý, Matuška,Šojdr, Petrůsek, Pluhař,

Slováček.

Na střídání : Pochylý, Štěpánů, Židlík, Novotný, Zikmund, Maceja.

Utkání začalo v rychlém tempu s několika střeleckými pokusy na obou stranách, které s přehledem řešili oba gólmani. Hrálo se nahoru dolů a mladé mužstvo Těšnovic mělo místy optickou převahu. Vše podstatné se událo v závěru prvního poločasu. Ve 40 minutě se po samostatném průniku obranou hostů dostal do šance Holý, ale brankáře Valouška nepřekonal. Takřka z protiútoku se po centru a zaváhání domácí obrany hlavou trefil Pluhař a hosté šli do vedení - 0:1. Ve 44 minutě střelou k tyči zvýšil hostující Bartošek na 0:2. Ve druhém poločase se domácí vrhli do útoku s cílem vyrovnat. V 60 minutě se domácí dočkali, když vyraženou střelu dorazil do sítě Turýn – 1:2. Dále se dostávali do slibných šancí, ale největší šanci T. Ronzy zlikvidoval brankář hostů. Naopak Těšnovice z rychlých protiútoků několikrát ohrozily branku domácích. Na výsledku se již nic nezměnilo a hosté si odvezli za bojovný výkon tři body.

PROGRAM NA 17- 18. 5. 2014

Albert,14. 5. 2014 21:27

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 18.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Těšnovice. Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře v Zádveřicích další mistrovské utkání s družstvem FC Vizovice. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 18.5. ve 10.00 hod. na hřišti soupeře v další mistrovské utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - hrají neděli 18.5. v 15.00 hod. na hřišti soupeře v další mistrovské utkání s družstvem Babice. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

PROGRAM NA 8-11. 5. 2014

Albert,7. 5. 2014 20:36

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 11.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Admiry Hulín. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 10.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají ve čtvrtek 8. 5. ve 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Štípy.Sraz všech hráčů je v 9.00 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.
ŽÁCI - hrají v neděli 11.5. ve 13.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je ve 12.45 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - hrají v neděli 11.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Nezdenic. Sraz všech hráček je v

Richter,5. 5. 2014 21:53

Jaroslavice: FK Lužkovice-Želechovice "A" - 2 : 0

FK Lužkovice-Želechovice "B" : SK Vizovice "B" - 1:4 (Liška)

FK Lužkovice-Želechovice "ženy" : SK Baťov 1930 - 4:0 ( Bystroňová, Brzósková, N. Ševčíková, vlastní )

"Dorost" : Fryšták - 5:2 (Klečka 3x, Hoferek, Dlabaja)

PROGRAM NA 3-4. 4. 2014

Albert,2. 5. 2014 14:20

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 3.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Jaroslavic. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 3.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Vizovice B. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích

ŽÁCI - mají volno

ŽENY - hrají v neděli 4.5. v 16.30hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Baťova. Sraz všech hráček je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Richter,28. 4. 2014 9:11

FK Lužkovice-Želechovice "A" : Březnice - 2 : 0 ( Holý, Ronza J.)

Veselá "B" : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 3:2 (Novák, Holík)

Valašské Klobouky : FK Lužkovice-Želechovice "ženy" - 1:1 ( Franková )

FK Lužkovice-Želechovice "žáci" : Kostelec - 9:2 (3x Hejtmánek D. , 2x Tichý, 2x Matlach, Franková , Novotný)

Spytihněv : "Dorost" - 2:0

PROGRAM NA 27. 4. 2014

Albert,24. 4. 2014 10:16

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 27.4. v 16.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 26.4. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Veselé "B". Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 27.4. ve 13.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Kostelce. Sraz všech hráčů je ve 12.45 hod. na hřišti v Lužkovicích. .

ŽENY - hrají v sobotu 26.4. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Val.Klobouk. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Richter,22. 4. 2014 19:31

Příluky : FK Lužkovice-Želechovice "A" - 3 : 1 ( Ševčík )
FK Lužkovice-Želechovice "ženy" : SK Březůvky - 4:1 ( Ševčíková Nela 2x, Strachoňová, Franková )
Lukov :FK Lužkovice-Želechovice "žáci" - 1:3 (Hejtmánek, Špendlík , Novotný)