Přidat komentář

Přehled komentářů

OPRAVA PROGRAMU NA 1.6.2014

Albert,30. 5. 2014 14:24

ŽENY - hrají neděli 1.6. v 13.00 hod. na hřišti soupeře v další mistrovské utkání s družstvem Holešova.Sraz všech hráček je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

PROGRAM NA 31.5 -1. 6. 2014

Albert,29. 5. 2014 20:02

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 1.6. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Slavičína "B" Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 31.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Bratřejova. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 1.6.ve 10.15 hod. na hřišti soupeře v další mistr. utkání s družstvem Hvozdné. Sraz všech hráčů je v 9.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - hrají sobotu 31.5. v 15.30 hod. na hřišti soupeře v další mistrovské utkání s družstvem Holešova.Sraz všech hráček je v 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

PROGRAM NA 24- 25. 5. 2014

Albert,23. 5. 2014 22:11

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 25.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem V.Otrokovice B.Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 24.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Paseky B. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v neděli 25.5. ve 13.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Štípy. Sraz všech hráčů je ve 12.45 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - mají volno

fota mužstva žen s popisy jmen

Zdeněk Hanke,21. 5. 2014 10:47

Zdravím Vás všechny a chtěl bych poprosit o zaslání foto mužstva žen s popisy jmen,kdy a odkud,Jsou.Použili bychom je s Vašim svolením do knihy o historii kopané žen od roku 1936.Pokud máte zájem o spolupráci,prosím zašlete fota.Slíbil mi je již dříve pan Dolina,ale nějak asi na mne zapomněl,nevím? vše na: zdehanke@seznam.cz Zdeněk Hanke 725 827 122

Výsledky mistrovských utkání

Richter,19. 5. 2014 17:38

FK Lužkovice-Želechovice "A" : Těšnovice - 1 : 2 ( Turýn)

FC Vizovice : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 2:3 (Hamšík, Kovařík, Procházka)

Babice : FK Lužkovice-Želechovice "ženy" - 2:5 ( Bystroňová, Franková, N. Ševčíková, Bobálová, Gerychová )

"Dorost" : SK Vizovice - 5:2 (Hoferek, Večeřa, Ries, Bednařík, Čoček)

Příluky : FK Lužkovice-Želechovice "žáci" - nehráno pro nezpůsobilý terén

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,19. 5. 2014 17:35

FK Lužkovice-Želechovice - TJ Těšnovice 1:2 (0:2)

Branky : Turýn – Pluhař, Bartošek

Rozhodčí : Křenek – Skalický, Zubek ; delegát - Hubál

Diváci : 150

Sestavy :

FK Lužkovice-Želechovice

Jenček – Langer, Čala, Ždanov, Zámorský, Škrabal, Mičola, Gruber, Polepil, Holý,

Turýn.

Na střídání : Vala, Křepelka, Ševčík, Novák, Holík,Ronza T.

TJ Těšnovice

Valoušek – Kunc, Bartůšek O., Bartošek , Chalupa, Černý, Matuška,Šojdr, Petrůsek, Pluhař,

Slováček.

Na střídání : Pochylý, Štěpánů, Židlík, Novotný, Zikmund, Maceja.

Utkání začalo v rychlém tempu s několika střeleckými pokusy na obou stranách, které s přehledem řešili oba gólmani. Hrálo se nahoru dolů a mladé mužstvo Těšnovic mělo místy optickou převahu. Vše podstatné se událo v závěru prvního poločasu. Ve 40 minutě se po samostatném průniku obranou hostů dostal do šance Holý, ale brankáře Valouška nepřekonal. Takřka z protiútoku se po centru a zaváhání domácí obrany hlavou trefil Pluhař a hosté šli do vedení - 0:1. Ve 44 minutě střelou k tyči zvýšil hostující Bartošek na 0:2. Ve druhém poločase se domácí vrhli do útoku s cílem vyrovnat. V 60 minutě se domácí dočkali, když vyraženou střelu dorazil do sítě Turýn – 1:2. Dále se dostávali do slibných šancí, ale největší šanci T. Ronzy zlikvidoval brankář hostů. Naopak Těšnovice z rychlých protiútoků několikrát ohrozily branku domácích. Na výsledku se již nic nezměnilo a hosté si odvezli za bojovný výkon tři body.

PROGRAM NA 17- 18. 5. 2014

Albert,14. 5. 2014 21:27

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 18.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Těšnovice. Sraz všech hráčů je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře v Zádveřicích další mistrovské utkání s družstvem FC Vizovice. Sraz všech hráčů je v 15.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 18.5. ve 10.00 hod. na hřišti soupeře v další mistrovské utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - hrají neděli 18.5. v 15.00 hod. na hřišti soupeře v další mistrovské utkání s družstvem Babice. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

PROGRAM NA 8-11. 5. 2014

Albert,7. 5. 2014 20:36

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 11.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Admiry Hulín. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 10.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají ve čtvrtek 8. 5. ve 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Štípy.Sraz všech hráčů je v 9.00 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.
ŽÁCI - hrají v neděli 11.5. ve 13.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je ve 12.45 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽENY - hrají v neděli 11.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Nezdenic. Sraz všech hráček je v
15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Richter,5. 5. 2014 21:53

Jaroslavice: FK Lužkovice-Želechovice "A" - 2 : 0

FK Lužkovice-Želechovice "B" : SK Vizovice "B" - 1:4 (Liška)

FK Lužkovice-Želechovice "ženy" : SK Baťov 1930 - 4:0 ( Bystroňová, Brzósková, N. Ševčíková, vlastní )

"Dorost" : Fryšták - 5:2 (Klečka 3x, Hoferek, Dlabaja)

PROGRAM NA 3-4. 4. 2014

Albert,2. 5. 2014 14:20

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 3.5. v 16.30 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Jaroslavic. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 3.5. v 16.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Vizovice B. Sraz všech hráčů je v 16.00 hod. na hřišti v Lužkovicích

ŽÁCI - mají volno

ŽENY - hrají v neděli 4.5. v 16.30hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Baťova. Sraz všech hráček je v 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Richter,28. 4. 2014 9:11

FK Lužkovice-Želechovice "A" : Březnice - 2 : 0 ( Holý, Ronza J.)

Veselá "B" : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 3:2 (Novák, Holík)

Valašské Klobouky : FK Lužkovice-Želechovice "ženy" - 1:1 ( Franková )

FK Lužkovice-Želechovice "žáci" : Kostelec - 9:2 (3x Hejtmánek D. , 2x Tichý, 2x Matlach, Franková , Novotný)

Spytihněv : "Dorost" - 2:0

PROGRAM NA 27. 4. 2014

Albert,24. 4. 2014 10:16

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 27.4. v 16.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Březnice. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 26.4. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Veselé "B". Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 27.4. ve 13.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Kostelce. Sraz všech hráčů je ve 12.45 hod. na hřišti v Lužkovicích. .

ŽENY - hrají v sobotu 26.4. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Val.Klobouk. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel

Richter,22. 4. 2014 19:31

Příluky : FK Lužkovice-Želechovice "A" - 3 : 1 ( Ševčík )
FK Lužkovice-Želechovice "ženy" : SK Březůvky - 4:1 ( Ševčíková Nela 2x, Strachoňová, Franková )
Lukov :FK Lužkovice-Želechovice "žáci" - 1:3 (Hejtmánek, Špendlík , Novotný)

PROGRAM NA 20. 4. 2014

Albert,20. 4. 2014 7:20

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 20.4. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Přílukách. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – má volno

ŽÁCI - hrají v neděli 20. 4. ve 13.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.

ŽENY - hrají v neděli 20.4. v 16.00 hod. na domácím hřišti úvodní
mistrovské utkání jara s družstvem Březůvek. Sraz všech hráček je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Richter,16. 4. 2014 20:15

FK Lužkovice-Želechovice "A" : TJ Roštění - 1 : 2 ( Holý )
Neubuz : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 9:0
FK Lužkovice-Želechovice "žáci" : Hvozdná - 7:3 (Tichý 4x, Špendlík 2x, Novotný)

Ždanov,16. 4. 2014 20:10

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Roštění 1 : 2 ( 0:2 )

Branky : Holý – Kovalda, Zapletal V.

Rozhodčí : Karlík – Štěpánek, Richter

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Mičola, Čala, Ždanov, Zámorský, Křepelka, Škrabal, Holý, Ronza T.,

Turýn, Ronza J.

Na střídání : Langer, Gruber, Polepil, Jenček.

TJ Roštění :

Nevřala – Zapletal V., Kovalda, Šidlo, Přikryl, Paštěka, Flandr, Zapletal R., Škrabana, Zakopal, Jirsa.

Na střídání : Kováč, Skořínský, Tenaki, Vikolenszki

Utkání začala obě mužstva v rychlém tempu s několika střeleckými pokusy na obou stranách. Největší šanci domácího J. Ronzy zlikvidoval ve 12 minutě brankář hostů. Hosté udeřili v 15 minutě, když pronikl obranou Zakopal a jeho centr zužitkoval střelou k tyči nabíhající Kovalda. Opět se hrálo nahoru, dolů s mírnou převahou hostujícího celku. Ve 21 minutě zvýšil po kopu z rohu hlavou Zapletal na 2:0. V závěru prvního poločasu mohli domácí snížit, ale střelu Holého z brankové čáry vykopl obránce hostů. Z následného rohového kopu pálil Škrabal jen do brankáře Nevřaly.

Druhý poločas se již hrál podle not domácího celku s množstvím vyložených šancí, které domácí nedokázali využít. Hosty podržel brankář Nevřala, kterého překonal až Holý v 75 minutě. Drtivý nápor domácích v závěru utkání kdy se hrálo před brankou hostů domácím vyrovnání nepřinesl. V 85 minutě Škrabana vykopl míč z prázdné brány a v poslední minutě utkání Jakub Ronza trefil jen tyč bezbranného brankáře hostů.

PROGRAM NA 12. 4. 2014

Albert,12. 4. 2014 5:59

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 13.4. v 16.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Roštění. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 13.4. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Neubuze. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 13.4. ve 13.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Hvozdné. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod na hřišti v Lužkovicích. .

fota mužstva žen

Zdeněk Hanke,10. 4. 2014 11:04

Zdravím Vás a chtěl jsem poprosit o zaslání foto mužstva žen s popisy jmen,použili bychom s Vašim svolením do knihy o historii kopané žen.Děkuji za Vaši případnou spolupráci Z.Hanke zdehanke@seznam.cz 725 827 122

Ždanov,31. 3. 2014 10:27

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Tečovice 0 : 2 ( 0:0 )

Branky : Pala, Šnajdr Vl.

Rozhodčí : Dokoupil – Volek, Kovařčík

Diváci : 200

Sestavy :

TJ Sokol Tečovice :

Kristek – Plachý, Družbík, Pala, Bořuta, Chudárek, Ondík, Škarek, Frkal, Horsák, Šnajdr Zd.

Na střídání : Dorazim, Šnajdr Vl., Řiháček, Křížek.

Vala – Langer, Čala, Mičola, Ždanov, Zámorský, Ševčík, Škrabal, Holý,

Na střídání : Jenček, Novák, Křepelka, Ronza T., Gruber.

Utkání před početnou diváckou kulisou začala obě mužstva pěkně zostra. Hra probíhala více ve středu hřiště s řadou nepřesností na obou stranách.
Domácí se dostali do slibné šance v 16 minutě, ale Ronza v pádu těsně překopl branku hostů. Tečovičtí zahrozili ve 22 minutě střelou do tyče. Gól do šatny mohl dát Ronza, ale svůj průnik obranou zakončil střelou těsně vedle.
Totéž si zopakoval ihned po zahájení druhého poločasu, kdy vyběhnuvšího brankáře Kristka přehodil, ale míč přeletěl prázdnou bránu hostů. Opět se
potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš. V 60 minutě po chybě obránce domácích se trefil Pala - 0:1. Domácí se snahou o vyrovnání otevřeli hru, ale hosté svým pohybem a bojovností jim moc šancí nedopřávali. Naopak v 70 minutě střídající Vl. Šnajdr střelou z voleje zvýšil na – 0:2 .Domácí mohli snížit z penalty, ale střelu J. Ronzy brankář Kristek zneškodnil.Další šancí domácích bylo nastřelení břevna Křepelkou a těsně před koncem utkání ještě z otočky střílel J. Ronza ale jen do brankáře hostů.