Přehled komentářů

PROGRAM NA 20. 4. 2014

Albert,20. 4. 2014 7:20

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 20.4. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Přílukách. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – má volno

ŽÁCI - hrají v neděli 20. 4. ve 13.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.

ŽENY - hrají v neděli 20.4. v 16.00 hod. na domácím hřišti úvodní
mistrovské utkání jara s družstvem Březůvek. Sraz všech hráček je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Výsledky mistrovských utkání

Richter,16. 4. 2014 20:15

FK Lužkovice-Želechovice "A" : TJ Roštění - 1 : 2 ( Holý )
Neubuz : FK Lužkovice-Želechovice "B" - 9:0
FK Lužkovice-Želechovice "žáci" : Hvozdná - 7:3 (Tichý 4x, Špendlík 2x, Novotný)

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,16. 4. 2014 20:10

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Roštění 1 : 2 ( 0:2 )

Turýn, Ronza J.

Na střídání : Langer, Gruber, Polepil, Jenček.

TJ Roštění :

Nevřala – Zapletal V., Kovalda, Šidlo, Přikryl, Paštěka, Flandr, Zapletal R., Škrabana, Zakopal, Jirsa.

Na střídání : Kováč, Skořínský, Tenaki, Vikolenszki

Utkání začala obě mužstva v rychlém tempu s několika střeleckými pokusy na obou stranách. Největší šanci domácího J. Ronzy zlikvidoval ve 12 minutě brankář hostů. Hosté udeřili v 15 minutě, když pronikl obranou Zakopal a jeho centr zužitkoval střelou k tyči nabíhající Kovalda. Opět se hrálo nahoru, dolů s mírnou převahou hostujícího celku. Ve 21 minutě zvýšil po kopu z rohu hlavou Zapletal na 2:0. V závěru prvního poločasu mohli domácí snížit, ale střelu Holého z brankové čáry vykopl obránce hostů. Z následného rohového kopu pálil Škrabal jen do brankáře Nevřaly.

Druhý poločas se již hrál podle not domácího celku s množstvím vyložených šancí, které domácí nedokázali využít. Hosty podržel brankář Nevřala, kterého překonal až Holý v 75 minutě. Drtivý nápor domácích v závěru utkání kdy se hrálo před brankou hostů domácím vyrovnání nepřinesl. V 85 minutě Škrabana vykopl míč z prázdné brány a v poslední minutě utkání Jakub Ronza trefil jen tyč bezbranného brankáře hostů.

PROGRAM NA 12. 4. 2014

Albert,12. 4. 2014 5:59

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 13.4. v 16.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Roštění. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 13.4. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Neubuze. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 13.4. ve 13.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Hvozdné. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod na hřišti v Lužkovicích. .

ŽENY - mají volno

fota mužstva žen

Zdeněk Hanke,10. 4. 2014 11:04

Zdravím Vás a chtěl jsem poprosit o zaslání foto mužstva žen s popisy jmen,použili bychom s Vašim svolením do knihy o historii kopané žen.Děkuji za Vaši případnou spolupráci Z.Hanke zdehanke@seznam.cz 725 827 122

Ždanov,31. 3. 2014 10:27

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Tečovice 0 : 2 ( 0:0 )

Branky : Pala, Šnajdr Vl.

Rozhodčí : Dokoupil – Volek, Kovařčík

Diváci : 200

Sestavy :

TJ Sokol Tečovice :

Kristek – Plachý, Družbík, Pala, Bořuta, Chudárek, Ondík, Škarek, Frkal, Horsák, Šnajdr Zd.

Na střídání : Dorazim, Šnajdr Vl., Řiháček, Křížek.

Vala – Langer, Čala, Mičola, Ždanov, Zámorský, Ševčík, Škrabal, Holý,

Na střídání : Jenček, Novák, Křepelka, Ronza T., Gruber.

Utkání před početnou diváckou kulisou začala obě mužstva pěkně zostra. Hra probíhala více ve středu hřiště s řadou nepřesností na obou stranách.
Domácí se dostali do slibné šance v 16 minutě, ale Ronza v pádu těsně překopl branku hostů. Tečovičtí zahrozili ve 22 minutě střelou do tyče. Gól do šatny mohl dát Ronza, ale svůj průnik obranou zakončil střelou těsně vedle.
Totéž si zopakoval ihned po zahájení druhého poločasu, kdy vyběhnuvšího brankáře Kristka přehodil, ale míč přeletěl prázdnou bránu hostů. Opět se
potvrdilo pravidlo nedáš – dostaneš. V 60 minutě po chybě obránce domácích se trefil Pala - 0:1. Domácí se snahou o vyrovnání otevřeli hru, ale hosté svým pohybem a bojovností jim moc šancí nedopřávali. Naopak v 70 minutě střídající Vl. Šnajdr střelou z voleje zvýšil na – 0:2 .Domácí mohli snížit z penalty, ale střelu J. Ronzy brankář Kristek zneškodnil.Další šancí domácích bylo nastřelení břevna Křepelkou a těsně před koncem utkání ještě z otočky střílel J. Ronza ale jen do brankáře hostů.

FK Lužkovice-Želechovice : TJ Kovo Beluša

Richter,24. 3. 2014 16:48

V neděli 23.3.2014 sehrálo družstvo žen přátelské utkání proti druholigovému slovenskému celku TJ Kovo Beluša. Utkání skončilo výsledkem 1:1.
Sestavy:

FK Lužkovice-Želechovice:
Cedidlová, Ševčíková N., Rozsypalová, Zeťková, Matlachová, Hughes, Bystroňová, Bobálová, Ševčíková P., Hamalčíková, Strachoňová - Halová, Gerychová, Franková.
Trenéři: Dolina, Greguš

TJ Kovo Beluša:
Badzgoňová, Strapáčová, Ignáciková, Pavúčková, Pilarová-Řeháková, Šuliková, Loduhová, Jungová, Králová, Šešová, Kasenčáková
Trenérka: Vričanová
Vedoucí družstva: Šulík

Výsledky přátelských utkání

Richter,24. 3. 2014 16:40

Lužkovice-Želechovice:Nezdenice - 0:3 (hřiště Lípa)
Veselá:Lužkovice-Želechovice - 3:0

Zdeněk Hanker,23. 1. 2014 12:37

Zdravím Vás a chtěl bych poprosit o zaslání společných foto mužstva fotbalistek,použili bychom s Vašim svolením do knihy o historii kopané žen od roku 1934.Pokud máte zájem aby i Vaše dvčata se v knize našla,prosím o spolupráci.Z.Hanke

Zápis z výroční členské schůze FK Lužkovice-Želechovice

Ždanov,22. 1. 2014 18:22

konané dne 18.1.2014 ve Sportklubu na hřišti

1 – Zahájení

Schůzi zahájil předseda FK Jiří Jurčák, který přivítal přítomné hosty, členy,sponzory a příznivce našeho klubu. Zvláště pak přivítal nejstaršího žijícího člena pana Stanislava Březíka, který oslavil v loňském roce 85 narozeniny a patřil vždy k obětavým funkcionářům FK.

Potom se ujal slova jednatel klubu Miroslav Albert, který seznámil přítomné s programem dnešní schůze.

2 – Uctění památky zesnulých členů FK

3 – Volba mandátové komise

členové mandátové komise byli zvoleni Zdeněk Richter st. a Jiří Ždanov.

4 – Zpráva o činnosti FK za uplynulý rok

Předseda FK Jiří Jurčák v obsáhlé zprávě velmi podrobně seznámil přítomné
s činností našeho klubu za uplynulé období. Kromě herních úspěchů jednotlivých mužstev vyzvedl součinnost s Komisí místní části Lužkovice a
obcí Želechovice, bez jejichž pomoci by se nepodařilo provést rekonstrukci šaten a venkovních prostor pro pořádání kulturních akcí v letním období.

Připomněl oslavy 70 let založení fotbalu v Lužkovicích, Dětský den, Pohádkový les pro děti, taneční zábavy a hlavně naši největší akci – Pivní slavnosti.

Zdůraznil však, že nám v této složité době nikdo zadarmo nic nedá a že se sami svým úsilím musíme snažit o rozkvět našeho Fotbalového klubu.

Poděkoval všem dobrovolným členům a příznivcům za jejich nezištnou práci, zvláště pak paní Jarce Matlachové a kolektivu, který se zasloužil o obnovení tradice při uspořádání pohádkového lesa pro děti a Karlu Dolinovi za obětavou práci při činnosti dívčího družstva.

Nakonec ocenil odcházejícího šéfa hospůdky Sportklub Petra Pastyříka a obsluhu slečnu Martinu Zvonkovou, kterým předal drobné dárky a popřál hodně úspěchů na novém působišti. Dále ocenil věcným darem dlouholetého hráče a člena výboru FK, Františka Krajíčka k jeho životnímu jubileu 60 let.

5 – Zpráva o hospodaření FK

Za nepřítomného pokladníka ing. Michala Šubu přednesl zprávu o hospodaření místopředseda Zdeněk Mařík.

6 – Kooptace nového člena FK

Pro doplnění výboru FK Lužkovice – Želechovice byl navržen ing. Zdeněk Richter mladší, který byl jednohlasně zvolen.

Ždanov,22. 1. 2014 18:23

7- Zprávy o činnosti jednotlivých mužstev

„A“ mužstvo – I. B třída skupina B

Zprávu přednesl trenér Ivo Světlík, který seznámil přítomné s výsledky loňské jarní části a podzimní části nového soutěžního ročníku 2013 -2014.
Mužstvo se v podzimní části umístilo na 2 místě se 25 body při skóre 39:25. Nejlepší střelci byli Jakub Ronza se 17 a Zdeněk Polepil s 5 brankami. Doma uhrálo mužstvo 13 bodů, z venku přivezlo 12 bodů.

„B“ mužstvo – IV. třída

Zprávu přednesl vedoucí mužstva Zdeněk Richter starší
Mužstvo je po podzimní části na 6 místě s 11 body při skóre 23:20.
Nejlepším střelcem byl Martin Žaludek se 6 brankami.

Dorost ( spojený s Veselou a hrající pod hlavičkou Slušovice B) – Okr. přebor

Zhodnotil předseda Jiří Jurčák.
Dorostenci se umístili na 1. místě se ziskem 24 bodů při skóre 53:10.
Nejlepším střelcem celé soutěže byl náš odchovanec Jakub Hoferek s 18 góly.

Starší žáci – Okresní soutěž
Nový trenér Michal Novák zhodnotil situaci v mužstvu po převzetí po odcházejícím trenérovi Zdeňku Marčíkovi. Žáci se ve své skupině umístili na 2 místě s 21 body při skóre 56:11. Nejlepšími střelci byli Jan Novotný se 17 a David Hejtmánek se 12 brankami.

Mladší žáci – Okresní soutěž
Zprávu přednesl jeden z trenérů Dan Marek. Mužstvo ml. žáků se umístilo na 2. místě s 15 body při skóre 28:37. Nejlepšími střelci se stali Ant. Hejtmánek se 7 a Michaela Matlachová s 5 góly.

Ženy : DFK Lužkovice-Želechovice – Krajský přebor

Obsáhlou zprávu o založení dívčího družstva a výsledcích v nově vzniklé soutěži přednesl trenér a vedoucí Karel Dolina. Pro velký zájem dívek byl kádr zredukován na 25 hráček. V podzimní části se DFK umístil na 5 místě s 10 body při skóre 18:18. Doma uhrálo družstvo žen 6 bodů, z venku přivezlo 4 body. Nejlepší střelkyní se stala Veronika Kučerová s 8 brankami.V prosinci se zúčastnily ženy halového turnaje v Uherském Brodě, kde v konkurenci 25 družstev získaly velmi překvapivé 8 místo za ligovými celky a z amatérských byly suverénně nejlepší.

8 - Diskuze

Ve svém příspěvku pozdravil schůzi starosta Obce Želechovice pan Michal Špendlík a ocenil práci celého výboru a zvláště předsedy Jiřího Jurčáka. Rovněž kladně hodnotil založení ženského družstva.

Za Sbor dobrovolných hasičů Lužkovice poděkoval zástupce SDH, velitel, pan Milan Paták za vzornou spolupráci při pořádání hasičských soutěží a jiných akcí v našem areálu. SHD Lužkovice se těší na další společné akce, které budou v letošním roce pořádány.

9 – Zpráva mandátové komise

Přednesl Jiří Ždanov – dnešní schůze se zúčastnilo 59 členů a 3 hosté.

Po skončení výroční schůze bylo podáno menší občerstvení a dál pokračovala nezávazná diskuze při vzorcích slivovice, kterou mnozí přítomní přinesli.

V Lužkovicích 18.1.2014 zapsal : Jiří Ždanov

Výroční členská schůze

Richter,8. 1. 2014 21:27

Fotbalový klub FK Lužkovice-Želechovice Vás zve na
VÝROČNÍ ČLENSKOU SCHŮZI,
která se koná v sobotu 18.1.2014 ve 14:00 hodin ve SPORTCLUBU "NA HŘIŠTI" v Lužkovicích.
Výbor FK srdečně zve všechny své členy i příznivce kopané!

Fotogalerie KAMENEX CUP

Petr Zpěvák,23. 12. 2013 0:54

Zde je odkaz na fotogalerii Františka Blahy:

Kamenex cup

Petr Zpěvák,21. 12. 2013 9:02

Dobrý den, mám prosbu. Můžete k jednotlivým vašim výsledkům dodat střelce branek, ať to můžu aktualizovat na webu www.zlinskyfotbal.cz Děkuji

Ženy Kamenex Cup 2013

Richter,15. 12. 2013 20:41

Ve dnech 14.12-15.12.2013 se družstvo žen zúčastnilo halového turnaje Kamenex Cup 2013 v Uherském Brodě, kde obsadilo vynikající 8.příčku v konkurenci mnoha prvoligových klubů z celé republiky a Slovenska. Turnaje se zúčastnilo celkem 25 týmů.

Albert,6. 11. 2013 19:44

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 9.11. ve 13.30 hod. na hřišti soupeře předehrávku jarního kola s družstvem Kostelce u Holešova. Sraz všech hráčů je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef

Referát z utkání I. B třídy, skupiny „B“

Ždanov,4. 11. 2013 21:24

FC Malenovice – FK Lužkovice-Želechovice 2:4 ( 1:2 )
Branky : Zimčík, Stružka – Ronza J. 3, Zámorský (dle KFS Holý, Ronza J., Zámorský, vlastní)
Rozhodčí : Staško – OFS, P. Bůžek
Diváci : asi 70
Sestavy :
FK Lužkovice- Želechovice:
Vala – Langer, Čala, Ždanov, Zámorský, Mičola, Škrabal, Polepil, Samko, Holý, Ronza.
Střídali : Laciga, Křepelka

FC Malenovice: ?

Zápas se hrál na těžkém terénu a byli to domácí, kteří se ujali vedení v 10 minutě, když ránu z trestného kopu hostující Vala vyrazil před sebe a Zimčík dorážkou nekompromisně zavěsil pod břevno 1:0. O tři minuty později dostal
míč do běhu Ronza, obešel domácí stopery a stejně nekompromisně z úrovně
velkého vápna zařídil vyrovnání 1:1. Hra se na stále horším terénu proměnila v bitvu o každý míč s řadou faulů na obou stranách. Domácí zahrozili ve 20 minutě, kdy tyč zachránila hosty od dalšího gólu. Ve 35 minutě unikl hostující
Škrabal po pravém křídle a jeho prudký centr přes celé pokutové území našel
nabíhajícího Ronzu a ten skluzem dopravil míč do brány domácích 1:2.
Ve druhé půli mohli jít hosté do brejku. Škrabal z 25 metrů kopal trestný kop,
domácí brankář vyrazil před Langera, ale jeho střela jen těsně minula šibenici
jeho brány. Další šanci hosté již zužitkovali, když po centru do vápna se nejlíp
orientoval Zámorský a hlavičkou zvýšil na – 1:3. Domácí se otřepali a postupně
začali hosty tlačit před jeho pokutové území. Hostující obrana po domnělém
ofsajdu přestala hrát a Valou vyražený centr uklidil do sítě nabíhající Stružka 2:3. Hosté odpověděli Škrabalem, který jen trefil tyč domácí brány. Nakonec
to byli hosté, kteří přidali další gól do domácí sítě. Ronza se s míčem ve velkém vápně zbavil obránce, jeho střela do tyče trefila záda domácího brankáře a od
něj míč skončil v síti. Další šanci měl střídající Laciga, ale jeho střelu z malého vápna zlikvidoval domácí brankář. Na skóre se již nic nezměnilo a hosté se mohli radovat z pátého vítězství po sobě se ziskem 15 bodů při skóre 20:4.

PROGRAM NA 3.11. 2013

Albert,1. 11. 2013 17:46

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 3.10. ve 13.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Malenovic. Sraz všech hráčů je ve
12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef

ŽÁCI – hrají v neděli 3.10. v 10.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Příluk. Sraz všech hráčů je v 10.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Marčík Zd.