FK Lužkovice-Želechovice – TJ Skaštice 4:0 (1:0)

Vala – Langer, Ždanov, Laciga, Mičola, Zámorský, Škrabal, Samko, Polepil, Holý, Ronza.
Na střídání : Jenček, Křepelka, Turýn, Ševčík, Čala, Punčochář

TJ Skaštice
Barcuch – Sehnal, Kvasnička, Frýdl P., Bubla, Motal, Sova, Vymětal, Janalík, Dunda, Konečník.
Na střídání : Stančík, Frýdl I., Ježák, Soukup

V utkání, ve kterém se střetla mužstva praktikující technický fotbal začali lépe domácí a již z prvního útoku zahrozil Ronza, ale brankář Barcuch byl na místě. V 8 minutě střelu Sovy pod břevno vytěsnil Vala na roh. Z následného protiútoku byl brankářem hostů faulován Holý a z nařízeného pokutového kopu dal první gól domácích Samko -1:0. Hosty tato branka na kolena nesrazila, přidali na důrazu a dostali se do několika slibných šancí. Výsledkem bylo nastřelení břevna domácí brány. Domácí obrana tlaku hostů odolala a do poločasu se na výsledku již nic nezměnilo.
Ve druhé půli začal úřadovat nejlepší střelec domácích Jakub Ronza. Již po minutě hry dostal od Samka míč za obranu a své sólo proměnil na -2:0. Za pět minut pronikl obranou hostů opět Ronza, udělal exligovému Barcuchovi kličku a těžkého úhlu zvýšil na – 3:0. Hrálo se nahoru
dolů s pěknými kombinacemi na obou stranách. Hosté se v 55 minutě dostali
do šance, ale Sova jen nastřelil břevno domácího brankáře. Chvíli na to dostal přesnou přihrávku od Ronzy Polepil, ale jen přestřelil prázdnou bránu hostů. V 70 minutě Holý poslal míč Ronzovi do uličky a ten svým čistým hattrickem zvýšil na konečných - 4:0.

fota mužstva žen

Zdeněk Hanke,25. 10. 2013 12:59

Zdravím Vás z Brna a chtěl jsem Vás požádyt o zaslání fota mužstva žen s popisy jmen,kdy a odkud jsou.Použili bychom je s vašim svolením do knihy o historii kopané žen.Pokud máte zájem na spolupráci,zašlete mi fota.Děkuji Zdeněk Hanke zdehanke@seznam.cz

PROGRAM NA 26.- 27 10. 2013

Albert,24. 10. 2013 10:20

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 27.10. v 14.00 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Skaštic. Sraz všech hráčů je ve 13.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 26.10. ve 14.00hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Lutonina. Sraz všech hráčů je ve 13.00hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 27.10. v 11.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Trnava. Sraz všech hráčů je ve 10.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Marčík Zdeněk

ŽENY - mají volno

Výsledky

Richter,21. 10. 2013 21:33

Slavičín "B":Lužkovice-Želechovice "A" - 1:3 (2x Ronza J., Škrabal)
Lužkovice-Želechovice "B":Bratřejov "B" - 2:2 (Albert, Turýn)
DFK Lužkovice-Želechovice:Babice - 2:3 (Rozsypalová, Rišková)
Všemina:"Dorost" - 1:11 (Hoferek 3x, Trávník 2x, Bořuta 2x, Žaludek 2x, Knedla, Klečka)
Racková:Lužkovice-Želechovice "Mladší žáci" - 1:1

Dřívějsí utkání mladších žáků
Všemina:Lužkovice-Želechovice "Mladší žáci" - 4:4

PROGRAM NA 19.- 20. 10. 2013

Albert,16. 10. 2013 20:11

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 6.10. ve 14.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Slavičína "B". Sraz všech hráčů je v 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 19.10. ve 14.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Bratřejova. Sraz všech hráčů je ve 13.15 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - mají volno

ŽENY - hrají v neděli 19.10. ve 14.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem DFK Holešov. Sraz všech hráček je ve 13.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Výsledky

Richter,14. 10. 2013 21:24

FK Lužkovice-Želechovice "A":Viktoria Otrokovice B - 5:0 (2 Polepil, Čala, Ronza J., Škrabal)
Zlín Paseky "B":FK Lužkovice-Želechovice "B" - 0:5 (2 Hamšík, 2 Novák, Křepelka)
Kostelec:FK Lužkovice-Želechovice "žáci" - 1:8 (3 Novotný, 2 Hejtmánek A., 2 Gajdošík, Štěpán)
Dorost:Hvozdná - 6:0 (2 Macík, Hoferek, Večeřa J., Knirsch, Gužík)

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,14. 10. 2013 21:19

FK Lužkovice-Želechovice – Viktoria Otrokovice B 5:0 ( 4:0)
Branky : Polepil 2 ( 1 z pen.), Čala z pen., Ronza J., Škrabal
Rozhodčí : Bělůnek – Skalický, Volek
Diváci : 120

FK Lužkovice-Želechovice:
Jenček – Langer, Čala, Ždanov, Zámorský, Lacina, Křepelka, Škrabal, Polepil.
Holý, J. Ronza
Na střídání : Samko, Gruber, Vala, T. Ronza, Novák, Ševčík

Viktoria Otrokovice B :
Dobeš – Žůrek, Zach, Šuranský, Horníček, Mlýnek, Kryšpín, Konečný, Sedlář,Kozel, Gerych.
Na střídání : Ševčík, Gaja, Škrabal, Drozd, Vajdák.

V tomto zápase začali lépe mladí a draví hráči rezervy Viktorie Otrokovice, ale kromě střely nad bránu si více nedovolili. Naopak v 5 minutě mohli jít domácí do vedení, ale střelu Polepila hlavou do protipohybu brankáře Dobeš zázračně vyškrábl na roh. Chvíli na to šel na gólmana J. Ronza, po jeho kličce však míč trefil jen tyč prázdné brány. Hosté zahrozili protiútokem, ale střela Kryšpína jen těsně minula bránu domácích. Ve 28 minutě pronikl obranou hostů J. Ronza, byl faulován a domácí kapitán Čala penaltu proměnil – 1:0. Za 5 minut unikl obraně
hostů Holý, byl zezadu faulován a domácí měli opět výhodu pokutového kopu. Tentokrát byl úspěšným střelcem Polepil který zvýšil na 2:0. Tentýž hráč se po chvíli nejlíp orientoval ve vápně a ze skrumáže hlavou zvýšil na 3:0. Gólem do šatny uzavřel skóre 1. poločasu J. Ronza, který po samostatném průniku zvýšil na 4:0. Ve druhém poločase si domácí víceméně pohlídali dostatečný náskok a místy přenechali hru snaživým mladým hráčům Viktorie, kterým však chyběla zkušenost hlavně v zakončení. J. Ronza mohl zvýšit náskok domácích, ale jeho bombu vytáhl brankář Dobeš nad břevno. Domácí se dočkali další branky v 84 minutě, kdy to byl opět J. Ronza, který vystřelil z hranice velkého vápna, Dobeš
vyboxoval na roh a z následného rohu Škrabal hlavičkou zvýšil na 5:0.

PROGRAM NA 12.- 13. 10. 2013

Albert,11. 10. 2013 5:47

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 13.10. v 14.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem V.Otrokovice B. Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 12.10. v 14.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Paseky B. Sraz všech hráčů je ve 13.15 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 13.10. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Kostelce. Sraz všech hráčů je ve 9.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Marčík Zdeněk

Body

Ruman Jiří,10. 10. 2013 9:51

Gratuluji k výhře v Těšnovicích moc mě potěšila. Ikdyž si domácí dali goly skoro sami -až na ten nádherný nápřeh do šibenice musím říct že jste hráli fakt dobře. Ted je potřeba to potvrdit doma 6

Výsledky

Richter,6. 10. 2013 19:36

Těšnovice:Lužkovice-Želechovice "A" - 1:4 (2x Ronza J., Křepelka, Turýn)
Lužkovice-Želechovice "B":FC Vizovice - 4:1 (2x Křepelka, Gruber, Hoferek)
DFK Lužkovice-Želechovice:Babice - 4:2 (Staňková, Zeťková, Strachoňová, Rozsypalová)
Lužkovice-Želechovice "Žáci":Lukov - 3:0 (2x Novotný, Matuškovičová)
Lužkovice-Želechovice "Mladší žáci":Březová - 6:3
SK Vizovice:"Dorost" - 0:3 (2x Hoferek, Vraga)

Mladcová:Lužkovice-Želechovice "Mladší žáci" - 4:1
Podkopná Lhota:Lužkovice-Želechovice "Mladší žáci" - 1:2

Výsledky

Richter,2. 10. 2013 20:44

Lužkovice-Želechovice "A":Hulín - 3:3 (Polepil, Škrabal, Ronza J.)
Trnava:Lužkovice-Želechovice "B" - 5:2 (Žaludek, Slavík)
Nezdenice:DFK Lužkovice-Želechovice - 6:0
Hvozdná:Lužkovice-Želechovice "Žáci" - 1:10 (3x Hejtmánek D., 3x Novotný, Štěpán, Cholasta, Tichý, Matuškovičová)
"Dorost":Příluky - 10:1 (3x Hoferek, 2x Klečka, 2x Nemech, Bednařík, Holík, Večeřa J.)

Dohrávka odloženého utkání
Lužkovice-Želechovice "B":Veselá "B" - 3:3 (Polepil, Turýn, Ronza T.)

PROGRAM NA 5.- 6. 10. 2013

Albert,2. 10. 2013 4:17

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 6.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Těšňovic. Sraz všech hráčů je v 13.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Kaška Josef

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 5.10. v 15.00 hod na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem FC Vizovice. Sraz všech hráčů je v 14.00 hod na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 6.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je v 11.30 hod.
na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Marčík Zdeněk

ŽENY - hrají v neděli 6.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Babic. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Dolina Karel.

Ždanov,1. 10. 2013 22:56

FK Lužkovice- Želechovice – Admira Hulín 3:3 ( 1:2)
Branky : Škrabal, Polepil, J. Ronza – Csomor 2, Štoll
Rozhodčí : Schnumacher – Z. Richter st. , Z. Richter ml.

Na střídání : Adamkovič, Simerský, Nedbal

Potřebujete bodovat ? Přijeďte do Lužkovic !
V zápase, kdy se střetly celky ze spodku tabulky začali lépe domácí a již ve 4 minutě mohl skórovat Holý, ale nastřelil jen brankáře Hložka. Hosté se zvedli herně a již za chvíli na dvakrát zachraňoval domácí brankář Vala. Na střelu Czomora ve 13 minutě byl ale krátký a hosté vedli 1:0. Hru v těchto chvílích ovládli hosté a zvláště ve středu hřiště domácí přehrávali. Náhodnou šanci Polepila zlikvidoval brankář Hložek. Domácí přece jen zabrali a po kopu z rohu ve 32 minutě zdánlivě ztracený míč poslal centrem do vápna Ždanov a Škrabal hlavou vyrovnal – 1:1. Hosté potom svou mírnou převahu vyjádřili gólem do šatny, který ve 43 minutě vstřelil Štoll – 1:2.
Na začátku 2 poločasu zabránil ve skórování Samkovi brankář hostů a
z následného rohu trefil Holý tyč! V 56 minutě domácí vyrovnali Polepilem střelou po zmatku v pokutovém území hostů – 2:2. Hosty tato branka nijak nesrazila a za 3 minuty šli po chybě obrany znovu do vedení Czomorem – 2:3. Aby nebyl všem problémům domácích konec, byl po druhé žluté kartě za faul vyloučen Škrabal. Domácí se semkli a byli to oni, kteří začali konečně hrát fotbal na který jsou domácí diváci zvyklí a svou bojovností si vytvářeli šance. Po sérii čtyř rohů se střelecky prosadil Ronza , který trefil šibenici brankáře hostů a vyrovnal na 3:3. Další šanci měl opět Ronza, který udělal kličku brankáři, ale jeho střela do prázdné brány skončila na tyči bezmocného Hložka. V poslední minutě se dostal po samostatné akci do šance Polepil, ale jen nastřelil brankáře. Kuriozitou utkání bylo, že zápas řídil jen hlavní rozhodčí, sledován delegátem svazu. Hosté si svého asistenta neurčili a tak se této role ujali otec se synem Zdeňkové Richterovi z Lužkovic !

PROGRAM NA 28.- 29. 9. 2013

Albert,28. 9. 2013 4:58

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 29. 9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Hulína. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 29. 9. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 29. 9. v 10.15 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Hvozdné. Sraz všech hráčů je ve 9.15 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Marčík Zdeněk

ŽENY - hrají v sobotu 28. 9. ve 12.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Nezdenic. Sraz všech hráček je
v 10.30 hod na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

Ždanov,23. 9. 2013 19:51

FK Lužkovice-Želechovice - SK Jaroslavice 1 : 1 ( 0:1 )

Střídali : Dujsík, Maršálek

V okresním derby se utkaly celky produkující technickou hru, která musela uspokojit přítomné diváky. Lépe začaly Jaroslavice, když se v 7 minutě dostal ke střele Fajgara a bombou z hranice velkého vápna ozvlnil síť domácí branky – 0:1. Domácí tato branka poněkud rozhodila a hosté měli asi půl – hodinovou mírnou převahu, ale bez střeleckého efektu. Domácí se poté přece jen herně zvedli a byli to oni, kteří si vytvořili tři čisté gólové šance, ale Ronza, Turýn a opět Ronza své šance neproměnili. Hosty v těchto chvílích zachránil brankář Žbel, který si udržel čisté konto.
Do druhé půle nastoupili domácí jako vyměnění a byli to oni, kteří diktovali tempo hry. Již za pět minut nastřelil Turýn břevno branky hostů. O tři minuty později Ronza pronikl obranou hostů a přesným centrem našel Polepila, který hlavou vyrovnal – 1:1. Tentýž hráč chvíli na to neproměnil další šanci. Hra se potom vyrovnala a hrálo se více ve středu hřiště. V 60 minutě se dostal před gólmana Ronza, ale Žbel opět zázračně zasáhl. Díky jeho zákrokům si hosté odvážejí bod, naopak domácí se musí opět červenat za neproměněné šance a další ztráty bodů, kterých nemají na rozdávání.

Výsledky

Richter,22. 9. 2013 21:44

Lužkovice-Želechovice "A":Jaroslavice - 1:1 (Polepil)
SK Vizovice "B":Lužkovice-Želechovice "B" - 4:1 (Laciga)
Baťov:DFK Lužkovice-Želechovice - 4:1(Rozsypalová)
Lužkovice-Želechovice "Žáci":Štípa - 1:2 (Hejtmánek D.)

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 22. 9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Jaroslavic. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Kaška Josef.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 21.9. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Vizovic. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Richter Zd.

ŽÁCI - hrají v neděli 22. 9. v 12.30 hod. na domácím hřišti další
mistrovské utkání s družstvem Štípy. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Marčík Zdeněk

ŽENY - hrají v sobotu 21. 9. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další
mistrovské utkání s družstvem Baťova. Sraz všech hráček je

Výsledky utkání

Richter,17. 9. 2013 9:51

Březnice:Lužkovice-Želechovice "A" - 3:0
Lužkovice-Želechovice "B":Veselá "B" - odloženo
DFK Lužkovice-Želechovice:Valašské Klobouky - 1:2(Machalinková)
Příluky:Lužkovice-Želechovice "Žáci" - 1:10 (3x Novotný, 3x Hejtmánek D., 2x Tichý, Krajča, Hejtmánek A.)
"Dorost":Spytihněv - odloženo