Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNÍ  ZPRÁVY  -  KOMENTÁŘE - PŘÍSPĚVKY
========================================
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,15. 5. 2017 10:21

TJ Sokol Němčice vs FK Lužkovice-Želechovice 1:3 (0:2)

Branky : 84. Kadlec – 10. Polepil, 15. M. Procházka, 87. M. Procházka

Zápas začali lépe hosté a brzy se ujali vedení Polepilem. V 15 minutě zvýšil Martin Procházka na 2:0 a lužkovičtí měli první poločas pod kontrolou. Ve druhé půli domácí dlouhými nákopy zatlačili hosty do obrany a měli chvílemi více ze hry. Obrana Lužkovic v čele s brankářem Jenčekem tlaku domácích úspěšně odolávali. Rozhodující byla asi 60. minuta, kdy domácí kopali pokutový kop, ale opora hostů brankář Jenček svým zákrokem střelu chytil. Potom se hra vyrovnala a hrálo se nahoru, dolů. Domácí snížili v 84. minutě Kadlecem, ale závěrečné slovo měi opět Martin Procházka, který z trestného kopu v 87. minutě upravil na konečných 1:3 pro Lužkovice. Pozitivním tahem bylo pro naše oslabené mužstvo postupné zařazení čtyř dorostenců, hrající krajskou soutěž.

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,8. 5. 2017 21:11

Referát z utkání I. B třídy, skup. B

FK Lužkovice- Želechovice vs SK Lukov 5:2 ( 3:0 )

Branky : Martin Procházka 4 , Štěpán Dominik – Roman Šimčík, Jan šarman

Rozhodčí : Zubek Radim – Mičkal Karel, Vajdák Josef

Diváci : 100

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – A. Procházka, Mičola, Čech, Zámorský, Polepil, Světlík, Kučera, J. Ronza, Dominik, M. Procházka.

Střídali : Bohm – Gruber, Čekal, Langer, Škrabal

SK Lukov :

Kopřiva - Staněk, Vítovský, Žáček,Teplý, Hubík, Sedláček, Kovář, Mikeska, Šarman, Šimčík. Na střídání : Topič, Kluďák, Macík, Januška,Výskala, Zavadil.

Průtrž mraků těsně před zahájením zápasu ovlivnila kvalitu hřiště. Paradoxně vyhovovala hostům, kteří se již v 1 minutě dostali do vyložené šance, ale střela Šarmana jen těsně minula šibenici domácí branky. Domácím chvíli trvalo, než se z náporu hostů alespoň na čas vymanili. A konečně začali hrát svoji hru, kterou postupně přehrávali snaživého soupeře. V 15 minutě pronikl do vápna Polepil, který byl za asistence brankáře a obránce sestřelen a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Martin Procházka – 1:0. Domácí pokračovali v náporu a výsledkem byla další střela Martina Procházky na – 2:0. Tentýž hráč mohl zkompletovat svůj hattrick o minutu později, když po uvolnění z hranice malého vápna nastřelil tyč hostujícího mužstva. To si vynahradil ve 34 minutě zvýšením na 3:0 . Ve druhém poločase to byl ve 47 minutě opět Martin Procházka, který svým čtvrtým gólem zvýšil na 4:0 pro domácí. Domácí protočili sestavou, když dali šanci dorostencům, hrající krajskou soutěž. V brance to byl Martin Bohm, v poli Petr Čekal a vlastně v základu hrající Štěpán Dominik. Hru domácích dirigovali v záloze Ivo Světlík a Jakub Ronza. Po centru do vápna ve 49 minutě snížili hosté Šimčíkem na 4:1. V 59 minutě po rychlé kombinaci šel sám na gólmana hostů Ivo Světlík, který viděl nabíhajícího Štěpána Dominika. Ten

přihrávkou nepohrdl a zvýšil do prázdné brány na 5:1. Domácí, kteří byli doposud pány na hřišti v závěru částečně polevili a po nedorozumění obrany inkasovali v 63 minutě. Branku hostů zaznamenal Jan Šarman. Domácí předvedli v závěru utkání hru, která se musela přítomným divákům líbit a své vedení si pohlídali.

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,25. 4. 2017 6:54

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

FK LUŽKOVICE-ŽEELECHOVICE vs TJ Sokol Nevšová 1:3 ( 1:2 )

Branky : M. Procházka z pen. –

Rozhodčí : Filgas – Ruman, Vajdák

Diváci: 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Paták, Čala, Mičola, Procházka A., Gruber, Škrabal, Světlík, Polepil, Dominik, Procházka M.

Na střídání : Kučera, Ronza J., Novák, Bohm .

TJ Sokol Nevšová :

Konečný – Foltýn, Kuric,Dubec,Beňo, Fuksa, Vlachynský, Zámorský, Stratený, Tomšů, Gabko.

Na střídání : Munster, Juriga

V utkání dvou celků z opačných míst v tabulce začali náporem hráči Nevšové. Domácí se postupně z tlaku vymanili a mohli jít do vedení v 6 minutě, když míč na brankové čáře zachytil brankář Konečný. Nedáš – dostaneš opět platilo v 9 minutě po rychlém brejku hostů, když po několika narážečkám vyběhnuvšího brankáře Jenčeka prostřelil Gabko – 0:1. Poté se hra vyrovnala a domácí byli více než vyrovnaným soupeřem Nevšové, posílené o kvalitní hráče ze slovenských vyšších soutěží. Ve 14 minutě pronikal do vápna M. Procházka, byl faulován a nařízený pokutový kop sám proměnil – 1:1. V té chvíli neměl zápas favorita, protože domácí dostali soupeře pod tlak a měli místy více ze hry. Hosté zahrozili v samém závěru prvního poločasu když ve 45 minutě po centru trefil neobsazený Vlachyský horní roh domácí brány – 1:2. Ve druhém poločase to domácí nevzdali a byli v poli lepším mužstvem s několika šancemi. Bohužel pro domácí šance Grubera a M. Procházky se minuly účinkem. Hosté po ojedinělé šanci po chybě domácí obrany zvýšili na 1:3, když Tomšů trefil od břevna do sítě. Domácí hráči to nezabalili a mohli

snížit v 78 minutě M. Procházkou, který z malého vápna pálil jen do náruče brankáře Konečného. Další šanci v 90 minutě neproměnil Škrabal, jehož střela jen těsně minula bránu hostů. V zápase velmi vyrovnaném zvítězili hosté díky rychlým brejkům a hlavně proměňováním svých šancí.

Nejlepší hráči :

Ivo Světlík, Zdeněk Polepil – Peter Stratený, Jakub Dubec

Výroční schůze a Valná Hromada

Richter,17. 2. 2017 9:15

FK Lužkovice-Želechovice, z.s.
Vás zve na Výroční schůzi a Valnou hromadu,
která se koná ve Sportclubu v Lužkovicích na hřišti
v pátek 24.2.2017 v 17:00

ČLENSKÁ SCHŮZE

Albert,2. 11. 2016 20:30

VÝBOR FK LUŽKOVICE - ŽELECHOVICE
zve všechny své členy na

USTAVUJÍCÍ ČLENSKOU SCHŮZI

která se koná v pátek 4.11.2016 v 17.00 hodin
ve SPORTCLUBU "NA HŘIŠTI" v Lužkovicích

Hlavním bodem schůze je povinný převod FK na spolek a schválení nových stanov.
Účast všech členů FK nutná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROGRAM NA 29.-30.10. 2016

Albert,28. 10. 2016 8:11

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 29.10. ve 14.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lípy. Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lípě. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 29.10. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v v sobotu 29.10. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Vel. Karlovic. Sraz všech hráčů je v 9.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 30.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře v Chropyni další mistrovské utkání s družstvem Hulína.Sraz všech hráčů je v 8.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,24. 10. 2016 9:08

FK Lužkovice-Želechovice vs FC TVD Slavičín B 1:0 (1:0)

Branka : Holý

Rozhodčí : Němec – Vajdák, Tlusťák

Diváci : 100

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice - Želechovice :

Jenček – Šuba, J. Ronza, Škrabal, Procházka, Světlík, Kučera, Polepil, Křepelka, Dominik, Holý.

Na střídání : Vala, Zámorský, Gruber, Paták.

FC TVD Slavičín :

Vypušťák – Ondruš, Bartoš, Švach M. ml., Žáček, Neuman, Sochora, Both, Zvoníček, Švach M. st., Šindler. Na střídání : Šebák, Bureš, Salajka, Floreš, Marcaník.

Utkání, ve kterém museli domácí nutně bodovat začali náporem a měli územní převahu. Gólových šancí si však moc nevypracovali. Za zmínku stojí centr Procházky, který skončil na břevně Vypušťákovy branky. Utkání rozhodla 21 minuta když míč z brankové čáry vykopl obránce hostů, nastřelil si přitom ruku a sudí Němec nařídil pokutový kop. Holého střelu vyrazil Vypušťák, ale na dorážku už nestačil – 1:0. Ve 24 minutě šel sám na gólmana Dominik, ale jeho oblouček vyrazil výborný brankář hostů a následnou střelu Světlíka bravurně vytáhl na roh. Ve druhé půli hosté začali postupně přehrávat domácí a měli díky lepšímu pohybu utkání ve své režii. Domácí obrana s brankářem Jenčekem náporu hostů úspěšně odolávala. V záloze domácích exceloval ivo Světlík, který svými zkušenostmi dirigoval hru domácích. Hosté si až na převahu v poli větší gólové šance nevypracovali. Utkání rozhodla větší zkušenost domácích nad dravým mládím hostů.

PROGRAM NA 22.- 23. 10. 2016

Albert,22. 10. 2016 8:20

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 23.10. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Slavičína "B". Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 23.10. ve 14.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Zádveřic. Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 22.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Bylnice. Sraz všech hráčů je v 11.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 22.10. v 11.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovském utkání s družstvem Nezdenic. Sraz všech hráčů je v 10.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

ŽÁCI - hrají v neděli 23.10. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Nedašova. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 15.- 16. 10. 2016

Albert,14. 10. 2016 18:20

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 16.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Admiry Hulín. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 15.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Mysločovic. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - má volno

ŽÁCI- hrají v neděli 16.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Luhačovic.Sraz všech hráčů je v 8.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 15.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další utkání s družstvem Brumova. Sraz všech hráček je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I. B třídy

Ždanov,9. 10. 2016 18:57

Referát z utkání I. B třídy

FK Lužkovice – Želechovice vs Viktoria Otrokovice B ( 0:0 ) 0: 1 n.p.

Rozhodčí : Stodůlka – Kovařčík, Kýr, delegát Vrba

Diváci : 80

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Gruber, Škrabal, Mičola, Šuba, Procházka, Kučera, Světlík, Zámorský, Polepil, Křepelka.

Na střídání : Dominik, Novák, Holý, Fojtů, Vala.

Viktoria Otrokovice B :

Škrobánek – Ruman, Malota,Juhás, Kozel, Bahounek, Řiháček, Křivánek, Goiš,Červenka J,. Lendner

Na střídání : Červenka P. , Dvořáček

Hosté začali zápas ve velkém stylu a od samého začátku udávali tempo hry a domácí jen přihlíželi pěkným kombinacím mladých hráčům Viktorie. V domácím celku v těchto chvílích doslova čaroval brankář Aleš Jenček, který ve 27 minutě hlavičku hostů na brankové čáře zázračně vyrazil na roh.

Totéž si zopakoval o chvíli později, když střelu vyboxoval a od břevna odražený míč stačil zachytit.

Domácí se postupně začali osmělovat, ale na dostřel brány se moc nedostali. První poločas vyzněl jednoznačně pro hostující celek. Ve druhém poločase domácí konečně zabrali a začali mít místy převahu hlavně díky Ivo Světlíkovi, který svými zkušenostmi rozehrál mužstvo k lepšímu výkonu.

Hosté mohli jít do trháku v 65 minutě, ale míč skoro na brankové těsně minul útočník Viktorie.

Vzápětí střela domácích po teči obránce hostů skončila na břevně brány Viktorie. Utkání bylo dost vyhecované a díky tomu udělil rozhodčí hodně žlutých karet. V penaltovém rozstřelu měli více štěstí hráči Viktorie a odvážejí si dva body. Absolutním hrdinou utkání byl jednoznačně brankář domácích Aleš Jenček, který domácí zachránil od pohromy ztráty dalších bodů.

PROGRAM NA 8.- 9. 10. 2016

Albert,8. 10. 2016 12:30

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 9.10. v 10.15 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Otrokovic "B". Sraz všech hráčů je ve 9.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 9.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Jaroslavic "B". Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 8.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Val.klobouk. Sraz všech hráčů je v 11.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 8.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem DFK Holešov. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Dolina Karel.

ŽÁCI - hrají v neděli 9.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Nedašova. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 1.- 2. 10. 2016

Albert,1. 10. 2016 6:14

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 2.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Kostelce u Holešova. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 1.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Lhoty. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 2.10. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Vigantic. Sraz všech hráčů je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 1.10. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Juřinky. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 1.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Babic. Sraz všech hráček je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,29. 9. 2016 13:08

Referát z utkání I. B třídy – dohrávka utkání 2 kola

FK Lužkovice-Želechovice vs FC Příluky 0:3 (0:0)

Branky : Votava 2, Pinkas

Rozhodčí : Liška – Ruman, Pospíšil

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice- Želechovice :

Vala – Gruber, Čala, Šuba, T. Ronza, Škrabal, Zámorský, Světlík, J. Ronza, Novotný, Dominik

Na střídání : Jenček, Novák, Fojtů, Křepelka.

FC Příluky :

Metela – Humpál, Machalíček, Vlček, Pinkas, Votava, Frolek, Bittner,Machač, Kolínek, Kobolka

Na střídání : Janků, Holásek, Šranko

V místním derby se 28. září dohrávalo utkání 2 kola ze dne 14. srpna, kdy vinou průtrže mračen byl za stavu 3:3 zápas ukončen. Utkání odvěkých rivalů sousedních obcí se hrálo od začátku v rychlém tempu . domácí si v první čtvrthodině vytvořili dobré pozice ke vstřelení branky, ale J. Ronza a v zápětí Zámorský jen těsně minuli branku Metely. Poté zaúřadovali hosté a střely Machalíčka a Votavy se minuly účinkem. Domácí chvíli nato podržel brankář Vala, který vytáhl ze šibenice střelu Votavy. Domácí ohrozili bránu hostů ve 38 minutě, ale Světlík těsně minul, vzápětí střelu Zámorského vykopl obránce z brankové čáry. V samém závěru první půle vytěsnil střelu Votavy Vala na roh a ještě mladý Dominik po průniku obranou obstřelil brankáře Metelu, ale těsně minul. Druhý poločas začali lépe domácí, mohli jít dovedení , ale obrana hostů na třikrát vykopla míč z brankové čáry. Nedáš-dostaneš opět platilo ve 49 minutě, kdy se ve vápně uvolnil Votava a z otočky střelou l tyči zaznamenal první gól – 0:1. Domácími to silně zatřepalo a začali chybovat, čehož využil opět Votava a z půlky hřiště šel sám na gólmana. Tentokrát se zaskvěl Vala, který ho bravurně vychytal.Hosté v těchto chvílích měli více ze hry, jenže z jednoho z protiútoků mohl srovnat Zámorský, ale trefil jenom tyč Metelovy brány. Hosté udeřili v 63 minutě Pinkasem, který střelou od břevna do sítě zvýšil na -0:2. V 67 minutě střelec hostů Votava zvýšil střelou na – 0:3. Hosté vyhráli díky lepší střelecké potenci a taky lepší fyzické připravenosti.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,26. 9. 2016 8:57

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Němčice (0:0) - 0:1 np

Rozhodčí : Skalický – Kovářová, Zpěvák

Diváci : 100

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Vala – Gruber, Čala, Šuba, Procházka, Škrabal, T. Ronza, Kučera, Světlík, Dominik, J. Ronza. Na střídání : Jenček. Fojtů,Novák,Zámorský, Křepelka.

TJ Sokol Němčice :

Sklenář – Vymětal, Lejsek, Němec, Kříž, Darebníček, Kadlec, Holý, Cejpek, Pospíšilík, Nehoda, Na střídání : Čechák, Darebník, Jakvid, Vojkůnka, Švec, Niedermertl.

Domácí, kterým se vrátil do sestavy Ivo Světlík z hostování ve Fryštáku začali od začátku ve velkém stylu a mohli jít do vedení již v 7 minutě. Po rychlé kombinaci po ose Světlík, Dominik, Jakub Ronza zachránil na brankové čáře brankář Sklenář. Ten se později stal hlavní postavou hostujícího celku. V 10 minutě šel sám na bránu Jakub Ronza , brankář hostů vyběhl a na hranici velkého vápna stylem kung – fu poslal k zemi nevybíravým způsobem pronikajícího Ronzu. To vše jen za žlutou kartu ! Do poločasu zlikvidoval brankář hostů minimálně tři čisté gólové šance domácích. Ve druhém poločase začali lépe hosté a kombinační hrou přehrávali domácí. Hrálo se hlavně uprostřed hřiště s množstvím faulů na obou stranách. Rozhodčí rozdal devět žlutých karet a za druhou žlutou vyloučil v 82 minutě domácího Procházku. Na skóre se již nic nezměnilo a tak došlo na penalty, ve kterých byli šťastnější hosté a odvážejí si dva body.

PROGRAM NA 24.- 25. 9. 2016

Albert,24. 9. 2016 6:46

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 25.9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Němčic. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 25.9. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Všemíny. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 25.9. ve 12.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Břestu. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - zápas s Val.Klobouky je odložen na 28.9. ve 12.00 hod.

ŽÁCI - hrají v sobotu 24.9. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Val.Klobouky. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 17.- 18. 9. 2016

AM,16. 9. 2016 10:20

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.9. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Vlčkové. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 18.9. ve 12.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Fryštáku. Sraz všech hráčů je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 18.9. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Vel.Karlovic. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 17.9. ve 10.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Uh.Brodu. Sraz všech hráček je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,12. 9. 2016 8:52

Referát z utkání I.B třídy

FK Lužkovice-Želechovice vs SK Tlumačov 2:1 (2:1)

Branky : Gruber, Škrabal – Zálešák

Rozhodčí : Mičkal – Zubek, Šimoník

Diváci : 100

Sestavy mužstev : FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Gruber, Čala, Mičola, Šuba, Zámorský, Škrabal, Kučera, Novák, Dominik, T. Ronza. Střídání : Kovařík

SK Tlumačov :

Škrabal – Sedlář, Dvořák, Mouka, Juhaňák, Duroň, Jonášek, Zálešák, Šimoník, Daněk, Otevřel. Střídání : Franco, Barwig, Houser.

Utkání začalo oboustranně opatrně se snahou neinkasovat gól. Hrálo se více ve středu hřiště, střely z dálky s jistotou likvidovali oba brankáři. Domácí mohli jít do vedení v 7 minutě, když dorostenec Dominik prošel obranou, ale jeho střela z úhlu jen těsně minula bránu hostů. Hosté šli do vedení ve 25 minutě Zálešákem, který se prokličkoval středem obrany a prudkou ranou nedal Jenčekovi šanci. Chvíli nato aktivní Dominik centroval do prostoru malého vápna, jenže nabíhající Ronza dal přímo do náruče brankáři Škrabalovi. Ve 38 minutě opět zářil Dominik, který utekl obraně, jeho prudký centr po zemi šel přes celou bránu a nabíhající Gruber z kroku před bránou zavěsil pod břevno – 1:1. Vzápětí domácí brankář Jenček zlikvidoval tutovku hostů. V samém závěru poločasu byl ve skrumáži před velkým vápnem faulován domácí hráč, míč si postavil Jiří Škrabal a prudkou střelou vedle zdi trefil přesně k tyči a zvýšil na 2:1 pro domácí. Ve druhé půli mohli domácí zvýšit náskok, ale trestňák Škrabala ze 30 metrů orazítkoval tyč Škrabalovy brány.

Zápas se i v úmorném vedru hrál nahoru dolů s několika šancemi hostujícího mužstva, které však bravurně likvidoval brankář Jenček. Závěr utkání patřil hostům, ale domácí si vydřené vítězství uhájili. Nejlepšími hráči byli u domácích Jenček a Dominik, u hostů Škrabal a Dvořák.

PROGRAM NA 10.- 11. 9. 2016

Albert,10. 9. 2016 6:28

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 11.9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Tlumačova. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 11.9. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Komárova. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 11.9. ve 13.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Chopyně. Sraz všech hráčů je ve 12.15 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 10.9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Žalkovic. Sraz všech hráček je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.

ŽÁCI - hrají v sobotu 10.9. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Napajedel. Sraz všech hráčů je v 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA SOBOTU 3. 9. 2016

Albert,3. 9. 2016 7:12

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 3.9. v 16.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Nevšové. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 3.9. v 16.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Veselé. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 3.9. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lidečka. Sraz všech hráčů je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 3.9. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Bystřice p/H. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 3.9. ve 12.30 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Březůvek. Sraz všech hráček je ve 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,29. 8. 2016 10:22

Referát z utkání I. B třídy skup. B

FK Lužkovice – Želechovice vs TJ Sokol Veselá 1:4 ( 1:1 )

Branky : Dominik – 2 Divoký, Manďák, Dujka

Rozhodčí : Blažek – Nohavica, Dobiáš

Diváci : 150

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Gruber, Čala, Procházka, Mičola, T. Ronza, Zámorský, Kučera, Polepil, Janík, Dominik. Na střídání : Vala – Novák, Šuba, J. Ronza

TJ Sokol Veselá :

Červenka P. – Dujka, Červenka J., Čoček, Žaludek, Manďák, Šumšal, Odstrčilík, Divoký, Sokol, Štěpánek. Na střídání : Gajdošík J., Dlabaja, Šarman, Večeřa, Gajdošík T., Machalíček.

V tomto derby začali lépe domácí, když se ve 3 minutě prosadil důrazný Dominik a vstřelil, jak se později ukázalo jedinou branku domácích – 1:0. Hosty to do kolen nesrazilo, přidali na důrazu a herně domácí hráče přehrávali. V 17 minutě zachránil Jenček gólovou šanci hostů, jenže z následného rohu obrana nepokryla nabíhajícího Divokého, který z hranice velkého vápna srovnal na 1:1. Hosté byli v těchto fázích herně lepší a díky pohybu a kombinaci zle zatápěli domácí obraně. Domácím po celý zápas zachraňoval co se dalo brankář Jenček. Ve druhé půli se domácím zranil Polepil a zvýšil tak počet zraněných hráčů na 5. Přesto se Lužkovice snažili o zlepšení výkonu, ale na rozjetou Veselou to nestačilo. V 58 minutě

se Kučera dostal do vápna, před bránu nabíhající Janík míč nestačil poslat za Červenkova záda. Nedáš – dostaneš platilo i tentokrát. Manďák z protiútoku zvýšil na – 1:2. Domácí mohli srovnat v 60 minutě Zámorským, ale jeho střela těsně minula bránu hostů. V 77 minutě se prosadil Divoký a střelou z velkého vápna zvýšil na – 1:3. Tentýž hráč byl v 85 minutě vyloučen za urážku rozhodčího. Domácí zcela rezignovali a přes rozhozenou obranu se dostal exligový Dujka a v 89 minutě střelou k tyči zvýšil na – 1:4. Domácí by se měli zamyslet nad posledními výkony, když ze dvou zápasů mají hrozivé skóre 1:11.