Jdi na obsah Jdi na menu
 


AKTUÁLNÍ  ZPRÁVY  -  KOMENTÁŘE - PŘÍSPĚVKY
========================================
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výroční schůze

Richter,3. 1. 2018 22:56

Výbor FK Lužkovice-Želechovice si Vás dovoluje pozvat na Výroční schůzi, která se koná 13.1.2017 v 17:00 ve Sportclubu v Lužkovicích na hřišti.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,29. 10. 2017 21:24

Referát z utkání I. B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs FK Příluky 2:1 (1:1)

Branky : Ronza. Polepil – Julina

Rozhodčí : Kýr – Krajča, Richter

Diváci : 90

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Paták, Mičola, Čala, Kučera, Gruber, Ronza, Světlík, Dominik, Polepil, Procházka. Na střídání : Křepelka, Hamšík, Šuba.

FK Příluky :

Bakala – Čelůstka, Kolínek, Machalíček, Adamík, Julina, Kotík, Frolek, Bittner, Prokop, Zahradnický. Na střídání : Dederle, Januš, Doležel, Šuta,Dujsík, Strachoň

Derby tradičních soupeřů bylo ovlivněno nepříznivým počasím, které bylo znát na účasti diváků. Přesto 90 prokřehlých diváků vidělo zápas, který se musel líbit. Domácí začali pěkně zostra a již z prvního útoku mohli jít do vedení. Gruber unikl po křídle, ale z rohu malého vápna místo střely hledal přihrávkou nabíhajícího spoluhráče. Příluky postupně vyrovnaly hru a ve 12 minutě trestaly. Po centru z křídla zůstal v úrovni penalty nikým neobsazený Julina, který hlavou trefil přesně k tyči – 0:1. Domácí se nepoložili a zatlačili soupeře do defenzívy. V 17 minutě odraženou střelu Procházky napálil nabíhající Ronza míč za velkým vápnem nevídaným halfvolejem a nedal Bakalovi šanci -1:1. Do konce poločasu se hrálo více ve středu hřiště kde v domácích dresech vynikali tvůrci hry Světlík, Ronza a Polepil, v mužstvu Příluků to byli Machalíček, Kolínek a Julina. Ve druhém poločase šli domácí již za dvě minuty Polepilem do vedení -2:1. Hra se přiostřila a tak musel rozhodčí rozdat po několika žlutých kartách na obou stranách. Hosté mohli vyrovnat v 54 minutě, ale brankář Jenček zázračně zachránil domácí mužstvo od pohromy. Příluky se svou hrou domácím ve druhém poločase minimálně vyrovnali a zvláště rychlý Kotík dělal domácí obraně nemalé starosti. Bylo to derby se vším všudy a pochvalu si zaslouží všichni aktéři na place za bojovnost i předvedenou hru na těžkém terénu.

Zkušení hráči domácích si hubené vítězství pohlídali a připsali si další tři body do tabulky.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,16. 10. 2017 9:56

Referát z utkání I.B třídy

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Tečovice 1:0 (0:0)

Branka : Martin Procházka

Rozhodčí : Dospěl – Uhlár, Šebesta

Diváci : 200

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Jenček – Paták, Mičola, Čala, Čekal, Kučera, Dominik, Světlík, Polepil, Procházka, Hamšík. Na střídání : Bohm, Novák, Šuba, Holík.

TJ Sokol Tečovice :

Jokl – Středulínský, Plachý, Sedláček, Šnajdr, Pala, Řiháček, Ondík, Chovanec, Dorazin, Vopatřil. Na střídání : Vávra, Balcárek, Křen.

Domácí hostili soupeře proti kterému se jim v poslední době moc nedaří. A byli to hosté, kteří začali zápas ve svižném tempu a již ve 4 minutě brankář Jenček zlikvidoval stoprocentní šanci Tečovic. Hosté měli první půlhodinu hru ve své režii a byl to opět Jenček, který mužstvo několikrát podržel a zasloužil se o čisté konto domácích. Domácí postupně vyrovnali hru a byl to Procházka, který ve 31 minutě z otočky jen nastřelil brankáře Jokla. Hru Tečovic v obraně perfektně dirigoval nestárnoucí Pavel Sedláček, který ukázal o generaci mladším hráčům jak se má bojovat na této úrovni. V samém závěru mohli jít domácí do vedení, když tečovanou střelu Polepila vytěsnil Jokl z brankové čáry na roh. To si vynahradili hned po přestávce, když obrana Tečovic nepokryla Procházku a ten ve vápně z otočky prostřelil brankáře Jokla – 1:0. Hrálo se nahoru - dolů s několika střeleckými pokusy na obou stranách. Oba brankáři své týmy podržely a tak se skóre již nezměnilo. V samém závěru se přitvrdilo, takže rozhodčí musel rozdal sedm žlutých karet a v 90 minutě podruhé žluté vyloučil hostujícího Řiháčka. Zápas sledovaly dvě stovky diváků a hlavně domácí jsou spokojeni se třemi body na které se ale pěkně nadřeli.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,2. 10. 2017 10:12

Referát z utkání I.B třídy , skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Veselá 2:4 (2:1)

Branky : Dominik, Polepil – Sokol 2, Bodlák, Manďák z pen.

Rozhodčí : Dostálek – Zámorský, CHromík

Diváci : 168

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Bohm – Paták, Čala, Mičola, Kučera, Gruber, Světlík, Ronza, Dominik, Polepil, Procházka. Na střídání : Hamšík, Holík, Čekal.

TJ Sokol Veselá :

Červenka P. – Dujka, Červenka J.,Bodlák, Odstrčilík, Šumšal, Žůrek, Divoký, Manďák, Čoček, Sokol. Na střídání : Gajdošík, Dlabaja, Dlouhý, Žaludek, Štěpánek.

Za pěkného počasí a početnou diváckou kulisou se derby hrálo od začátku ve velkém tempu, kdy se útoky obou celků valily na soupeřovy brány. Oba brankáři zlikvidovali několik pěkných šancí. První udeřili domácí ve 12 minutě, když odražený míč po střele Polepila propálil z hranice velkého vápna dorostenec Dominik – 1:0. Hosty tento gól nijak do kolen nesrazil a postupně získávali ve středu hřiště mírnou převahu. Toho využili ve 25 minutě, kdy vyrovnal Bodlák na - 1:1. Gólem do šatny se blýskl Polepil, který z rohu velkého vápna obloučkem přehodil Červenku a zvýšil na -2:1. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, ale zkušenější hráči Veselé začali mít herně navrch. Několikrát nebezpečně ohrozili bránu domácích, kterou uchránil od pohromy dorostenec Bohm. Branky se dočkali v 60 minutě, kdy Sokol z hranice velkého vápna po nedůsledném ataku domácího obránce vyrovnal na – 2:2. Domácí hráči postupně fyzicky ztráceli na rozjetou Veselou, která opět Sokolem v 77 minutě zvýšila na – 2:3. Domácí se opět vzchopili v 80 minutě sérií 4 rohových kopů po sobě, zvláště jednou zachránilo Veselou břevno. A jak už to tak bývá , nedáš-dostaneš v 88 minutě po průniku obranou nejdřív Bohm střelu hostujícího útočníka vyrazil, ale opakovaná střela se odrazila od nohy Kučery na jeho ruku a následoval pokutový kop, který Manďák bezpečně proměnil a upravil na konečných – 2:4. Zápas místy plný emocí, kdy se i zajiskřilo od kopaček se musel líbit i tomu nejnáročnějšímu divákovi.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,18. 9. 2017 9:10

Referát z utkání I.B třídy, skup. B

FK Lužkovice-Želechovice vs FK Mladcová 2:2 (2:0) penalty 3:2

Branky : Polepil 2 –Hájek, Zapletal

Rozhodčí : Katrňák – Krajča, Struška

Diváci : 50

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Bohm – Paták, Čala, Mičola, Kučera, Čekal, Ronza, Světlík, Polepil, Dominik,Procházka. Na střídání : Jenček, Novák, Šuba, Novotný, Hamšík

FK Mladcová :

Kupka – I. Lošťák, Zetek, L. Lošťák, Brhel, Kahaja, Jaroš, Bahulík, Hájek, Zapletal, Vaněk. Na střídání : Beránek, Čechmánek, Chludil, Venený.

Domácí se favorizovaného soupeře nezalekli a v prvním poločase hlavně ve středu hřiště díky Světlíkovi a Ronzovi měli herně navrch. Toho využil hbitý Polepil, který v rozmezí 23 až 26 minutě po pěkných kombinacích poslal domácí do vedení na 2:0. Mladcová poté zpřesnila hru a ukázala proč je právem pasována na jednoho z adeptů na postup. Obrana domácích s dorostencem Bohmem v bráně statečně náporu hostů odolávala. Ve druhém poločase pokračovali hosté v nátlakové hře a hrál se fotbal, který musel uspokojit i ty nejnáročnější diváky. Za zmínku stojí střela domácího Procházky v 50 minutě za stavu 2:0, když z 25 metrů trefil spojnici tyčky a břevna. Závěrečná část utkání se lépe vydařila Mladcové, která nejprve v 62 minutě snížila Hájkem na 2:1 a v 84 minutě tečoval jeden z obránců střelu Zapletala na 2:2. V penaltovém rozstřelu byli lepší domácí a tak si dva body do tabulky připisují oni.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,4. 9. 2017 9:13

Referát z utkání I. B třídy, skup. B

FK Lužkovice-Želechovice vs Admira Hulín 2:1 ( 2:0 )

Branky : Polepil, Procházka – Barták

Rozhodčí : Mičkal – Ruman, Číž

Diváci : 85

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Jenček – Paták, Mičola, Čala, Gruber, Čekal, Světlík, Polepil, Dominik, Ronza, Procházka. Na střídání : Bohm, Šuba.

Admira Hulín :

Vajda – Miklík, Jurášek, Kubo, Barták, Hrdlička, Motal, Csomor, Zavadil, Šenkyřík, Karamon. Na střídání : Nedbal, Horáček.

V utkání dvou rozdílných poločasů začali lépe domácí, kteří zatlačili hosty do defenzívy. V 16 minutě pronikl nejlepší hráč domácích Světlík do vápna, jeho centr si srazil jeden z obránců rukou a domácí mohli jít z penalty do vedení. Procházka však přestřelil bránu. To na chvíli domácí zbrzdilo v náporu, ale jen do 21 minuty, když nedorozumění obrany s brankářem využil hbitý Polepil a domácí šli do vedení – 1:0. Neuběhla ani minuta a po závaru před brankou Vajdy se nejlépe orientoval Procházka, který hlavičkou zvýšil na – 2:0. Potom hosté postupně vyrovnali hru a několika střelami vyzkoušeli pozornost Jenčeka v bráně domácích. Na druhé straně se blýskl Vajda, který střelu Polepila ve 34 minutě jen s námahou vytěsnil na roh. Ve druhé půli domácí pod dojmem dvoubrankového vedení polevili ve výkonu a byli to hosté, kteří měli v těchto chvílích herně navrch. V 56 minutě exceloval v bráně Jenček, který na brankové čáře stačil míč směřující do sítě vyrazit na roh. Hosté hráli náročný fotbal, ze zajištěné obrany vyráželi k rychlým protiútokům. V 67 minutě prošel s míčem Ronza přes celé hřiště, vyběhnuvšího brankáře Vajdu však nedokázal přehodit. Z následného protiútoku kopali hosté rohový kop, nejvýš vyskočil neobsazený Barták, který trefil přesně k tyči -2:1. Pod tlakem hrající domácí se úspěšně bránili s občasným průnikem do obrany hostů. V samém závěru se hra přitvrdila a tak musel rozhodčí Mičkal, který jinak s přehledem řídil utkání horké hlavy uklidňovat.

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

Ždanov,21. 8. 2017 8:07

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Lípa 2:0 ( 1:0 )

Branky : 37 min. Polepil, 74 min. Polepil z penalty

Rozhodčí : Novák – Skopal, Matušů

Diváci : 185

Sestavy mužstev :

FK Kužkovice-Želechovice :

Jenček – Čekal, Čala, Mičola, Paták, Novák, Škrabal,Kučera, Světlík,Polepil, Dominik. Na střídání : Holík,Čech, Bohm.

TJ Sokol Lípa :

Vala – Simerský, Čižmár, Horáček, Dobízl, Šuba, Křižka, Víšek, Greguš, Višenka, Spáčil. Na střídání : Slovák, Němeček, Krajča, Slováček, Václavík, Švejda.

Derby dvou sousedů začalo před početnou diváckou kulisou poměrně opatrně obou celků se snahou neinkasovat . Několika dobrými zákroky se blýskli oba gólmani, ale skóre se nezměnilo. Po půl hodině začali mít více ze hry domácí a brzy taky udeřili. Ve 37 minutě pronikl obranou hostů dorostenec Dominik, přízemním centrem přes celou bránu našel nabíhajícího Polepila, který poprvé rozvlnil síť za Valovými zády – 1:0. Potom se hrálo více ve středu hřiště, místy se i přitvrdilo, ale v rámci pravidel. Po změně stran se obraz hry ani skóre nezměnilo. To však neplatilo v 74 minutě. Pronikající Polepil byl ve vápně faulován a sám si troufl na penaltu, kterou bezpečně proměnil – 2:0. Hosté předvedli v závěru utkání enormní snahu s výsledkem něco udělat, ale zkušení domácí hráči dirigováni Ivo Světlíkem si výsledek pohlídali.

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,19. 6. 2017 5:47

Referát z utkání I. B třídy skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Lípa 1:2 p (0:0)

Branky : 78 min. Polepil p – 80 min. Křižka

Rozhodčí : Smirnov – Juřica, Palacký

Diváci : 200

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice –Želechovice :

Jenček – Paták, Čala, Mičola, Šuba, Gruber. Škrabal, Světlík, Polepil, Dominik, Ronza. Střídali : Bohm - Čekal, Langer.

TJ Sokol Lípa :

Vala – Šuba, Simerský, Dobízl, Čižmár, Kořének, Víšek, Spáčil, Křižka, Višenka, Greguš. Střídali : Hamšík, Slovák.

Derby před početnou diváckou kulisou předcházelo dekorování dorostenců za vítězství v krajské soutěži, skupiny A. Krásný pohár a zlaté medaile předal za KFS Zlín pan Minařík. Utkání, ve kterém již o nic nešlo, protože i Lípa ještě před posledním kolem ohrožená sestupem měla už jistotu záchrany. Utkání začalo překvapivě náporem hostů, kteří střelami z hranice velkého vápna několikrát vyzkoušeli pozornost brankáře Jenčeka. Domácí postupně vyrovnali hru a byli v těchto chvílích díky Světlíkovi a Ronzovi fotbalovějším týmem. Svými přihrávkami dostávali své spoluhráče do šancí. Obrana hostů v čele s odchovancem Lužkovic brankářem Martinem Valou statečně odolávala tlaku domácích, kterým tentokrát chyběl zraněný šutér Martin Procházka. Po bezbrankovém poločase se hra vyrovnala a hrálo se více ve středu hřiště od vápna k vápnu. V průniku obranou hostů byl v 78 minutě faulován Polepil a sám nařízenou penaltu proměnil – 1:0. Hosty to nerozhodilo a chvíli nato byl před hranicí velkého vápna za faul nařízený trestný kop. Křižka střelou přes zeď nedal brankáři Bohmovi, který vystřídal Jenčeka šanci a trefil přesně k tyči – 1:1. Do konce zápasu, ve kterém mnohdy až jiskřilo od kopaček se již nic nezměnilo a tak se natěšení fanoušci obou celků dočkali penaltového rozstřelu. Zde exceloval brankář Martin Vala, který

svými „ šaškárnami“ dokonale rozhodil své bývalé spoluhráče a zlikvidoval dvě penalty. Hlavně i díky jemu si Lípa odvezla dva body. Nejlepšími hráči domácích byli Čala, Světlík a Ronza, u hostů jednoznačně brankář Vala a v obraně Simerský.

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,5. 6. 2017 9:21

Referát z utkání I. B třídy

FK Lužkovice-Želechovice vs Admira Hulín 4:2 ( 3:0)

Branky : M. Procházka 3, Gruber - Šenkyřík, Kubo

Rozhodčí : Bršlica – Katrňák, Svoboda

Delegát : Nedbal

Diváci : 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice-Želechovice :

Bohm – A. Procházka, Čala, Mičola, Paták, Zámorský, Škrabal, Gruber, Ronza, Polepil,M. Procházka. Na střídání : Jenček – Čekal, Dominik, Langer, Novotný

Admira Hulín :

Vajda – Jurášek, P. Nedbal, Prokop, Kubo, Tabara, Janda, Zavadil, Šenkyřík, Miklík, M. Nedbal. Na střídání: Karamon, Barták, Svrček, Horáček.

Domácí začali utkání náporem a již ve 2 minutě šli do vedení Gruberem, který Ronzův dlouhý nákop do vápna hlavou přesně trefil k tyči 1-0. V 11 minutě střelu do šibenice Škrabalovi zlikvidoval brankář Vajda. Potom se hra vyrovnala a hosté začali mít více ze hry. Na domácí se usmálo štěstí ve 21 minutě, když byl pronikající útočník Admiry faulován, ale z nařízené penalty Tabara nastřelil tyč. Hrálo se nahoru dolů s mnoha pěknými akcemi obou celků. Ve 28 minutě za nastřelenou ruku jednoho z obránců Admiry šel kopat penaltu Martin Procházka a „ panenkovsky“ zvýšil na 2:0. Tentýž hráč ještě do poločasu zvýšil na 3:0, když ve 38 minutě skluzem mezi dvěma obránci propálil míč do sítě.

Hosté za tohoto stavu zdaleka nesložili zbraně a druhou půli měli většinou ve své režii, když dokázali v 59 minutě snížit Šenkyříkem na 3:1. V 68 minutě Kubo po chybě obrany upravil na 3:2 a domácí se pomalu začali bát o výsledek. Zvláště v 80 minutě, kdy ze skrumáže hosté trefili tyč domácí branky. Nedáš -dostaneš opět platilo v 86 minutě. Po průniku obranou byl před hranicí velkého vápna faulovaný M. Procházka a střelou přes zeď trefil na konečných 4:2 pro domácí, kteří si již náskok udrželi, ale byly to těžce vybojované tři body !

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,28. 5. 2017 21:50

Vyjádření k zápasu Viktoria Otrokovice B vs FK Lužkovice-Želechovice 1:2 (1:1)

Branky : Ferko – Ponížil / vlastní /; M.Procházka z penalty

Opět se ukázalo, že Lužkovice jdou správnou cestou, když do základu nasadili čtyři dorostence, kteří navíc měli v nohách těžký sobotní zápas ve Val. Kloboukách. V bráně to byl talentovaný Martin Bohm, v poli M.Paták, P.Čekal, Š.Dominik a střídající J.Novotný. Ve vyrovnaném utkání si domácí vytvořili několik šancí, ale byl to 16- tiletý Martin Bohm, který minimálně dvě tutovky zlikvidoval a zasloužil se o překvapující výsledek. Střelecky se prosadil Martin Procházka, jehož prudkou střelu si srazil do vlastní sítě Ponížil a proměněním pokutového kopu pečetil vítězství Lužkovic. Jinak za bojovnost je potřeba pochválit celé mužstvo, které získanými 3 body zahnalo starosti se záchranou.

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,23. 5. 2017 10:05

Referát z utkání I. B třídy, skup. B

FK Lužkovice – Želechovice vs SK Moravan Kostelec u Holešova 3:2 (2:1)

Branky : M. Procházka, J. Ronza, J. Gruber – M. Tomáš 2

Rozhodčí : Mičkal – Vajdák, Batoušek

Diváci : 150

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Paták, Čala, Mičola, Procházka A., Gruber, Světlík, Škrabal, Polepil, Procházka M., Dominik. Na střídání : Ronza J., Čekal, Langer, Novotný,Bohm.

SK Moravan Kostelec u Holešova :

Valoušek – Zmeškal, Kovalda, Odložilík, Darebník, Gerát, Hradil M., Marek T., Ragoš, Batoušek, Třasoň. Na střídání : Přikryl, Hradil J., Sklenář V., Marek D., Sklenář J.

Utkání ve kterém šlo oběma mužstvům o získání bodů pro klidný závěr sezóny začali lépe domácí, ale šanci v 11. minutě neproměnil z hranice malého vápna Polepil. Z protiútoku vychytal šanci hostů Jenček. Hosté hráli chytře ze zajištěné obrany a postupně se dostávali do rychlých brejků, kterých využili ve 25 minutě brankou M. Tomáše, který svou šanci proměnil a hosté vedli 0:1. Střelec domácích Martin Procházka se prosadil ve 34 minutě když svou šanci využil a vyrovnal na – 1:1. Chvíli nato musel pro zranění odejít špílmachr domácích Ivo Světlík. Jakub Ronza, který ho vystřídal převzal jeho roli a úspěšně dirigoval hru domácích. Byl to právě on, který po nedorozumění obrany hostů ve 38 minutě mazácky zvýšil na 2:1. V samém závěru prvního poločasu se ocitl sám před brankářem hostů Paták, ale nastřelil jen brankářeValouška. Smolařem utkání byl agilní hráč domácích Zdeněk Polepil, který se dostal do tří vyložených šancí, ale skvělý brankář Valoušek jeho šance zázračně zlikvidoval. Ve druhém poločase domácí, kteří měli v těchto chvílích hru pod kontrolou si dovolili vystřídat a nasadili dorostence Čekala a byl to on, který po průniku po křídle podal míč jako na talíři Gruberovi, který z otočky z hranice velkého vápna trefil horní roh Valouškovy brány – 3:1. Domácí hráči jako by si mysleli, že se již nemůže nic stát, přenechali iniciativu hostům a mohli na to zle doplatit. V 72 minutě se ještě dostal do šance Jakub Ronza, ale trefil jen tyč hostujícího mužstva. V těchto pasážích měli více ze hry hosté a po zaváhání obrany snížil M. Tomáš na 3:2. Domácí museli o vítězství perně bojovat až do samého závěru utkání.

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,15. 5. 2017 10:21

TJ Sokol Němčice vs FK Lužkovice-Želechovice 1:3 (0:2)

Branky : 84. Kadlec – 10. Polepil, 15. M. Procházka, 87. M. Procházka

Zápas začali lépe hosté a brzy se ujali vedení Polepilem. V 15 minutě zvýšil Martin Procházka na 2:0 a lužkovičtí měli první poločas pod kontrolou. Ve druhé půli domácí dlouhými nákopy zatlačili hosty do obrany a měli chvílemi více ze hry. Obrana Lužkovic v čele s brankářem Jenčekem tlaku domácích úspěšně odolávali. Rozhodující byla asi 60. minuta, kdy domácí kopali pokutový kop, ale opora hostů brankář Jenček svým zákrokem střelu chytil. Potom se hra vyrovnala a hrálo se nahoru, dolů. Domácí snížili v 84. minutě Kadlecem, ale závěrečné slovo měi opět Martin Procházka, který z trestného kopu v 87. minutě upravil na konečných 1:3 pro Lužkovice. Pozitivním tahem bylo pro naše oslabené mužstvo postupné zařazení čtyř dorostenců, hrající krajskou soutěž.

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,8. 5. 2017 21:11

Referát z utkání I. B třídy, skup. B

FK Lužkovice- Želechovice vs SK Lukov 5:2 ( 3:0 )

Branky : Martin Procházka 4 , Štěpán Dominik – Roman Šimčík, Jan šarman

Rozhodčí : Zubek Radim – Mičkal Karel, Vajdák Josef

Diváci : 100

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – A. Procházka, Mičola, Čech, Zámorský, Polepil, Světlík, Kučera, J. Ronza, Dominik, M. Procházka.

Střídali : Bohm – Gruber, Čekal, Langer, Škrabal

SK Lukov :

Kopřiva - Staněk, Vítovský, Žáček,Teplý, Hubík, Sedláček, Kovář, Mikeska, Šarman, Šimčík. Na střídání : Topič, Kluďák, Macík, Januška,Výskala, Zavadil.

Průtrž mraků těsně před zahájením zápasu ovlivnila kvalitu hřiště. Paradoxně vyhovovala hostům, kteří se již v 1 minutě dostali do vyložené šance, ale střela Šarmana jen těsně minula šibenici domácí branky. Domácím chvíli trvalo, než se z náporu hostů alespoň na čas vymanili. A konečně začali hrát svoji hru, kterou postupně přehrávali snaživého soupeře. V 15 minutě pronikl do vápna Polepil, který byl za asistence brankáře a obránce sestřelen a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Martin Procházka – 1:0. Domácí pokračovali v náporu a výsledkem byla další střela Martina Procházky na – 2:0. Tentýž hráč mohl zkompletovat svůj hattrick o minutu později, když po uvolnění z hranice malého vápna nastřelil tyč hostujícího mužstva. To si vynahradil ve 34 minutě zvýšením na 3:0 . Ve druhém poločase to byl ve 47 minutě opět Martin Procházka, který svým čtvrtým gólem zvýšil na 4:0 pro domácí. Domácí protočili sestavou, když dali šanci dorostencům, hrající krajskou soutěž. V brance to byl Martin Bohm, v poli Petr Čekal a vlastně v základu hrající Štěpán Dominik. Hru domácích dirigovali v záloze Ivo Světlík a Jakub Ronza. Po centru do vápna ve 49 minutě snížili hosté Šimčíkem na 4:1. V 59 minutě po rychlé kombinaci šel sám na gólmana hostů Ivo Světlík, který viděl nabíhajícího Štěpána Dominika. Ten

přihrávkou nepohrdl a zvýšil do prázdné brány na 5:1. Domácí, kteří byli doposud pány na hřišti v závěru částečně polevili a po nedorozumění obrany inkasovali v 63 minutě. Branku hostů zaznamenal Jan Šarman. Domácí předvedli v závěru utkání hru, která se musela přítomným divákům líbit a své vedení si pohlídali.

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

Ždanov,25. 4. 2017 6:54

Referát z utkání I. B třídy , skup. B

FK LUŽKOVICE-ŽEELECHOVICE vs TJ Sokol Nevšová 1:3 ( 1:2 )

Branky : M. Procházka z pen. –

Rozhodčí : Filgas – Ruman, Vajdák

Diváci: 120

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Paták, Čala, Mičola, Procházka A., Gruber, Škrabal, Světlík, Polepil, Dominik, Procházka M.

Na střídání : Kučera, Ronza J., Novák, Bohm .

TJ Sokol Nevšová :

Konečný – Foltýn, Kuric,Dubec,Beňo, Fuksa, Vlachynský, Zámorský, Stratený, Tomšů, Gabko.

Na střídání : Munster, Juriga

V utkání dvou celků z opačných míst v tabulce začali náporem hráči Nevšové. Domácí se postupně z tlaku vymanili a mohli jít do vedení v 6 minutě, když míč na brankové čáře zachytil brankář Konečný. Nedáš – dostaneš opět platilo v 9 minutě po rychlém brejku hostů, když po několika narážečkám vyběhnuvšího brankáře Jenčeka prostřelil Gabko – 0:1. Poté se hra vyrovnala a domácí byli více než vyrovnaným soupeřem Nevšové, posílené o kvalitní hráče ze slovenských vyšších soutěží. Ve 14 minutě pronikal do vápna M. Procházka, byl faulován a nařízený pokutový kop sám proměnil – 1:1. V té chvíli neměl zápas favorita, protože domácí dostali soupeře pod tlak a měli místy více ze hry. Hosté zahrozili v samém závěru prvního poločasu když ve 45 minutě po centru trefil neobsazený Vlachyský horní roh domácí brány – 1:2. Ve druhém poločase to domácí nevzdali a byli v poli lepším mužstvem s několika šancemi. Bohužel pro domácí šance Grubera a M. Procházky se minuly účinkem. Hosté po ojedinělé šanci po chybě domácí obrany zvýšili na 1:3, když Tomšů trefil od břevna do sítě. Domácí hráči to nezabalili a mohli

snížit v 78 minutě M. Procházkou, který z malého vápna pálil jen do náruče brankáře Konečného. Další šanci v 90 minutě neproměnil Škrabal, jehož střela jen těsně minula bránu hostů. V zápase velmi vyrovnaném zvítězili hosté díky rychlým brejkům a hlavně proměňováním svých šancí.

Nejlepší hráči :

Ivo Světlík, Zdeněk Polepil – Peter Stratený, Jakub Dubec

Výroční schůze a Valná Hromada

Richter,17. 2. 2017 9:15

FK Lužkovice-Želechovice, z.s.
Vás zve na Výroční schůzi a Valnou hromadu,
která se koná ve Sportclubu v Lužkovicích na hřišti
v pátek 24.2.2017 v 17:00

ČLENSKÁ SCHŮZE

Albert,2. 11. 2016 20:30

VÝBOR FK LUŽKOVICE - ŽELECHOVICE
zve všechny své členy na

USTAVUJÍCÍ ČLENSKOU SCHŮZI

která se koná v pátek 4.11.2016 v 17.00 hodin
ve SPORTCLUBU "NA HŘIŠTI" v Lužkovicích

Hlavním bodem schůze je povinný převod FK na spolek a schválení nových stanov.
Účast všech členů FK nutná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROGRAM NA 29.-30.10. 2016

Albert,28. 10. 2016 8:11

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 29.10. ve 14.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lípy. Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lípě. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 29.10. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v v sobotu 29.10. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Vel. Karlovic. Sraz všech hráčů je v 9.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 30.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře v Chropyni další mistrovské utkání s družstvem Hulína.Sraz všech hráčů je v 8.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,24. 10. 2016 9:08

FK Lužkovice-Želechovice vs FC TVD Slavičín B 1:0 (1:0)

Branka : Holý

Rozhodčí : Němec – Vajdák, Tlusťák

Diváci : 100

Sestavy mužstev :

FK Lužkovice - Želechovice :

Jenček – Šuba, J. Ronza, Škrabal, Procházka, Světlík, Kučera, Polepil, Křepelka, Dominik, Holý.

Na střídání : Vala, Zámorský, Gruber, Paták.

FC TVD Slavičín :

Vypušťák – Ondruš, Bartoš, Švach M. ml., Žáček, Neuman, Sochora, Both, Zvoníček, Švach M. st., Šindler. Na střídání : Šebák, Bureš, Salajka, Floreš, Marcaník.

Utkání, ve kterém museli domácí nutně bodovat začali náporem a měli územní převahu. Gólových šancí si však moc nevypracovali. Za zmínku stojí centr Procházky, který skončil na břevně Vypušťákovy branky. Utkání rozhodla 21 minuta když míč z brankové čáry vykopl obránce hostů, nastřelil si přitom ruku a sudí Němec nařídil pokutový kop. Holého střelu vyrazil Vypušťák, ale na dorážku už nestačil – 1:0. Ve 24 minutě šel sám na gólmana Dominik, ale jeho oblouček vyrazil výborný brankář hostů a následnou střelu Světlíka bravurně vytáhl na roh. Ve druhé půli hosté začali postupně přehrávat domácí a měli díky lepšímu pohybu utkání ve své režii. Domácí obrana s brankářem Jenčekem náporu hostů úspěšně odolávala. V záloze domácích exceloval ivo Světlík, který svými zkušenostmi dirigoval hru domácích. Hosté si až na převahu v poli větší gólové šance nevypracovali. Utkání rozhodla větší zkušenost domácích nad dravým mládím hostů.

PROGRAM NA 22.- 23. 10. 2016

Albert,22. 10. 2016 8:20

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 23.10. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Slavičína "B". Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 23.10. ve 14.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Zádveřic. Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 22.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Bylnice. Sraz všech hráčů je v 11.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 22.10. v 11.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovském utkání s družstvem Nezdenic. Sraz všech hráčů je v 10.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

ŽÁCI - hrají v neděli 23.10. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Nedašova. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 15.- 16. 10. 2016

Albert,14. 10. 2016 18:20

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 16.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Admiry Hulín. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 15.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Mysločovic. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - má volno

ŽÁCI- hrají v neděli 16.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Luhačovic.Sraz všech hráčů je v 8.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 15.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další utkání s družstvem Brumova. Sraz všech hráček je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.