FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Lípa 1:2 p (0:0)

Branky : 78 min. Polepil p – 80 min. Křižka

FK Lužkovice –Želechovice :

Jenček – Paták, Čala, Mičola, Šuba, Gruber. Škrabal, Světlík, Polepil, Dominik, Ronza. Střídali : Bohm - Čekal, Langer.

TJ Sokol Lípa :

Vala – Šuba, Simerský, Dobízl, Čižmár, Kořének, Víšek, Spáčil, Křižka, Višenka, Greguš. Střídali : Hamšík, Slovák.

Derby před početnou diváckou kulisou předcházelo dekorování dorostenců za vítězství v krajské soutěži, skupiny A. Krásný pohár a zlaté medaile předal za KFS Zlín pan Minařík. Utkání, ve kterém již o nic nešlo, protože i Lípa ještě před posledním kolem ohrožená sestupem měla už jistotu záchrany. Utkání začalo překvapivě náporem hostů, kteří střelami z hranice velkého vápna několikrát vyzkoušeli pozornost brankáře Jenčeka. Domácí postupně vyrovnali hru a byli v těchto chvílích díky Světlíkovi a Ronzovi fotbalovějším týmem. Svými přihrávkami dostávali své spoluhráče do šancí. Obrana hostů v čele s odchovancem Lužkovic brankářem Martinem Valou statečně odolávala tlaku domácích, kterým tentokrát chyběl zraněný šutér Martin Procházka. Po bezbrankovém poločase se hra vyrovnala a hrálo se více ve středu hřiště od vápna k vápnu. V průniku obranou hostů byl v 78 minutě faulován Polepil a sám nařízenou penaltu proměnil – 1:0. Hosty to nerozhodilo a chvíli nato byl před hranicí velkého vápna za faul nařízený trestný kop. Křižka střelou přes zeď nedal brankáři Bohmovi, který vystřídal Jenčeka šanci a trefil přesně k tyči – 1:1. Do konce zápasu, ve kterém mnohdy až jiskřilo od kopaček se již nic nezměnilo a tak se natěšení fanoušci obou celků dočkali penaltového rozstřelu. Zde exceloval brankář Martin Vala, který

svými „ šaškárnami“ dokonale rozhodil své bývalé spoluhráče a zlikvidoval dvě penalty. Hlavně i díky jemu si Lípa odvezla dva body. Nejlepšími hráči domácích byli Čala, Světlík a Ronza, u hostů jednoznačně brankář Vala a v obraně Simerský.

Ždanov,5. 6. 2017 9:21

Referát z utkání I. B třídy

FK Lužkovice-Želechovice vs Admira Hulín 4:2 ( 3:0)

Branky : M. Procházka 3, Gruber - Šenkyřík, Kubo

Rozhodčí : Bršlica – Katrňák, Svoboda

Delegát : Nedbal

Diváci : 120

FK Lužkovice-Želechovice :

Bohm – A. Procházka, Čala, Mičola, Paták, Zámorský, Škrabal, Gruber, Ronza, Polepil,M. Procházka. Na střídání : Jenček – Čekal, Dominik, Langer, Novotný

Admira Hulín :

Vajda – Jurášek, P. Nedbal, Prokop, Kubo, Tabara, Janda, Zavadil, Šenkyřík, Miklík, M. Nedbal. Na střídání: Karamon, Barták, Svrček, Horáček.

Domácí začali utkání náporem a již ve 2 minutě šli do vedení Gruberem, který Ronzův dlouhý nákop do vápna hlavou přesně trefil k tyči 1-0. V 11 minutě střelu do šibenice Škrabalovi zlikvidoval brankář Vajda. Potom se hra vyrovnala a hosté začali mít více ze hry. Na domácí se usmálo štěstí ve 21 minutě, když byl pronikající útočník Admiry faulován, ale z nařízené penalty Tabara nastřelil tyč. Hrálo se nahoru dolů s mnoha pěknými akcemi obou celků. Ve 28 minutě za nastřelenou ruku jednoho z obránců Admiry šel kopat penaltu Martin Procházka a „ panenkovsky“ zvýšil na 2:0. Tentýž hráč ještě do poločasu zvýšil na 3:0, když ve 38 minutě skluzem mezi dvěma obránci propálil míč do sítě.

Hosté za tohoto stavu zdaleka nesložili zbraně a druhou půli měli většinou ve své režii, když dokázali v 59 minutě snížit Šenkyříkem na 3:1. V 68 minutě Kubo po chybě obrany upravil na 3:2 a domácí se pomalu začali bát o výsledek. Zvláště v 80 minutě, kdy ze skrumáže hosté trefili tyč domácí branky. Nedáš -dostaneš opět platilo v 86 minutě. Po průniku obranou byl před hranicí velkého vápna faulovaný M. Procházka a střelou přes zeď trefil na konečných 4:2 pro domácí, kteří si již náskok udrželi, ale byly to těžce vybojované tři body !

Ždanov,28. 5. 2017 21:50

Vyjádření k zápasu Viktoria Otrokovice B vs FK Lužkovice-Želechovice 1:2 (1:1)

Branky : Ferko – Ponížil / vlastní /; M.Procházka z penalty

Opět se ukázalo, že Lužkovice jdou správnou cestou, když do základu nasadili čtyři dorostence, kteří navíc měli v nohách těžký sobotní zápas ve Val. Kloboukách. V bráně to byl talentovaný Martin Bohm, v poli M.Paták, P.Čekal, Š.Dominik a střídající J.Novotný. Ve vyrovnaném utkání si domácí vytvořili několik šancí, ale byl to 16- tiletý Martin Bohm, který minimálně dvě tutovky zlikvidoval a zasloužil se o překvapující výsledek. Střelecky se prosadil Martin Procházka, jehož prudkou střelu si srazil do vlastní sítě Ponížil a proměněním pokutového kopu pečetil vítězství Lužkovic. Jinak za bojovnost je potřeba pochválit celé mužstvo, které získanými 3 body zahnalo starosti se záchranou.

Ždanov,23. 5. 2017 10:05

Referát z utkání I. B třídy, skup. B

FK Lužkovice – Želechovice vs SK Moravan Kostelec u Holešova 3:2 (2:1)

Branky : M. Procházka, J. Ronza, J. Gruber – M. Tomáš 2

Rozhodčí : Mičkal – Vajdák, Batoušek

Diváci : 150

FK Lužkovice – Želechovice :

Jenček – Paták, Čala, Mičola, Procházka A., Gruber, Světlík, Škrabal, Polepil, Procházka M., Dominik. Na střídání : Ronza J., Čekal, Langer, Novotný,Bohm.

SK Moravan Kostelec u Holešova :

Valoušek – Zmeškal, Kovalda, Odložilík, Darebník, Gerát, Hradil M., Marek T., Ragoš, Batoušek, Třasoň. Na střídání : Přikryl, Hradil J., Sklenář V., Marek D., Sklenář J.

Utkání ve kterém šlo oběma mužstvům o získání bodů pro klidný závěr sezóny začali lépe domácí, ale šanci v 11. minutě neproměnil z hranice malého vápna Polepil. Z protiútoku vychytal šanci hostů Jenček. Hosté hráli chytře ze zajištěné obrany a postupně se dostávali do rychlých brejků, kterých využili ve 25 minutě brankou M. Tomáše, který svou šanci proměnil a hosté vedli 0:1. Střelec domácích Martin Procházka se prosadil ve 34 minutě když svou šanci využil a vyrovnal na – 1:1. Chvíli nato musel pro zranění odejít špílmachr domácích Ivo Světlík. Jakub Ronza, který ho vystřídal převzal jeho roli a úspěšně dirigoval hru domácích. Byl to právě on, který po nedorozumění obrany hostů ve 38 minutě mazácky zvýšil na 2:1. V samém závěru prvního poločasu se ocitl sám před brankářem hostů Paták, ale nastřelil jen brankářeValouška. Smolařem utkání byl agilní hráč domácích Zdeněk Polepil, který se dostal do tří vyložených šancí, ale skvělý brankář Valoušek jeho šance zázračně zlikvidoval. Ve druhém poločase domácí, kteří měli v těchto chvílích hru pod kontrolou si dovolili vystřídat a nasadili dorostence Čekala a byl to on, který po průniku po křídle podal míč jako na talíři Gruberovi, který z otočky z hranice velkého vápna trefil horní roh Valouškovy brány – 3:1. Domácí hráči jako by si mysleli, že se již nemůže nic stát, přenechali iniciativu hostům a mohli na to zle doplatit. V 72 minutě se ještě dostal do šance Jakub Ronza, ale trefil jen tyč hostujícího mužstva. V těchto pasážích měli více ze hry hosté a po zaváhání obrany snížil M. Tomáš na 3:2. Domácí museli o vítězství perně bojovat až do samého závěru utkání.

Ždanov,15. 5. 2017 10:21

TJ Sokol Němčice vs FK Lužkovice-Želechovice 1:3 (0:2)

Branky : 84. Kadlec – 10. Polepil, 15. M. Procházka, 87. M. Procházka

Zápas začali lépe hosté a brzy se ujali vedení Polepilem. V 15 minutě zvýšil Martin Procházka na 2:0 a lužkovičtí měli první poločas pod kontrolou. Ve druhé půli domácí dlouhými nákopy zatlačili hosty do obrany a měli chvílemi více ze hry. Obrana Lužkovic v čele s brankářem Jenčekem tlaku domácích úspěšně odolávali. Rozhodující byla asi 60. minuta, kdy domácí kopali pokutový kop, ale opora hostů brankář Jenček svým zákrokem střelu chytil. Potom se hra vyrovnala a hrálo se nahoru, dolů. Domácí snížili v 84. minutě Kadlecem, ale závěrečné slovo měi opět Martin Procházka, který z trestného kopu v 87. minutě upravil na konečných 1:3 pro Lužkovice. Pozitivním tahem bylo pro naše oslabené mužstvo postupné zařazení čtyř dorostenců, hrající krajskou soutěž.

Ždanov,8. 5. 2017 21:11

FK Lužkovice- Želechovice vs SK Lukov 5:2 ( 3:0 )

Branky : Martin Procházka 4 , Štěpán Dominik – Roman Šimčík, Jan šarman

Rozhodčí : Zubek Radim – Mičkal Karel, Vajdák Josef

Diváci : 100

Jenček – A. Procházka, Mičola, Čech, Zámorský, Polepil, Světlík, Kučera, J. Ronza, Dominik, M. Procházka.

Střídali : Bohm – Gruber, Čekal, Langer, Škrabal

SK Lukov :

Kopřiva - Staněk, Vítovský, Žáček,Teplý, Hubík, Sedláček, Kovář, Mikeska, Šarman, Šimčík. Na střídání : Topič, Kluďák, Macík, Januška,Výskala, Zavadil.

Průtrž mraků těsně před zahájením zápasu ovlivnila kvalitu hřiště. Paradoxně vyhovovala hostům, kteří se již v 1 minutě dostali do vyložené šance, ale střela Šarmana jen těsně minula šibenici domácí branky. Domácím chvíli trvalo, než se z náporu hostů alespoň na čas vymanili. A konečně začali hrát svoji hru, kterou postupně přehrávali snaživého soupeře. V 15 minutě pronikl do vápna Polepil, který byl za asistence brankáře a obránce sestřelen a nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Martin Procházka – 1:0. Domácí pokračovali v náporu a výsledkem byla další střela Martina Procházky na – 2:0. Tentýž hráč mohl zkompletovat svůj hattrick o minutu později, když po uvolnění z hranice malého vápna nastřelil tyč hostujícího mužstva. To si vynahradil ve 34 minutě zvýšením na 3:0 . Ve druhém poločase to byl ve 47 minutě opět Martin Procházka, který svým čtvrtým gólem zvýšil na 4:0 pro domácí. Domácí protočili sestavou, když dali šanci dorostencům, hrající krajskou soutěž. V brance to byl Martin Bohm, v poli Petr Čekal a vlastně v základu hrající Štěpán Dominik. Hru domácích dirigovali v záloze Ivo Světlík a Jakub Ronza. Po centru do vápna ve 49 minutě snížili hosté Šimčíkem na 4:1. V 59 minutě po rychlé kombinaci šel sám na gólmana hostů Ivo Světlík, který viděl nabíhajícího Štěpána Dominika. Ten

přihrávkou nepohrdl a zvýšil do prázdné brány na 5:1. Domácí, kteří byli doposud pány na hřišti v závěru částečně polevili a po nedorozumění obrany inkasovali v 63 minutě. Branku hostů zaznamenal Jan Šarman. Domácí předvedli v závěru utkání hru, která se musela přítomným divákům líbit a své vedení si pohlídali.

Ždanov,25. 4. 2017 6:54

FK LUŽKOVICE-ŽEELECHOVICE vs TJ Sokol Nevšová 1:3 ( 1:2 )

Branky : M. Procházka z pen. –

Rozhodčí : Filgas – Ruman, Vajdák

Diváci: 120

Jenček – Paták, Čala, Mičola, Procházka A., Gruber, Škrabal, Světlík, Polepil, Dominik, Procházka M.

Na střídání : Kučera, Ronza J., Novák, Bohm .

TJ Sokol Nevšová :

Konečný – Foltýn, Kuric,Dubec,Beňo, Fuksa, Vlachynský, Zámorský, Stratený, Tomšů, Gabko.

Na střídání : Munster, Juriga

V utkání dvou celků z opačných míst v tabulce začali náporem hráči Nevšové. Domácí se postupně z tlaku vymanili a mohli jít do vedení v 6 minutě, když míč na brankové čáře zachytil brankář Konečný. Nedáš – dostaneš opět platilo v 9 minutě po rychlém brejku hostů, když po několika narážečkám vyběhnuvšího brankáře Jenčeka prostřelil Gabko – 0:1. Poté se hra vyrovnala a domácí byli více než vyrovnaným soupeřem Nevšové, posílené o kvalitní hráče ze slovenských vyšších soutěží. Ve 14 minutě pronikal do vápna M. Procházka, byl faulován a nařízený pokutový kop sám proměnil – 1:1. V té chvíli neměl zápas favorita, protože domácí dostali soupeře pod tlak a měli místy více ze hry. Hosté zahrozili v samém závěru prvního poločasu když ve 45 minutě po centru trefil neobsazený Vlachyský horní roh domácí brány – 1:2. Ve druhém poločase to domácí nevzdali a byli v poli lepším mužstvem s několika šancemi. Bohužel pro domácí šance Grubera a M. Procházky se minuly účinkem. Hosté po ojedinělé šanci po chybě domácí obrany zvýšili na 1:3, když Tomšů trefil od břevna do sítě. Domácí hráči to nezabalili a mohli

snížit v 78 minutě M. Procházkou, který z malého vápna pálil jen do náruče brankáře Konečného. Další šanci v 90 minutě neproměnil Škrabal, jehož střela jen těsně minula bránu hostů. V zápase velmi vyrovnaném zvítězili hosté díky rychlým brejkům a hlavně proměňováním svých šancí.

ve SPORTCLUBU "NA HŘIŠTI" v Lužkovicích

Hlavním bodem schůze je povinný převod FK na spolek a schválení nových stanov.
Účast všech členů FK nutná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PROGRAM NA 29.-30.10. 2016

Albert,28. 10. 2016 8:11

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 29.10. ve 14.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lípy. Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lípě. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 29.10. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Trnavy. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v v sobotu 29.10. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Vel. Karlovic. Sraz všech hráčů je v 9.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 30.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře v Chropyni další mistrovské utkání s družstvem Hulína.Sraz všech hráčů je v 8.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

Referát z utkání I.B třídy skupiny B

Ždanov,24. 10. 2016 9:08

FK Lužkovice-Želechovice vs FC TVD Slavičín B 1:0 (1:0)

Branka : Holý

Rozhodčí : Němec – Vajdák, Tlusťák

FK Lužkovice - Želechovice :

Jenček – Šuba, J. Ronza, Škrabal, Procházka, Světlík, Kučera, Polepil, Křepelka, Dominik, Holý.

Na střídání : Vala, Zámorský, Gruber, Paták.

FC TVD Slavičín :

Vypušťák – Ondruš, Bartoš, Švach M. ml., Žáček, Neuman, Sochora, Both, Zvoníček, Švach M. st., Šindler. Na střídání : Šebák, Bureš, Salajka, Floreš, Marcaník.

Utkání, ve kterém museli domácí nutně bodovat začali náporem a měli územní převahu. Gólových šancí si však moc nevypracovali. Za zmínku stojí centr Procházky, který skončil na břevně Vypušťákovy branky. Utkání rozhodla 21 minuta když míč z brankové čáry vykopl obránce hostů, nastřelil si přitom ruku a sudí Němec nařídil pokutový kop. Holého střelu vyrazil Vypušťák, ale na dorážku už nestačil – 1:0. Ve 24 minutě šel sám na gólmana Dominik, ale jeho oblouček vyrazil výborný brankář hostů a následnou střelu Světlíka bravurně vytáhl na roh. Ve druhé půli hosté začali postupně přehrávat domácí a měli díky lepšímu pohybu utkání ve své režii. Domácí obrana s brankářem Jenčekem náporu hostů úspěšně odolávala. V záloze domácích exceloval ivo Světlík, který svými zkušenostmi dirigoval hru domácích. Hosté si až na převahu v poli větší gólové šance nevypracovali. Utkání rozhodla větší zkušenost domácích nad dravým mládím hostů.

PROGRAM NA 22.- 23. 10. 2016

Albert,22. 10. 2016 8:20

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 23.10. ve 14.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Slavičína "B". Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 23.10. ve 14.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Zádveřic. Sraz všech hráčů je ve 13.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 22.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Bylnice. Sraz všech hráčů je v 11.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 22.10. v 11.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovském utkání s družstvem Nezdenic. Sraz všech hráčů je v 10.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

ŽÁCI - hrají v neděli 23.10. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání družstvem Nedašova. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 15.- 16. 10. 2016

Albert,14. 10. 2016 18:20

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 16.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Admiry Hulín. Sraz všech hráčů je ve 15.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 15.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Mysločovic. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - má volno

ŽÁCI- hrají v neděli 16.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Luhačovic.Sraz všech hráčů je v 8.15 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 15.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další utkání s družstvem Brumova. Sraz všech hráček je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Dolina Karel.

Ždanov,9. 10. 2016 18:57

FK Lužkovice – Želechovice vs Viktoria Otrokovice B ( 0:0 ) 0: 1 n.p.

Rozhodčí : Stodůlka – Kovařčík, Kýr, delegát Vrba

Diváci : 80

Jenček – Gruber, Škrabal, Mičola, Šuba, Procházka, Kučera, Světlík, Zámorský, Polepil, Křepelka.

Na střídání : Dominik, Novák, Holý, Fojtů, Vala.

Viktoria Otrokovice B :

Škrobánek – Ruman, Malota,Juhás, Kozel, Bahounek, Řiháček, Křivánek, Goiš,Červenka J,. Lendner

Na střídání : Červenka P. , Dvořáček

Hosté začali zápas ve velkém stylu a od samého začátku udávali tempo hry a domácí jen přihlíželi pěkným kombinacím mladých hráčům Viktorie. V domácím celku v těchto chvílích doslova čaroval brankář Aleš Jenček, který ve 27 minutě hlavičku hostů na brankové čáře zázračně vyrazil na roh.

Totéž si zopakoval o chvíli později, když střelu vyboxoval a od břevna odražený míč stačil zachytit.

Domácí se postupně začali osmělovat, ale na dostřel brány se moc nedostali. První poločas vyzněl jednoznačně pro hostující celek. Ve druhém poločase domácí konečně zabrali a začali mít místy převahu hlavně díky Ivo Světlíkovi, který svými zkušenostmi rozehrál mužstvo k lepšímu výkonu.

Hosté mohli jít do trháku v 65 minutě, ale míč skoro na brankové těsně minul útočník Viktorie.

Vzápětí střela domácích po teči obránce hostů skončila na břevně brány Viktorie. Utkání bylo dost vyhecované a díky tomu udělil rozhodčí hodně žlutých karet. V penaltovém rozstřelu měli více štěstí hráči Viktorie a odvážejí si dva body. Absolutním hrdinou utkání byl jednoznačně brankář domácích Aleš Jenček, který domácí zachránil od pohromy ztráty dalších bodů.

PROGRAM NA 8.- 9. 10. 2016

Albert,8. 10. 2016 12:30

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 9.10. v 10.15 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Otrokovic "B". Sraz všech hráčů je ve 9.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 9.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Jaroslavic "B". Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v sobotu 8.10. ve 12.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Val.klobouk. Sraz všech hráčů je v 11.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 8.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem DFK Holešov. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Dolina Karel.

ŽÁCI - hrají v neděli 9.10. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Nedašova. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 1.- 2. 10. 2016

Albert,1. 10. 2016 6:14

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 2.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Kostelce u Holešova. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 1.10. v 15.00 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Lhoty. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 2.10. v 10.00 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Vigantic. Sraz všech hráčů je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v sobotu 1.10. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Juřinky. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 1.10. v 15.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Babic. Sraz všech hráček je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.

Ždanov,29. 9. 2016 13:08

Referát z utkání I. B třídy – dohrávka utkání 2 kola

FK Lužkovice-Želechovice vs FC Příluky 0:3 (0:0)

Branky : Votava 2, Pinkas

Rozhodčí : Liška – Ruman, Pospíšil

FK Lužkovice- Želechovice :

Vala – Gruber, Čala, Šuba, T. Ronza, Škrabal, Zámorský, Světlík, J. Ronza, Novotný, Dominik

Na střídání : Jenček, Novák, Fojtů, Křepelka.

FC Příluky :

Metela – Humpál, Machalíček, Vlček, Pinkas, Votava, Frolek, Bittner,Machač, Kolínek, Kobolka

Na střídání : Janků, Holásek, Šranko

V místním derby se 28. září dohrávalo utkání 2 kola ze dne 14. srpna, kdy vinou průtrže mračen byl za stavu 3:3 zápas ukončen. Utkání odvěkých rivalů sousedních obcí se hrálo od začátku v rychlém tempu . domácí si v první čtvrthodině vytvořili dobré pozice ke vstřelení branky, ale J. Ronza a v zápětí Zámorský jen těsně minuli branku Metely. Poté zaúřadovali hosté a střely Machalíčka a Votavy se minuly účinkem. Domácí chvíli nato podržel brankář Vala, který vytáhl ze šibenice střelu Votavy. Domácí ohrozili bránu hostů ve 38 minutě, ale Světlík těsně minul, vzápětí střelu Zámorského vykopl obránce z brankové čáry. V samém závěru první půle vytěsnil střelu Votavy Vala na roh a ještě mladý Dominik po průniku obranou obstřelil brankáře Metelu, ale těsně minul. Druhý poločas začali lépe domácí, mohli jít dovedení , ale obrana hostů na třikrát vykopla míč z brankové čáry. Nedáš-dostaneš opět platilo ve 49 minutě, kdy se ve vápně uvolnil Votava a z otočky střelou l tyči zaznamenal první gól – 0:1. Domácími to silně zatřepalo a začali chybovat, čehož využil opět Votava a z půlky hřiště šel sám na gólmana. Tentokrát se zaskvěl Vala, který ho bravurně vychytal.Hosté v těchto chvílích měli více ze hry, jenže z jednoho z protiútoků mohl srovnat Zámorský, ale trefil jenom tyč Metelovy brány. Hosté udeřili v 63 minutě Pinkasem, který střelou od břevna do sítě zvýšil na -0:2. V 67 minutě střelec hostů Votava zvýšil střelou na – 0:3. Hosté vyhráli díky lepší střelecké potenci a taky lepší fyzické připravenosti.

Ždanov,26. 9. 2016 8:57

Referát z utkání I.B třídy, skupiny B

FK Lužkovice-Želechovice vs TJ Sokol Němčice (0:0) - 0:1 np

Rozhodčí : Skalický – Kovářová, Zpěvák

Vala – Gruber, Čala, Šuba, Procházka, Škrabal, T. Ronza, Kučera, Světlík, Dominik, J. Ronza. Na střídání : Jenček. Fojtů,Novák,Zámorský, Křepelka.

TJ Sokol Němčice :

Sklenář – Vymětal, Lejsek, Němec, Kříž, Darebníček, Kadlec, Holý, Cejpek, Pospíšilík, Nehoda, Na střídání : Čechák, Darebník, Jakvid, Vojkůnka, Švec, Niedermertl.

Domácí, kterým se vrátil do sestavy Ivo Světlík z hostování ve Fryštáku začali od začátku ve velkém stylu a mohli jít do vedení již v 7 minutě. Po rychlé kombinaci po ose Světlík, Dominik, Jakub Ronza zachránil na brankové čáře brankář Sklenář. Ten se později stal hlavní postavou hostujícího celku. V 10 minutě šel sám na bránu Jakub Ronza , brankář hostů vyběhl a na hranici velkého vápna stylem kung – fu poslal k zemi nevybíravým způsobem pronikajícího Ronzu. To vše jen za žlutou kartu ! Do poločasu zlikvidoval brankář hostů minimálně tři čisté gólové šance domácích. Ve druhém poločase začali lépe hosté a kombinační hrou přehrávali domácí. Hrálo se hlavně uprostřed hřiště s množstvím faulů na obou stranách. Rozhodčí rozdal devět žlutých karet a za druhou žlutou vyloučil v 82 minutě domácího Procházku. Na skóre se již nic nezměnilo a tak došlo na penalty, ve kterých byli šťastnější hosté a odvážejí si dva body.

PROGRAM NA 24.- 25. 9. 2016

Albert,24. 9. 2016 6:46

I.MUŽSTVO – hraje v neděli 25.9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Němčic. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v neděli 25.9. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Všemíny. Sraz všech hráčů je ve 14.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 25.9. ve 12.30 hod. na domácím hřišti další mistrovském utkání s družstvem Břestu. Sraz všech hráčů je ve 12.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - zápas s Val.Klobouky je odložen na 28.9. ve 12.00 hod.

ŽÁCI - hrají v sobotu 24.9. v 9.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání družstvem Val.Klobouky. Sraz všech hráčů je v 8.00 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty. Vedoucí Novák Michal.

PROGRAM NA 17.- 18. 9. 2016

AM,16. 9. 2016 10:20

I.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.9. v 15.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Lukova. Sraz všech hráčů je ve 14.00 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Ronza Ota.

II.MUŽSTVO – hraje v sobotu 17.9. v 15.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Vlčkové. Sraz všech hráčů je v 15.00 hod. na hřišti v Lužkovicích.Vedoucí Elšík Kamil.

DOROST - hraje v neděli 18.9. ve 12.30 hod. na hřišti soupeře další mistrovské utkání s družstvem Fryštáku. Sraz všech hráčů je v 11.30 hod. na hřišti v Lužkovicích,odkud bude odjezd auty.Vedoucí Novák Michal.

ŽÁCI- hrají v neděli 18.9. v 9.30 hod. na domácím hřišti další mistrovské utkání s družstvem Vel.Karlovic. Sraz všech hráčů je v 9.00 hod. na hřišti v Lužkovicích. Vedoucí Novák Michal.

ŽENY - hrají v sobotu 17.9. ve 10.00 hod. na hřišti soupeře další utkání s družstvem Uh.Brodu. Sraz všech hráček je ve 8.30 hod. na hřišti v Lužkovicích, odkud bude odjezd auty. Vedoucí Dolina Karel.